Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2010., 20:14   #301
ja sam za kino čula nakon nove godine hm
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:16   #302
Quote:
BezNadimka kaže: Pogledaj post
uopce ne kuzim kako nekome moze biti bolji avenue mall arena daleko po svemu nadmasuje ostale centre, ima skoro sve ducanje na jednom mjestu, ima i najbolju ponudu hrane, za par tjedana tu ce biti i kino i bowling centar. Taj se centar jedino moze mjeriti sa westgatom, kojemu je jedina mana sta je predaleko. steta sta nije negdje blize u gradu.

a gap je jos uvijek smrdio danas i tako vec od otvorenja, u cemu je problem
problem je u robi koja je dugo stajala po razno raznim skladištima, pitaj dragoga Boga gdje sve ne, vjerovatno i vlažnim i tak to, a onda pravac
u lijepu našu
smrada i prašine ima koji puta i u new yorkeru u cc1, poglavito kad stigne novi kontigent robe čitaj smeća kojeg nemreju nikom utrapit, osim u hr
iAladdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:36   #303
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja sam za kino čula nakon nove godine hm
napisali su na cinestarovoj fejs stranici, tek u ožujku
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:39   #304
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
napisali su na cinestarovoj fejs stranici, tek u ožujku
na cinestar stranici pise: "Početkom mjeseca prosinca 2010. godine tvrtka Blitz-CineStar otvorit će treći multipleks u Zagrebu, a šesti po redu u Hrvatskoj – CineStar Arena. "

http://www.blitz-cinestar.hr/default..._-_GOLD_CLASS_
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 20:54   #305
Quote:
BezNadimka kaže: Pogledaj post
na cinestar stranici pise: "Početkom mjeseca prosinca 2010. godine tvrtka Blitz-CineStar otvorit će treći multipleks u Zagrebu, a šesti po redu u Hrvatskoj – CineStar Arena. "

http://www.blitz-cinestar.hr/default..._-_GOLD_CLASS_
ma znam! ali na fejs stranici neki striček ili teta aktivno odgovara ljudima i baš je neki dan bilo pitanje kad se otvara i rekli su tek u ožujku očito se pomaklo (ko i uvijek). evo ti prt sc sa stranice




Uploaded with ImageShack.us
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 22:15   #306
radi se, između ostalog, o IMAX kinu koje mora udovoljiti svjetskim standardima - filmovi se prikazuju u 3D-u, ali je platno duplo veće i sjedala su posebno postavljena. kvaliteta slike je nemjeriva s ovim što inače gledamo kod nas kao 3D... dakako, i cijene karata će biti o-la-la
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 23:55   #307
ulaznica za imax ce biti oko 40 do 50tak kuna, a za golden class oko 90kn , barem je tako izaslo skoro u svim novinama i internet portalima...nadam se da ce i tu biti t-com srijde
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 02:54   #308
Ugodno iznenađena Arenom

I Cinestar će mi uskoro biti u blizini novog stana
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 08:05   #309
Meni je centar odličan.
O smradu u Gapu o kojem sam ovdje najviše čitala ne mogu govoriti,pogledala sam samo s izloga-ne sviđa mi se taj tip odjeće,a i za klince ima puno dućana s puno ljepše i manje skupe robe (koja ne smrdi).
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 09:18   #310
Arena centar nije nista posebno - ista stvar kao i drugi shopping centri - jedino ovdje imam osjecaj da je vecina ducana uzasno minijaturna i kaotično raspoređena...jedini ducan u kojem sam nesto kupila je Pull&Bear i to sam jos na kraju vidjela da je na artiklu preko cijene u eurima(dakle, za EU trziste) nalijepljena cijena u kunama koja je bar 25% visa bas ste nas usrecili...inace, okicen je bor, prodaju se bozicni ukrasi, mislim da je za to jos prerano...GAP bez veze...mozda će bit bolje kad krenu sniženja, do tad se ne planiram vracat
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:25   #311
arena centar nije loš, sviđa mi se raspored dućana, ali ima premalo kafića i premalo hrane jedino što sam vidjela je onih par blagajna od mc-a, fifty fifty i još neki tamo pokraj gdje su svi na jednom mjestu. ima i interspar sendviče za kupit i prave gablece, ali fale mi pekare di možeš kupit nešto za prigrist, ne neku mrcinu od sendviča, nego neki kroasan, pecivo i slično. kafića isto ima malo, jedva ih izbrojiš na prste jedne ruke i moraš se dobro nahodat da ih nadješ (s tim da je nescaffe 16 kn - po mom mišljenju ipak malo too much, pa ne sjedim na cvjetnom)
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:36   #312
meni je Westgate zakon. Ducani su i tako svuda podjednaki ali ima najvise zraka, najsire hodnike, fine restorancice i najtisi je jer nema zive duse
A i za klince je najbolji..

Sada vec zvuci kao da sam placen za reklamu..
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:01   #313
Meni se baš ne sviđa.. CC1 mi je daleko bolji.. Mada mi je Arena pred nosom
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 14:13   #314
niti sam jos u Westgate-u bila niti cu u Arenu skoro - ono realno, najblizi mi je Avenue i Garden (taman sam u sredini) i u njima mogu naći sve sta mi treba.

kad hocu posteni shopping odem do Austrije. uopce ne vidim svrhu svih tih silnih centara kod nas...
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 17:12   #315
Arena mi se ne sviđa. previse mi je kaoticna. Ne znam di sam, pa se vrtim u krug, pa su mi prolazi svi neki cudni.. Ko da sam u labirintu.

Uglavnom, najbolji centar mi je westgate iako mi je daleko. Avenue mi je drag jer mi je blizu, ima hrpu kafica, dm. No, shopping u avenuu mogu zaboravit. Vrlo malo ducana koji me zanimaju.

Garden mi je ni vrit ni mimo. Dobar mi je samo radi interspar ducana i mullera.
City mi je odbojan i tamo idem samo kad u nekom ducanu nema broja, a tamo ima
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 17:32   #316
Dvije prve asocijacije: kaotičan i pretenciozan centar. Nije me se dojmilo...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 18:34   #317
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Arena mi se ne sviđa. previse mi je kaoticna. Ne znam di sam, pa se vrtim u krug, pa su mi prolazi svi neki cudni.. Ko da sam u labirintu.
ovako je i meni bilo,isla sam 2 dana za redom prije gage i u subotu / mislila sam da ću nać nesto u onom jeans clubu al nista mi nije odgovaralo...west gate mi je naj ,osobno volim kaj je ogroman,nije gužva ako odeš preko tjedna a oped imam sve dućane tamo..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 19:06   #318
da li netko zna kad se otvara aldo shoes?
marijabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 07:41   #319
Meni se sviđa Arena centar. Dosta je velik i lijepo je uređeno, puno ljepše nego u Avenue Mallu. Iako nekako mi se čini da dosta dućana još nije otvoreno. Jučer sam baš bila u Arena Centru. Dobar je i Mc Donalds, ali Interspar mi i nije baš nešto. Pa veći je i bolji onaj Interspar u City Centru. Navečer su upalili i one fontane koje mijenjaju boju ispred Arena centra koje su baš efektne, podsjećaju me malo na Barcelonu. Od dućana fali mi Peek and Clopenburg i Muller. Vidjela sam gdje će se otovoriti na proljeće XYZ trgovina, ali nisam uopće vidjela gdje će se otvoriti taj veliki H&M. Za jesti ima više nego u Avenue Mall-u, pa ne znam otkud te kritike za hranu. Ima dosta za hodati od tramvaja kod rotora, ja sam išla oko 15 minuta, iako sam baš brzo hodala. Natrag sam otišla na autobus 234 Glavni Kolodvor-Lanište koji stoji odmah do Arena dovorane. Vozi otprilike svakih pola sata. Izišla sam van na prvoj stanici kod Remetinca i tamo je za tri minute došla jedna od mnogih autobusnih linija koja vozi za Savski most. Mogla sam ostati i u tom autobusu za Glavni kolodvor, pa sići negdje u Savskom Gaju blizu tramvaja. Pretpostavljam da ta linija 234 Glavni kolodvor Lanište vozi preko Bundeka. Jedva čekam da opet odem do Arena centra. Nije mi baš daleko.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 10:20   #320
Meni je okej. Lakše mi doć tamo, nego do WGa, a omiljeni dućani iz WGa su sad otvoreni i tu. Nije da ću čitave dane provodit tamo da mi je bitno kakvi su kafići, hrana, hodnici, bla - što ljudi pišu. Odem, kupim kaj trebam, idem dalje - moj maximum zadržavanja u shoping centrima
Zara home mi je, već sam našla barem 20 stvari koje hoću još da si ih mogu sve priuštit di bi mi bio kraj
Gapu se nisam ni približila, da mi trebaju trapke možda bi škicnula, a od ostale robe ovako kolko sam u prolazu vidjela kroz izlog, ništa mi nije zapelo za oko.
Jeans club mi ima štosne oblekice, kad krenu sniženja nać će se tu za sitne pare svašta, kak se nađe i u NY i sličnim dućanima
Ostalo sve standard. Barem dućni u koje sam ušla
Lady Evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.