Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2015., 15:44   #3421
Da li neka od vas zna da li u Rijeci postoji neka dobra trgovina odjećom za trudnice? Znam da C&A u ZTC-u ima odjel za trudnice, u H&M-u nisam naletila na ništa (možda jednostavno nisam ni tražila), a ne da mi se trčkarati bez cilja okolo i tražiti dali negdje ima nečega, radije bih to ciljano pošto imam ja vožnje i truckanja do Rijeke
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 12:36   #3422
Jel si neka trudnica skoro kupila kakvu lijepu trudnicku trenirku?. Hvala

Zadnje uređivanje bingulina : 23.02.2016. at 13:40.
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:57   #3423
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Jel si neka trudnica skoro kupila kakvu lijepu trudnicku trenirku?. Hvala

Sta ti to stvarno treba? Nosila sam obicne trenirke cijelu trudnocu (obje trudnoce). U biti 90% odjece mi je bilo isto kao prije trudnoce (udebljala se 14kg). Kupila par majica u h&m-u vise zbog dojenja (s onim otvorom), jer je trudnicka roba u zadnje vrijeme manja od nekih klasicnih majica, tipa tunika. Dobila sam nesto trudnicke robe, ali sam tek u zadnjem tromjesjecju nosila dvoje hlaca.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 21:28   #3424
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Jel si neka trudnica skoro kupila kakvu lijepu trudnicku trenirku?. Hvala
U Lidlu pred mjesec-dva uzela trudnicke hlace, dodu kao trenirka, ovakve (sive): http://s.popustolovac.hr/attachments...=0&w=714&h=800

No, uzela sam najvece tj. L (imali su S, M, L) pretpostavljajuci da ce mi trebati u zadnjem tromjesecju, kada cu biti najkrupnija i vise necu stati u nista...no dosta su velike i siroke, jos uvijek ih ne nosim (taman sam usla u 7. mjesec trudnoce).

Inace imam dvije trenirke od prije koje su bas jako rastezljive pa mi pasu i sada. Njih kombiniram. Ne da mi se bacati novac na trudnicku odjecu, Nosim ono u sta stanem i to je to Kupila sam u Lidlu par stvari, ali stvarno su bile povoljne.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 00:36   #3425
Female Toxic, tako sam i ja kupila veće hlače računajući da će mi trebati pri kraju pa su mi do zadnjeg dana spadale s guze. Možda da sam dobila više kg bi mi bile dobre. Drugi put ću se držati svojih brojeva.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 08:27   #3426
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Sta ti to stvarno treba? Nosila sam obicne trenirke cijelu trudnocu (obje trudnoce). U biti 90% odjece mi je bilo isto kao prije trudnoce (udebljala se 14kg). Kupila par majica u h&m-u vise zbog dojenja (s onim otvorom), jer je trudnicka roba u zadnje vrijeme manja od nekih klasicnih majica, tipa tunika. Dobila sam nesto trudnicke robe, ali sam tek u zadnjem tromjesjecju nosila dvoje hlaca.
Mislila sam za poklon, ne sebi
Hvala na odgovorima
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 08:42   #3427
Za poklon su meni fora one majice s crtezima, natpisima na trbuhu. Ja sam dobila iz mane-oni znaju imati ok stvari za trudnice.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 08:10   #3428
Silk,
ne postoji. C&A ima samo ogromne brojeve.
H&M ni Zara nemaju trudnicku robu. Imas u Decathlonu ok trenerke za 100kn, ali ja sam po hlace isla u Zg.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
RosiePosie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 11:46   #3429
Quote:
RosiePosie kaže: Pogledaj post
Silk,
ne postoji. C&A ima samo ogromne brojeve.
H&M ni Zara nemaju trudnicku robu. Imas u Decathlonu ok trenerke za 100kn, ali ja sam po hlace isla u Zg.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
H&M ima trudnicku odjecu, barem sam ja vidjela i u Zagrebu u Areni i u Varazdinu...Ali mi je sve skupo za kratki period koji bi nosila.
Traperice na gumu 300 kn, a nosit cu ih 2-3 mjeseca...bez veze.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 17:08   #3430
H&M u Ri nema trudničku robu. Nemaju uopće tu liniju. U Zg u H&M sam si kupila crne trudničke hlače za 179kn, slim fit s onom gumom oko trbuha.
I majice trudniÄŤke obiÄŤne za 35-70kn..
Bome sam ih iznosila, jedne do raspadanja i onda naručila druge, a i njih ću iznositi.. Udobne, mekane i izgledaju super i kičma mi nije gola..

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
RosiePosie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 21:44   #3431
Hm ima sasvim dobru odjeću za trudnice. Ja sam kupila isto hlače i majice i super su mi bile i nakon poroda onih prvih mjeseci. Ali trenirku sam nosila najobičniju skoro do zadnjeg dana. Isto tako i tajice. Te stvari mislim da ne treba uzimati neke posebne trudničke.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 09:50   #3432
Ja sam trudničke hlače kupila u h&m-u i Asosu. Na Asosu ima dobar izbor moderne trudničke odjeće. Za h&m si pogledajte na netu koji drži trudničku liniju, iako će u ožujku otvoriti online shop za nas Hrvate, kao i Zara. Vidjela sam da su i oni jesenas imali trudničku liniju, al ne znam jel bila kod nas dostupna.
Po meni se itekako isplati davati 300 kuna za hlače za posljednje tromjesečje jer trebaš nešto obući kad ideš na preglede, u shoppinge, na kave, itd. Uglavnom u svakoj prilici kad izlaziš iz stana, a želiš se malo srediti. Da ne pričam o nama koje smo radile do kraja. Da nisam kupila trudničke hlače ne znam što bih nosila na posao tih zadnjih mjeseci.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 10:07   #3433
Quote:
Female Toxic kaže: Pogledaj post
U Lidlu pred mjesec-dva uzela trudnicke hlace, dodu kao trenirka, ovakve (sive): http://s.popustolovac.hr/attachments...=0&w=714&h=800

No, uzela sam najvece tj. L (imali su S, M, L) pretpostavljajuci da ce mi trebati u zadnjem tromjesecju, kada cu biti najkrupnija i vise necu stati u nista...no dosta su velike i siroke, jos uvijek ih ne nosim (taman sam usla u 7. mjesec trudnoce).

Inace imam dvije trenirke od prije koje su bas jako rastezljive pa mi pasu i sada. Njih kombiniram. Ne da mi se bacati novac na trudnicku odjecu, Nosim ono u sta stanem i to je to Kupila sam u Lidlu par stvari, ali stvarno su bile povoljne.
ja sam si uzela dvije takve trudnicke trenirke u lidlu. modeli su ogrooomni tako da sam do poroda sa +23 kg nosila S koji mi je u nogavicama i dalje bio presirok, a dala sam ih i skratiti.
ne znam kakve oni to kalupe imaju i tko onda nosi L, ako sam ja sa skoro 80 kg plivala u S.

Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Po meni se itekako isplati davati 300 kuna za hlače za posljednje tromjesečje jer trebaš nešto obući kad ideš na preglede, u shoppinge, na kave, itd. Uglavnom u svakoj prilici kad izlaziš iz stana, a želiš se malo srediti. Da ne pričam o nama koje smo radile do kraja. Da nisam kupila trudničke hlače ne znam što bih nosila na posao tih zadnjih mjeseci.
to je ipak individualno.
u prvoj trudnoci sam si kupila 2 para finijih i skupljih hlaca bas tako, za zadnje tromjesecje, jer sam imala svakakve planove za salabajzanje okolo.
na kraju sam zadnja 2 i pol mjeseca bila ili u bolnici ili na strogom mirovanju kod kuce i u zivotu ih nisam obukla.
u drugoj trudnoci ih nisam ni mogla nositi jer je bilo ljeto (a hlace zimske), a i natukla sam skoro triput vise kila pa ne bi mogla ni uci u njih.

propala investicija skroz.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 11:07   #3434
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Da ne pričam o nama koje smo radile do kraja. Da nisam kupila trudničke hlače ne znam što bih nosila na posao tih zadnjih mjeseci.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Ovako i ja. Radila sa do mjesec dana prije termina, pojma nemam u ÄŤemu bi na posao da nisam hlaÄŤe kupila.
Na kave i u shopping mogu se trenerci, to mi se ni neda drugačije, ali kad navečer idem van onda ipak volim hlače obući..
Individualno je naravno, ali nekako mi 179kn za hlaÄŤe fakat nije bilo puno..


Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
RosiePosie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 13:00   #3435
Dobro, da, ako radite do zadnjeg, jasno da morate imati nesto lijepo i normalno za obuci. Krivo sam se malo izrazila
Ja vise ne radim, pa nosim uglavnom trenirke. Ako se hocu ljepse obuci, uzmem tajice i tuniku/haljinicu.
Ove iz Lidla su na foru trenirke, a velike su mi, pa je to eto bacen novac, iako su bile jeftine.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 22:23   #3436
Ja nosim trudničke hlače (traperice) od valjda 10tt i maksimalno su mi se isplatile. Inače nosim hlače normalnog struka (one niskog ne volim) pa mi mozda zato trudničke toliko pašu. Uglavnom, kupila sam troje hlača i stvarno sam se preporodila s njima i milijardu puta su mi ugodnije od normalnih. U normalnima ne bi izdržala. A po doma sam u trenirci. I to običnim trenirkama. Zavrnem ih ispod trbuha i dobro mi je.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 12:38   #3437
ja sam počela trudničke traperice nosit tek od 6 mjeseca, do tad nisam ni imala trbuh.

H&M trudničke traperice su mi genijalne. Udobne i kvalitetne, samo što jesu skuplje. Mislim da su oko 350kn. Kupila si dva para jer radim normalno. Mislim si uzet još jedne koje nisu traperice za mjesec dana.


U Lidlu nikad ne mogu naći ni trenerku ni tajice. Uvijek prekasno dođem.

C&A isto nisam vidjela trudničku odjeću ili to nemaju svi? :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 20:17   #3438
Help- moram na vjencanje (bitna osoba, inace nebi ni pomisljala da idem) cca 3 tjedna prije termina. I sad trazim naravno haljinu- mozete mi preporuciti gdje da trazim? Treba biti nesto svecanije ipak a nisam bas sigurna da bi sivala
sanjica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 21:25   #3439
meni jedino na pamet pada mama nova.
nu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 21:40   #3440
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
meni jedino na pamet pada mama nova.
nu.
a bila sam tamo, doduse prije par tjedana kada jos nisam razmisljala o ovom vjencanju pa nisam bas pozorno pogledala... ici cu opet. Hvala
sanjica123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.