Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2015., 17:41   #21
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Nisam ni prije volio Nibalia (kao i Contadora). Čim naprave nešto bahato, nesportski, nepošteno ne mogu navijati za njih.
Kada je Contador napravio nesto nesportski?
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 18:02   #22
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
.
.
.
U onoj guzvi s padom auto Astane se uopce nije snasao, na kraju je Nibaliju cini mi se Katusha dala biciklu, dok se Aru (opet mi se tako cini) derao na svog clana u timu jer mu je valjda predugo trebalo da mu dostavi biciklu. Pri tome mi nije jasno zasto Nibali nije dobio taj bicikl?? Nibali je u tim trenucima izgledao kao da je pao s Marsa, osamucen je bauljao naokolo.
To je ono o čemu se pričalo i prije Vuelte. Astana ima u timu 2-3 pretendenta na postolje. Nibaliju je možda ugovorom moralo biti ponuđeno da bude prvi vozač, ali još na Touru je bilo jasno da u timu nisu zadovoljni s njim. Mislim da je on bio prvi vozač na papiru, a da je to na Vuelti zapravo Aru.
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Kada je Contador napravio nesto nesportski?
Ulovilo ga ono jednom da je srknuo malo previše "sirupa za kašalj"
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 18:59   #23
Ste znali da je glavni sudac Vuelte je nas puležan Bruno Valčić i navodno je on iskljucio Nibalia.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 20:27   #24
Neka je, svaka čast. Uz Nibalia je isključen trajno i onaj iz auta koji ga je vukao, a na dva dana je sami auto suspendiran iz utrke tako da sljedeća dva dana Astana ima samo jedan servisni auto.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:28   #25
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Ste znali da je glavni sudac Vuelte je nas puležan Bruno Valčić i navodno je on iskljucio Nibalia.
Nebude vise nikad Giro u Istru dosao
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:32   #26
Quote:
Woodgate kaže: Pogledaj post
Nibali diskvalificiran

Video: https://www.youtube.com/watch?v=C8OQfah8h_0
Nibali

svida mi se ideja
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 11:41   #27
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Kada je Contador napravio nesto nesportski?
2010 TDF 11 etapa, Schelck je bio u žutom, brski finiš , lomila se utrka, Schelcku je pao lanac https://www.youtube.com/watch?v=9KbR5fyhRsU i sportski bi bilo stati i pričekati da se lanac vrati, no umjesto toga on je skup sa vjecno dopingiranim vinokurovim krenuo u napad i napravio pokazat ce se kasnije presudnu vremensku razliku.
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 00:34   #28
kontador se nije dopingovao, samo je jeo pogresan biftek.

nisam stigao da isratim vuletu, ali me raduje sto je Orica u crevnoj majci, neka se igraju deca.

ali sta je dodjavola bilo u glavama ljudi iz astane, meni nije jasno. da li su jebeno normalni. ono ni Borat ne bi uradio.
zao mi nibalija, ali to se i moglo ocekivati posto sam ga stavio u fantasy tim (obicno kad nekog stavim, taj slomi kljucnu kost, dopinguje se ili prosto vozi ko na odmoru)
Tosislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:11   #29
http://www.cyclingnews.com/news/news...ays-vinkourov/

Quote:
One of the spectators grabbed King's Garmin GPS unit, and as he looked around, another spectator trying to ride off on King's Cannondale, as you can see in this video. Fortunately it was the one with the mechanical issue and not the fresh replacement which had not yet arrived.

"Don't know if he was "helping" or taking off as I was searching people for my stolen Garmin. What a cluster," King said on Twitter.
Woodgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:01   #30
Vidio sam to jucer u prijenosu, nije mi bilo jasno sto se dogada, neki tip gol do pasa zajasio biciklu i htio je odvesti, komentator je mislio da mu pomaze, a bome i ja isto s obzirom da se jos motao oko biciklista. Ispada da ju je pokusao ukrasti.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:11   #31
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Vidio sam to jucer u prijenosu, nije mi bilo jasno sto se dogada, neki tip gol do pasa zajasio biciklu i htio je odvesti, komentator je mislio da mu pomaze, a bome i ja isto s obzirom da se jos motao oko biciklista. Ispada da ju je pokusao ukrasti.
I cigaretom u ustima. Teški klišej
Woodgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:12   #32
Jucerasnji je dan bio zanimljiv, u finishu na brdu s kratkim usponom (4 km) Roche se malo preracunao iako je vodio, na kraju ga u zadnjim metrima prestigli i Sagan i Valverde. Sagan se isto malo preracunao i dozvolio da ga Valverde nadmudri, no Valverde je bas pikirao ovu etapu za pobjedu. Sagan je zato prekjucer napokon osvojio etapu na nekom od velikih Toureva ove godine, nakon hrpe drugih mjesta (jucer ponovno drugi).

Danas ravna etapa, opet sprinterski finish uz pobjedu mladog Ewana. Nevjerojatno je kako Froome i njegov Sky uspijeva i na ovakvim ravnim etapama, gdje bi svi trebali zavrsiti u pelotonu, dobiti na vremenu nad konkurentima, pa je tako anulirao malu prednost koju je Quintana imao nakon etape s prvim finishem na brdu. Svejedno, Purito, Froome, Quintana, Valverde i Aru su svi unutar 20 sekundi.

Sutra jos jedan finish na brdu 3. kategorije, a u petak prva prava poslastica - finish na vrhu 1. kategorije. Zatim slijedi niz vise-manje sprinterskih etapa, osim u nedjelju kada je finish opet na brdu 1. kategorije. U utorak je pauza, a u srijedu cemo vjerojatno znati pobjednika Vuelte nakon ubitacne etape s 4 vrha 1. kategorije, jedan HC vrh (van kategorije), 5000 metara visinske razlike i dugackog finisha na brdu 1. kategorije.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:14   #33
Quote:
Woodgate kaže: Pogledaj post
I cigaretom u ustima. Teški klišej
Pa kome moze pasti na pamet ukrasti biciklu na ovakvoj utrci???

Kao, nece nitko nista skuziti, a iznad tebe nadlijece helikopter...
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:15   #34
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
zao mi nibalija, ali to se i moglo ocekivati posto sam ga stavio u fantasy tim (obicno kad nekog stavim, taj slomi kljucnu kost, dopinguje se ili prosto vozi ko na odmoru)
I tko je jos u fantasy teamu?
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:16   #35
Inace, jucer je Durasek dosta dobro vozio, bio medu vodecima sve do zadnjeg uspona, pokupio i bodove na sprintu.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:30   #36
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
To je ono o čemu se pričalo i prije Vuelte. Astana ima u timu 2-3 pretendenta na postolje. Nibaliju je možda ugovorom moralo biti ponuđeno da bude prvi vozač, ali još na Touru je bilo jasno da u timu nisu zadovoljni s njim. Mislim da je on bio prvi vozač na papiru, a da je to na Vuelti zapravo Aru.

Pa Nibali u Alpama uopce nije bio los, imao je onu epsku pobjedu gdje je odvozio u stilu Pantanija.

Ulovilo ga ono jednom da je srknuo malo previše "sirupa za kašalj"
Ma, taj je cijeli slucaj bio smijurija i u stvari dobro opisuje totalan kaos u biciklistickom svijetu tih godina kada je EPO vladao. Dobio je ban za poprilicno neucinkovit i los doping, i to otkriven u koncentracijama debelo ispod minimuma koji bi mu mogao pomoci i koji bi se trebao smatrati dopingom. Uostalom, na kraju je proglasen krivim za slucajan unos supstance koja se smatra dopingom, a ne dopingiranje. Nesto slicno se dogodilo i nasoj Sandri Perkovic pa je nitko danas ne pribija na zid srama zbog toga.
A ono sto je najtuznije i najtragicnije je cinjenica da su Contadoru dozvolili da se nastavi natjecati, pa mu oduzeli pobjedu na Giru gotovo godinu dana kasnije. I vise nego smijesno. U isto vrijeme se hrpa biciklista i dalje vodi kao pobjednike Tour de Francea a dokazano su koristili EPO prema naknadnim testiranjima ciji su rezultati nedavno javno objavljeni odlukom francuskog suda.
Talijani slave Pantanija kao nacionalnog heroja, podizu mu spomenike, a tip je dokazano bio tesko dopingiran. I nikome nista, ne zele mu oduzeti pobjedu na onom epskom tour de Franceu na kojem je postavio rekord uspona na Alpes d'Huez od 26 minuta kojemu se nitko danas ne moze pribliziti (Quintana je ove godine isao 29 minuta, taman 10% sporije koliko dobijes zbog dopinga).
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:52   #37
Evo Duraseka u bijegu.
Danas je poprilicno duga etapa, 200 km koja zavrsava usponom na brdo 3. kategorije, kraci uspon nego prije par dana. Nova sansa za Valverdea?
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:55   #38
Valverde izgleda juri genarlani plasman, pa se stedi malo. mada dzaba se lozi...

Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
I tko je jos u fantasy teamu?
Cavez mali, Sagan, Kintana, Vanderbruk ( ), Majka, Gerans, Viskonti i Burghart. naravno i nesretni Nibali, jebo me Nibali i cela astana.

ja navijam ustvari za Oricu, oni su mi najdrazi. imaju svoj youtube kanal i mnogo su zabavni. i ekstra je taj inside pogled na bicklizam. cavez je mega simpatican u tim njihovim klipovima, pogotovu sa ovogodisnjeg djira.

da frumko ima svoj youtube kanal verovatno bi sam kanal implodirao i ugasio se od smora.
Tosislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 02:24   #39
Chaves danas ponovno pobjedio i preuzeo crvenu majicu. Sada vec ima postenu prednost od skoro minute nad glavnim kandidatima za naslov. Sutra ce biti zanimljivo, finish na brdu prve kategorije. Tu cemo vidjeti koliko su Froome, Valverde i Quintana svjezi nakon teskog Toura. Aru pocinje biti razocarenje, nije ga billo na Touru a vec ima 20-ak sekundi zaostatka nad konkurentima.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 02:27   #40
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
Cavez mali, Sagan, Kintana, Vanderbruk ( ), Majka, Gerans, Viskonti i Burghart. naravno i nesretni Nibali, jebo me Nibali i cela astana.

ja navijam ustvari za Oricu, oni su mi najdrazi.
Za sada im odlicno ide, evo Chavesu vec druga etapa. Vidim navijas i za Tinkoff-Saxo, samo od tog Majke nikako da nesto vidimo (Sagan je vec odavno postao legenda).
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.