Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 17:19   #21
Osim što se zacrvenila, što je rekla?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:20   #22
Ako ne možeš smotat curu od 21 godine,badava ti to koliko si stariji od nje.Ajde budi iskren i priznaj da bi je rado kresnuo,nemoj pričat o ljubavi prema blagajnici koja ti se cereka dok kupuješ kruh i parizer.Što te privlači osim njezine mladosti?
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:36   #23
Prije mjesec dana sam se upoznao sa curom koja mi se pravo svidila (i još uvijek mi se sviđa). Baš sam se bio zagrijao za nju, ali kad mi je rekla da je 1997. godište, skoro sam se nogom prekrstio

Baš sam se ubedirao zbog toga, jer mi je 8 godina ogromna razlika. Mogu mislit kako je tebi, možeš joj tata bit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:41   #24
Moze joj biti tata ali nije

OT svidjas se ti njoj ali joj je neugodno zbog te razlike u godinama, ipak je to konzervativna sredina, jebat ga.
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:44   #25
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Prije mjesec dana sam se upoznao sa curom koja mi se pravo svidila (i još uvijek mi se sviđa). Baš sam se bio zagrijao za nju, ali kad mi je rekla da je 1997. godište, skoro sam se nogom prekrstio

Baš sam se ubedirao zbog toga, jer mi je 8 godina ogromna razlika. Mogu mislit kako je tebi, možeš joj tata bit
Joletu ne smeta
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:45   #26
meni je moja kćer rekla da sam baš zgodan jednoj njenoj kolegici sa faksa (1.godina) Baš mi je imponiralo Rekao sam maloj da ne kaže mami, ali već je rekla Sad me žena zajebava

Moj savjet - kresni je pa što bude
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:50   #27
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Moze joj biti tata ali nije
Radi se o tome da je tolika razlika u godinama i da to dugoročno neće funkcionirat
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Joletu ne smeta
Večini ne smeta, ali ja koliko god se trudio ne mogu preko toga. Oduvijek mi je to smetalo. U srednjoj nisam htio bit sa curom koja je bila 1. srednje (kad sam ja bio 4.), a to je samo 3 godine razlike
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:54   #28
preporuci joj forum.hr da sazrije sto prije!

.. ako ti duplo stariji neznas sta ces .. kak je tek njoj
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:55   #29
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Večini ne smeta, ali ja koliko god se trudio ne mogu preko toga. Oduvijek mi je to smetalo. U srednjoj nisam htio bit sa curom koja je bila 1. srednje (kad sam ja bio 4.), a to je samo 3 godine razlike
Zato kad dođeš u moje godine nećeš puno birati
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:58   #30
Ja ne kužim kaj je ovdje problem. Ona gleda, on gleda, on zove na kavu, ona se smješka. Netko je zaljubljen, a nitko s nikim. Jel pitanje zapravo kako je nagovorit da ide na kavu?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:59   #31
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Zato kad dođeš u moje godine nećeš puno birati
Sramota da mi to piše oženjen čovjek i otac jedne cure Nisam nikakav moralista (daleko od toga), ali ako budem u braku ne želim gledat druge žene. U svakom slučaju ne kćerkine prijateljice.

Ali kod mene je to psihički problem i nema tu pomoći. Ja se i ovako osjećam staro, a pored dosta mlađe cure to bi još više došlo do izražaja
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:59   #32
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Večini ne smeta, ali ja koliko god se trudio ne mogu preko toga. Oduvijek mi je to smetalo. U srednjoj nisam htio bit sa curom koja je bila 1. srednje (kad sam ja bio 4.), a to je samo 3 godine razlike
Velika je razlika između scenarija kad ona ima 14-15, a ti 18 te scenarija u kojem ti imaš 32 godine, a ona 28-29.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:00   #33
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Velika je razlika između scenarija kad ona ima 14-15, a ti 18 te scenarija u kojem ti imaš 32 godine, a ona 28-29.
Pa sad mi ne smeta tri godine mlađa, ali mi sad smeta 8 godina
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:06   #34
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa sad mi ne smeta tri godine mlađa, ali mi sad smeta 8 godina
Meni ne bi. No 100 ukusa...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:10   #35
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Sramota da mi to piše oženjen čovjek i otac jedne cure Nisam nikakav moralista (daleko od toga), ali ako budem u braku ne želim gledat druge žene. U svakom slučaju ne kćerkine prijateljice.

Ali kod mene je to psihički problem i nema tu pomoći. Ja se i ovako osjećam staro, a pored dosta mlađe cure to bi još više došlo do izražaja
To mi je kćer iz 1. braka, sad imam još 2 i sina
Odmah sam primjetio da imaš psihičkih problema, bolje posjeti specijalistu odmah
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:13   #36
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Meni ne bi. No 100 ukusa...
Tako je
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
To mi je kćer iz 1. braka, sad imam još 2 i sina
I kakve to sad veze ima?
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Odmah sam primjetio da imaš psihičkih problema, bolje posjeti specijalistu odmah
Da, ali to nisu psihički poreblemi na koje ti ciljaš Ovdje si jedino ti za specijaliste
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:17   #37
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Hvala lijepo na komentarima, navode me na ležernije razmišljanje.


Nema na čemu. Samo naprijed, nemaš što izgubiti! Sretno!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:19   #38
[QUOTE=panther-1989;64557669]Pa sad mi ne smeta tri godine mlađa, ali mi sad smeta 8 godina[/QUOTE



Evo ja imam ženu 7 godina mlađu i ne kužim kaj se to sad tebi problem.Kad smo se upoznali ona imala 19 god a ja 26.god.
Pola moje ekipe se razvelo jer su tražili cure svojih godina za brak a poslije se poželili mlade pice i u kurvaraj.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:26   #39
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Evo ja imam ženu 7 godina mlađu i ne kužim kaj se to sad tebi problem.Kad smo se upoznali ona imala 19 god a ja 26.god.
Pola moje ekipe se razvelo jer su tražili cure svojih godina za brak a poslije se poželili mlade pice i u kurvaraj.
To nema veze sa godinama

Ne bi trebao bit problem 8 godina, ali šta ja sad da radim kad mi smeta? Problem je jedino što su cure oko mojih godina več sve udane i imaju djecu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:39   #40
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.
pic or it didnt happend...

sve mi se čini da tip trolla..
ak je mala zagrijana i vjerojatno već probušena onda joj je dosadno i zajeava svakog ko dođe...

ak je ipak nevina, što je nemoguće, onda se srami i nije za jednokranu igru...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger