Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2015., 00:14   #81
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
istina prosu sam godinu otisao na prijelaz tj s jednig na drugi fax, ali mislim da to ne bi trebao biti razlog.
Ne, vjerojatno je baš to problem.
Imaš li 45 bodova prosječno po godini (ne računajući ovu godinu?)
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 04:24   #82
Otvorio sam profil i piše mi pod DOM______Nema pravo na dom
Šta je sad to? Imam 1700 bodova, prvu sam godinu završio sa položenih 35 ECTS-a i piše mi da imam pravo na subvenciju pa me zanima jel to znači da nemam pravo na dom dok se ne obnove paviljoni ili šta?
Mi smo na FER-u morali dati njima d nam popune obrazac A i oni su im to slali, a nama je upis semestralan i obavlja se do 11.9.2015. godine znači to se obavlja većinom poslije jesenskih rokova pa mi nije jasko šta je sad ovo?
I jel to znači da iduće godine ne ću dobiti dom iako uspijem skupiti npr. 60 bodova?
Gennneral is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 04:36   #83
Izgleda da sam ipak u krivu: http://x-ica.com/rajsic-studenti-gle...obnom-profilu/
– Da se ne renoviraju studentski domovi, svi koji su ostvarili pravo na smještaj ili subvencije bili bi smješteni u domovima. Znači, 70 posto prijavljenih molbi, zaključila je Rajšić.

Znači to što mi piše "Nema pravo na dom" je do kraja obnove?
Nešto pričaju na Facebooku da će nas useljavati kako obnove paviljon po paviljon?



FACEBOOK:
Hej ljudi, čisto da provjerim, kada mi na osobnom profilu piše da nemam pravo na dom, ali imam pravo na subvenciju, jel to znači da ću se moći useliti u dom nakon obnove?

da. ja sam isto tak i zvala sam i rekli da kad zavrse obnovu da se selimo nazad, a na pitanje kad ce to bit su rekli krajem godine ako ne bude nekakvih odgoda ili promjena u planu (Koje olakšanje )

Kenjaju, ak se uselimo do Uskrsa treba im čestitat! ( Najvjerojatnije )

Zadnje uređivanje Gennneral : 18.08.2015. at 04:46.
Gennneral is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 09:08   #84
Exclamation

Jel ima ovdje neka ženska osoba koja je dobila SUBV, a za zamjenu SUBV/mjesto u domu je pronašla mušku osobu s mjestom u domu na Šari?
Forhiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:20   #85
Quote:
smiley95 kaže: Pogledaj post
dobio sam SR Ikat. pa me zanima da li je to paviljon 11 i da li jednokrevetne sobe imaju svoju kupaonicu ili se dijeli sa drugom sobom
jednokrevetne imaju svoju kupaonu i kuhinju. u 11. sam zivjela jednu godinu i nikad nije bilo nikog u jednokrevetnim, tako da neznam tko ih moze dobit
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:59   #86
odabrala sam cvjetno ove godine, nadam se da cu dobit. nisam tamo nikad bila pa me zanima koja je razlika izmedu starih i novih paviljona tamo, velicina soba? cujem da neki imaju kuhinju u sobi. vidjela sam da je zadnji kat sa terasom?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 11:06   #87
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
odabrala sam cvjetno ove godine, nadam se da cu dobit. nisam tamo nikad bila pa me zanima koja je razlika izmedu starih i novih paviljona tamo, velicina soba? cujem da neki imaju kuhinju u sobi. vidjela sam da je zadnji kat sa terasom?
Kao prvo, obrati pozornost na činjenicu da su došli rezultati. Ako si i dobila cvjetno, onda ćeš se kasnije useliti kada ga obnove, a umjesto toga dobivaš subvenciju.
Tamo nije bilo starih/novih paviljona, svi su bili otprilike jednaki, i sada nakon renovacije će biti svejedno. Sobe su najveće koje možeš dobiti u bilokojem studentskom domu. Neke su imale kuhinju, možda će sada sve. Nijedan kat nema terasu, ali slobodno odeš na krov menze ili krov između petog i trećeg paviljona pa si ju napraviš s vremena na vrijeme.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 11:30   #88
Quote:
Blue Marine kaže: Pogledaj post
Kao prvo, obrati pozornost na činjenicu da su došli rezultati. Ako si i dobila cvjetno, onda ćeš se kasnije useliti kada ga obnove, a umjesto toga dobivaš subvenciju.
Tamo nije bilo starih/novih paviljona, svi su bili otprilike jednaki, i sada nakon renovacije će biti svejedno. Sobe su najveće koje možeš dobiti u bilokojem studentskom domu. Neke su imale kuhinju, možda će sada sve. Nijedan kat nema terasu, ali slobodno odeš na krov menze ili krov između petog i trećeg paviljona pa si ju napraviš s vremena na vrijeme.
hvala znam da su dosli rezultati, ali opet me mogu stavit u stare na savu. rekla mi je frendica da je kao u nekim paviljonima veca soba, sad neznam. cinilo mi se kao da onaj paviljon u kojem je posta ima 5 katova i nesto sto podsjeca kao da je terasa gore samo sam jednom prolazila tamo, ocito sam krivo vidjela
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 12:07   #89
Useljenje

Znaci ako ocemo preuzet rezerviranu sobu to moramo napraviti do 10.9. Mogu ja samo doc s potvrdom o lijecnickom pregledu i preuzet kljuc i onda stvarno uselit prije nego sto mi faks pocne? I kad placam onih 100 kn?
marta21096 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 12:39   #90
Quote:
lydia123 kaže: Pogledaj post
ako si prebacio faks bez da na ovom prvom imas diplomu ili magistar onda je to velik problem. dosad je bilo pravilo da po tom nemas pravo na dom, nisam to citala ove godine. provjeri u natjecaju. opet ako si prosle godine imao manje od 45 ectsa prosjecno takodjer nemas pravo na dom
Ne, na prvom faxu sam zavrsio uredno prvu godinu, ostvario svih 60 ECTS-a te presao na sadasnji fax, tu sam takodjer ostvario svih 60 ECTS-a i sad upisujem drugu godinu. U natjecaju se prijelazi uopce ne spominju kao sto je bio slucaj kod stipendija, tako da sam predao dokumente. Zapravo me zanima kako oni znaju da sam ja vec nesto studirao mozda po JMBAG-u koji ostaje uvijek isti kad se orvi put upises na visoko ucilste.

Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ne, vjerojatno je baš to problem.
Imaš li 45 bodova prosječno po godini (ne računajući ovu godinu?)
Meni pod prosjek stoji nula u rang listi, a br ects-a je 60, kada odem na svoj profil sve uredno oise osim neki kriterij x34 koji kaze da imam premali broj ects-a i tu dobijem -9000 bodova. Zanima me ima li koristi od neke zalbe, jer zapravo nije posteno prema ovima koji prelaze dok studenti koji padaju njihov se prosjek mnozi s 900 ili kolko vec pa opet skupe te neke bodove.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:21   #91
Može li itko od vas koji rezervirate stare sobe ući u aplikaciju za rezervaciju? Meni javlja Runtime Error.
Noether is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:34   #92
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Ne, na prvom faxu sam zavrsio uredno prvu godinu, ostvario svih 60 ECTS-a te presao na sadasnji fax, tu sam takodjer ostvario svih 60 ECTS-a i sad upisujem drugu godinu. U natjecaju se prijelazi uopce ne spominju kao sto je bio slucaj kod stipendija, tako da sam predao dokumente. Zapravo me zanima kako oni znaju da sam ja vec nesto studirao mozda po JMBAG-u koji ostaje uvijek isti kad se orvi put upises na visoko ucilste.


Meni pod prosjek stoji nula u rang listi, a br ects-a je 60, kada odem na svoj profil sve uredno oise osim neki kriterij x34 koji kaze da imam premali broj ects-a i tu dobijem -9000 bodova. Zanima me ima li koristi od neke zalbe, jer zapravo nije posteno prema ovima koji prelaze dok studenti koji padaju njihov se prosjek mnozi s 900 ili kolko vec pa opet skupe te neke bodove.
dakle, u dvije godine studiranja imaš skupljeno 120 bodova.
To bi trebala biti njihova greška, obavezno piši žalbu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:45   #93
da li svima koji su dobili subvencioniranje, piše u profilu - nema pravo na dom? to me ful buni
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:46   #94
Ja sam dobila mjesto na Šari (brucoš) , a frendica je dobila subvenciju, ali je pronašla jednu curu s kojom bi se zamijenila. SC je rekao da je moguće, pisati će molbe i obrazac za zamjenu, ali tamo kažu da će se to sve tek riješiti početkom 9. mjeseca. Sad mene zanima mogu li ja rezervirati sobu za nas dvije bez da mi se netko ugura? (note: ne znam kako to uopće funkcionira, a ne mogu ni vidjeti jer još nije vrijeme za rezervaciju brucoša). Ako nije moguće rezervirati za obje, je li onda pametno da cura koja je dobila mjesto u domu (koji će zamijeniti) rezervira tu sobu sa mnom pa kasnije onda najnormalnije moja frendica useli sa mnom?
SkarletXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:52   #95
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
da li svima koji su dobili subvencioniranje, piše u profilu - nema pravo na dom? to me ful buni
Svima to pise, ne sekiraj se
Quote:
SkarletXx kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila mjesto na Šari (brucoš) , a frendica je dobila subvenciju, ali je pronašla jednu curu s kojom bi se zamijenila. SC je rekao da je moguće, pisati će molbe i obrazac za zamjenu, ali tamo kažu da će se to sve tek riješiti početkom 9. mjeseca. Sad mene zanima mogu li ja rezervirati sobu za nas dvije bez da mi se netko ugura? (note: ne znam kako to uopće funkcionira, a ne mogu ni vidjeti jer još nije vrijeme za rezervaciju brucoša). Ako nije moguće rezervirati za obje, je li onda pametno da cura koja je dobila mjesto u domu (koji će zamijeniti) rezervira tu sobu sa mnom pa kasnije onda najnormalnije moja frendica useli sa mnom?
Cura s kojon ce se minjat uzme istu sobu ka ti i to je to.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:17   #96
Quote:
makamtk kaže: Pogledaj post
Svima to pise, ne sekiraj se
ajde super onda. fala ti
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:51   #97
Pozdrav svima

Tražim cimericu koja je dobila subvenciju za zajedničko traženje stana na par mjeseci dok se ne obnove domovi.
Studentica sam Pravnog fakulteta u Zagrebu. Uredna i odgovorna. Bilo bi dobro kad bi bio netko tko, kao i ja, uči i danju i noću te mu ne smeta noćno(malo) svjetlo ukoliko bi imale zajedničku sobu. Nekada učim u sobi, nekada u knjižnici, sve zavisi. Doma idem samo za Božić. Bitno je također, da se možemo dogovoriti za sve.
Može na pm!
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 16:16   #98
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
dakle, u dvije godine studiranja imaš skupljeno 120 bodova.
To bi trebala biti njihova greška, obavezno piši žalbu.
Da, i prosjek je opet 60, pisat cu zalbu pa kako prođe. Hvala na odgovoru

I da, kako oni ne znaju da sam nešto prije već studirao ili znaju, ne znam koliko je pametnu poslati i kopiju prijepisa ocjena s prošlog faxa ili je najbolje da smo napišem žalbu ni objasnim situaciju?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 17:06   #99
trazim cimericu za sobu na lascini. studentica sam 4.god i imam dosta za ucit. ne dovodim nikog u sobu, ali nemam nista protiv da cimerica dovede, uz najavu naravno nemam decka, ne pijem, ne pusim, idem rijetko kuci haha za praznike i eventualno ako mi bude dosta zagreba nakon nekog vremena bila bih zahvalna kad bi cimerica isla cesto kuc no offence a za ostalo, samo da je dobra, draga i da nije neki parti frik
jane patrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 19:51   #100
Quote:
lydia123 kaže: Pogledaj post
jednokrevetne imaju svoju kupaonu i kuhinju. u 11. sam zivjela jednu godinu i nikad nije bilo nikog u jednokrevetnim, tako da neznam tko ih moze dobit
Fala na odgovoru,pliz napiši mi brojeve jednokrevetnih soba u 11 paviljonu SR
ako znaš jer ja ću pokušati rezervirati i molim savjet za položaj sobe.
Znaš li možda zašto nikog nije bilo u tim sobama-to mi je totalno nebulozno haha
smiley95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.