Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2013., 14:10   #81
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
A da probas profesionalnu liniju Subrine...ima je u Domjanicevoj, a ima i neka verzija u dm-u....to su ti one sve boje koje imaju istu zensku na slici
Sve su crvenokosa
Hvala. Nisam iz zagreba ali pogledat cu u dm-u. A jesu li isti brojevi za nijanse?
Rexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 14:41   #82
Quote:
Rexia kaže: Pogledaj post
Hvala. Nisam iz zagreba ali pogledat cu u dm-u. A jesu li isti brojevi za nijanse?
E neznam to. Ali imas nijanser u dm-u....iako i pise na svakoj kutijici broj i naziv nijanse, ali bolje pogledati....
Te boje obicno stoje skroz dolje, uz Keune...valjda su dolje farbe bez manekenki, samo boja nema ni maskice, ni hidrogena s njom, nis, samo farba. Pa uzmi hidrogen sami, ima isto od Ilirije, 10 kuna je.

Ja sam probala ekstra svijetlo biserno plava....i super mi je povukla. Nije ko Koleston, ali je ok, jer je i jeftinije
Mislim da je to bio broj 20/...nesto
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 22:10   #83
Ja sam odlučila staviti na glavu ipak keune 1032..koliko čitam po forumu kažu da bude lijepa bež nijansa...samo ne znam koliki postotak da uzmem...6 ili 9%? samo želim da mi se ujednači izrast sa ostatkom možda da uzmem 9 i tako ofarbam izrast a onda da ga nekako razrijedim pa ostatak s tim razrijeđenim.. ili da uzmem i 9 i 6. pa sa 9 izrast a sa 6 ostatak
glamandglitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 22:15   #84
Ja bi na tvom mjestu smiksala sa 9% za izrast, a ostatak razrijedila sa nekim regeneratorom, uljem, vodom, maskom, cim god...i to na ostatak
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 22:49   #85
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Ja bi na tvom mjestu smiksala sa 9% za izrast, a ostatak razrijedila sa nekim regeneratorom, uljem, vodom, maskom, cim god...i to na ostatak
I napravit ću tako hvala na savjetima, javim rezultat
glamandglitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:22   #86
Quote:
glamandglitter kaže: Pogledaj post
I napravit ću tako hvala na savjetima, javim rezultat
Moze
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:04   #87
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
A da probas profesionalnu liniju Subrine...ima je u Domjanicevoj, a ima i neka verzija u dm-u....to su ti one sve boje koje imaju istu zensku na slici
Sve su crvenokosa
koja je to verzija u dm ajde probaj zguglat pa nam stavi link, jer ja tu nisam vidjela u mom dm-u
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 01:13   #88
http://mojekrpice.hr/items/kozmetika...a-kosu-u-kremi

Jel se link tako stavlja...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 08:54   #89
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
aha, tu sam vidala, trebam ponovo pogledat mislim da te ima u svakom dm-u
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 15:01   #90
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
aha, tu sam vidala, trebam ponovo pogledat mislim da te ima u svakom dm-u
Da, oduvijekje ima, i nigdje drugdje ju ne vidjam. Osjetno je skuplja, s obzirom na to da nema hidrogen, ni masku, ni rukavice, ni sliku nijanse na kutiji

Tako da mi se cini profi......

E, cure, ako je koja probala Phyto boje (ima u Mulleru) i sad su na snizenju 85 kn, inace su oko 100 i nesto.....javite kakva je...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 16:00   #91
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...65015527_n.jpg

dal ijedna subrinina moze ovakvu boju dati?
Cosmo-Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 18:44   #92
Super je ovaj boja, sjećam se da sam jednom pitala da li ju je tko isprobao.
I odlično jer nema pepeljastih i žutih tonova, nego samo svijetlo plavih.
Jedna od jeftinijih s kojima sam zadovoljna. Farbala sam samo izrast i lijepo se stopilo sa ostatkom kose. Napokon da sam i od Garniera našla boju s kojom sam zadovoljna!!

http://www.hellomagazin.rs/wp-conten...7932656917.jpg
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 20:43   #93
curke, trebam pomoć. nisam iz zagreba, pa mi netko treba reći što je to u domjanićevoj.. često se spominje kao mjesto gdje ima super farba za kosu..
i još jedno pitanje: inače mixam subrinu 20/2 i 30/3, imam dužu kosu pa svakako trebam više farbe. ali ima li neka nijansa koja uklanja žutilo (naranđastilo), a da ne trebam miksat svaki put?! koja bi to npr koleston nijansa bila??
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:45   #94
U Domjanicevoj 9 ti je "Frizer pribor", odmah kod Kvatrica se to nalazi, tesko se sparkirati negdje osim u Kvatric garazi, pa najbolje odmah tamo, ili pjesice....

Meni su Koleston boje najbolje nakraju, prodji si tamo i pogledaj nijanser, tete su super, pomoci ce ti....

Ja sam koristila 12.81 i bilo je blaaaaago zuckasto...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 10:28   #95
netko isprobao http://www.emsibeth.it/eng/ ?
frizerka mi predlaze njihovu101 kao zamjenu za keune 1517 pa ne znam sto da napravim
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:54   #96
Molim vas za hitan odgovor da li se mogu miješati 2 blajha skupa od različitih proizvođača, ili bi to moglo završiti nekom neželjenom kemijskom reakcijom? Radi se o tome da mi naručeni blajh kasni a nemam ovdje gdje živim ni jedan drugi plavi za kupiti, pa ne znam da li smijem za ovaj put koristiti pola jednog - pola drugog ?
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:57   #97
U pravilu se ne bi trebali različiti proizvođači miješati, ali ak te tješi ja bi sigurno pomiješala
Znala sam prije kombinirati farbe različitih proizvođača i nikad nije rezultiralo katastrofom.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 08:11   #98
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
U pravilu se ne bi trebali različiti proizvođači miješati, ali ak te tješi ja bi sigurno pomiješala
Znala sam prije kombinirati farbe različitih proizvođača i nikad nije rezultiralo katastrofom.
Hvala ti . Znači na vlastitu odgovornost to radim .
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 09:11   #99
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
U Domjanicevoj 9 ti je "Frizer pribor", odmah kod Kvatrica se to nalazi, tesko se sparkirati negdje osim u Kvatric garazi, pa najbolje odmah tamo, ili pjesice....

Meni su Koleston boje najbolje nakraju, prodji si tamo i pogledaj nijanser, tete su super, pomoci ce ti....

Ja sam koristila 12.81 i bilo je blaaaaago zuckasto...
hvala ti! odoh do kvatrića čim budem u zg!
jedva čekam vidjet šta ima svega u tom dućanu!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 10:27   #100
Pozdrav!
Molim savjet. Do nedavno sam se bojala kod frizera, međutim recesija me uništila pa sam sad opet sam svoj majstor. I koliko mi se čini, neuspješan. Dakle, imala sam plave i smeđe pramenove. Kako mi je izrast bio već ogroman odlučila sam se obojati u prirodno plavo. (inače sam neka plava). Kupila sam Garnier naturals 500 i 400 (tamnoplava i srednje plava) i ispala extra tamna. Ali samo izrast, jer sam samo njega bojala. Onda sam limunom posvjetljivala i bilo je svjetlije ali ne kako sam ja htjela. Onda sam kupila Garnierovu osmicu, svijeto plavu, i nju pomiješala sa pola srednje plave i cijelu kosu obojala. I sad izgleda...pa recimo ok. Kako rekoh, imala sam plave pramenove koji su sad svjetliji od ostatka kose, ali se bojim da će s vremenom pozeleniti. Imate li kakav savjet da mi se to ne dogodi? Puno hvala!
__________________
Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge.
somebodynew is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.