Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 20:13   #41
Odsustvo dominacije s bilo koje strane je meni cilj.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:19   #42
I mene to interesuje
bossnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:09   #43
Nije to toliko teško za postić. Ima itekako inteligentnih ljudi koji su umorni od igara i preseravanja ovakvog tipa u odnosima.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 01:38   #44
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nije to toliko teško za postić. Ima itekako inteligentnih ljudi koji su umorni od igara i preseravanja ovakvog tipa u odnosima.
Uh ima ih.

Dosta veliki problem a i iz kojeg proizlazi potreba za dominacijom su razliciti ciljevi strana u vezi.

Tada jedna strana zeli dominacijom nametnuti svoje ciljeve drugoj
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 01:48   #45
To je neki već postulat internetski. Ako je naslov teme postavljen u obliku pitanja odgovor je uvijek ne.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 07:50   #46
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ljude svašta interesira i otvaraju svakakve teme. evo, mene fasciniraju i ljubomorna sam ko pas na ljude koji su se upoznali u srednjoj ili na početku faksa i koji su ostali cijeli život skupa, bez nekih većih trzavica.
zamisli upoznati nekoga tako rano i tko ti toliko odgovara da se nikad od njega ne želiš rastati. biti jedini njemu i on tebi.
ne otvara mi se tema o njima ali često o tome razmišljam.
Zašto si ljubomorna? To ti je glupo, a ni nema razloga nikakvog. Većina takvih parova se rastaje nakon dugo godina ili netko od supružnika pristaje na varanje drugoga.. To pokazuju statistike, a i život.

Što se tiče dominacije, ako nekome to odgovara, ne znam zašto bi drugima smetalo? Obično se nađu takvi kojima to paše, bez obzira na spol.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:00   #47
Nekako imam osjecaj da je dominacija krivo shvacena. Nije dominacija kada neko udari sakom o stol i kaze tako i tako. Dominacija je prirodno liderstvo. Dominantna osoba radi 2 posla ako treba novca. Dominantna osoba sebe krivi vise ako nesto ne stima. Dominantna osoba donosi odluku i iza te odluke stoji. Dominantna osoba sebe krivi i nesretna je ukoliko je njeno liderstvo dovelo do neke lose situacije. Kapetan u nogometnoj momcadi je dominantan ali on svojim pristupom igri treba biti primjer drgima i on mora najvise doprinjeti i izvlaciti najbolje kod drugih. Dominantna osoba u braku ce reci partneru "prestanimo pusiti ako zelimo da djete ide na fakultet", "ove godine necemo ici na putovanje jer krov prokisnjava pa je prioritet da ga popravimo" "nemoj voziti slucajno automobil jer se cuje lezaj treba ga prvo odvesti na servis" .... Ja volim osobno dominantne zene!
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:09   #48
Jedina zena koja je bila dominantna nada mnom je bila moja prva ljubav koja me uvela u sexualni univerzum, starija par godina ali sam sexualno bio nemocan pred njom, ona je bila ta koja je vodila igru, bas svaki put... dan danas mi zna uletiti u snove, bas kao blitzkrieg 45-e.
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:11   #49
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Nekako imam osjecaj da je dominacija krivo shvacena. Nije dominacija kada neko udari sakom o stol i kaze tako i tako. Dominacija je prirodno liderstvo. Dominantna osoba radi 2 posla ako treba novca. Dominantna osoba sebe krivi vise ako nesto ne stima. Dominantna osoba donosi odluku i iza te odluke stoji. Dominantna osoba sebe krivi i nesretna je ukoliko je njeno liderstvo dovelo do neke lose situacije. Kapetan u nogometnoj momcadi je dominantan ali on svojim pristupom igri treba biti primjer drgima i on mora najvise doprinjeti i izvlaciti najbolje kod drugih. Dominantna osoba u braku ce reci partneru "prestanimo pusiti ako zelimo da djete ide na fakultet", "ove godine necemo ici na putovanje jer krov prokisnjava pa je prioritet da ga popravimo" "nemoj voziti slucajno automobil jer se cuje lezaj treba ga prvo odvesti na servis" .... Ja volim osobno dominantne zene!
meni je ovo što si napisao zdrav razum i odgovorno ponašanje, a ne dominacija
ili sam zapravo dominantna, a cijelo vrijeme sam mislila da sam odrasla i samostalna?

kaj se tiče dominacije u vezi, za mene je jedini moguć oblik funkcioniranja u dvoje ravnopravno partnerstvo. u njemu jedna osoba je sposobnija za neke stvari, druga za neke druge i međusobno se nadopunjuju, pomažu i jedan drugog potiču. za to je prvo potrebno stesat ego
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:13   #50
Postoji više vrsta dominacije. Ova u sexu i svakodnevna. Također u pogledu sexualne dominacije postoje razna tumačenja. Ako muškarac kaže da voli dominatne žene onda se uglavnom pomisli na to da on legne i čeka da žena sve obavi, ali upravo suprotno stvari stoje, on je tu da ispuni sve njene želje i prohtjeve i da se sexaju na način kakav ona želi (a to je uglavnom da on nju onako muški "uzme" i zadovolji).
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:15   #51
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ljude svašta interesira i otvaraju svakakve teme. evo, mene fasciniraju i ljubomorna sam ko pas na ljude koji su se upoznali u srednjoj ili na početku faksa i koji su ostali cijeli život skupa, bez nekih većih trzavica.
zamisli upoznati nekoga tako rano i tko ti toliko odgovara da se nikad od njega ne želiš rastati. biti jedini njemu i on tebi.
ne otvara mi se tema o njima ali često o tome razmišljam.
Zapravo, nisu to odnosi bez trzavica, znam neke takve odnose i stvarno ima puno problema i iskušenja u njima, iako većina na van to ne pokazuje i donekle glumi.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:26   #52
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ljude svašta interesira i otvaraju svakakve teme. evo, mene fasciniraju i ljubomorna sam ko pas na ljude koji su se upoznali u srednjoj ili na početku faksa i koji su ostali cijeli život skupa, bez nekih većih trzavica.
zamisli upoznati nekoga tako rano i tko ti toliko odgovara da se nikad od njega ne želiš rastati. biti jedini njemu i on tebi.
ne otvara mi se tema o njima ali često o tome razmišljam.
Takodje, ali nisam ljubomorna, niti bih volela da mi se to desilo ( mada i sumnjam da bi moglo da mi se desi, jednostavno nisma tip koji bi bio srecan s ajednom osobom od tinejdzerskih dana, pa do kraja)
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:31   #53
jesam ja jedini koji ne da nije ljubomoran nego mu je zao takvih parova koji kurca nisu iskusili i mogu se samo cijeli zivot pitat jel susjedova trava zelenija?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:46   #54
Naravno da smo sretni
Ako voliš imati glavnu riječ, moraš naći nekoga tko ne voli odlučivati.
Ja sam dosta dominantna ženska, u smislu, ja sam glava kuće, vodim sve važno, donosim konačne odluke.. I uvijek je išlo, volim dečke koji su tihi, pomalo sramežljivi, nisu jako maskulini, nisu svojeglavi, više smireni. Takvima i paše da imaju neku koja ih neće kritizirati jer nisu "pravo muško" nego uzeti stvar u svoje ruke i pobrinuti se da sve štima.
Da imam nekog krkana koji će mi se miješati u odluke i rasporede, kvariti mi moje koncepte, uvijek tjerati neke svoje ideje, razišli bi se brzo
Kako se kaže, ja sam uvijek u svojoj kući!
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:47   #55
Ja bi bio sretan i zadovoljan
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:08   #56
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Naravno da smo sretni
Ako voliš imati glavnu riječ, moraš naći nekoga tko ne voli odlučivati.
Ja sam dosta dominantna ženska, u smislu, ja sam glava kuće, vodim sve važno, donosim konačne odluke.. I uvijek je išlo, volim dečke koji su tihi, pomalo sramežljivi, nisu jako maskulini, nisu svojeglavi, više smireni. Takvima i paše da imaju neku koja ih neće kritizirati jer nisu "pravo muško" nego uzeti stvar u svoje ruke i pobrinuti se da sve štima.
Da imam nekog krkana koji će mi se miješati u odluke i rasporede, kvariti mi moje koncepte, uvijek tjerati neke svoje ideje, razišli bi se brzo
Kako se kaže, ja sam uvijek u svojoj kući!
Sad me zbilja zanima jel se dominantne ženske zbilja lože na takve?
Da li je tebe ikad privukao dominantan muškarac ili se isključivo pališ na ovakve? Zanimljive su mi dominantne ženke za proučavat
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:41   #57
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Naravno da smo sretni
Ako voliš imati glavnu riječ, moraš naći nekoga tko ne voli odlučivati.
Ja sam dosta dominantna ženska, u smislu, ja sam glava kuće, vodim sve važno, donosim konačne odluke.. I uvijek je išlo, volim dečke koji su tihi, pomalo sramežljivi, nisu jako maskulini, nisu svojeglavi, više smireni. Takvima i paše da imaju neku koja ih neće kritizirati jer nisu "pravo muško" nego uzeti stvar u svoje ruke i pobrinuti se da sve štima.
Da imam nekog krkana koji će mi se miješati u odluke i rasporede, kvariti mi moje koncepte, uvijek tjerati neke svoje ideje, razišli bi se brzo
Kako se kaže, ja sam uvijek u svojoj kući!
Ja,ja,ja, moje,moje,moje. Ovo nema apsolutno nikakve veze s dominacijom.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:52   #58
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Sad me zbilja zanima jel se dominantne ženske zbilja lože na takve?
Da li je tebe ikad privukao dominantan muškarac ili se isključivo pališ na ovakve? Zanimljive su mi dominantne ženke za proučavat
Uglavnom ne, samo me zanimaju mirniji dečki. Neki jako samouvjeren, glasniji, otvoreniji dečko mi može bit frendač, ne bih ga doma imala.
Volim normalne, nenapadne dečke, malo samozatajne, ali ne previše

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja,ja,ja, moje,moje,moje. Ovo nema apsolutno nikakve veze s dominacijom.
Jesam dosta arogantna i post sam dosta ukratko napisala, neću se oko tog raspravljat, ali molim te objasni što je po tebi dominacija?
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:58   #59
Postoji puno vrsta. Osoba moze biti fizicki dominantna, materijalno, intelektualno, karakterno...

Dominacija sigurno nije beskompromisno donosenje odluka, tjeranje da sve bude kako ti kazes, govorenje ovo je moja kuca i umisljanje da si glava kuce koja bi se bez tebe valjda raspala i taj tvoj covjek ne bi mogao prezivjeti bez tebe...itd, to je vise razmazenost i nerealno razmisljanje. Blago receno.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:04   #60
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
jesam ja jedini koji ne da nije ljubomoran nego mu je zao takvih parova koji kurca nisu iskusili i mogu se samo cijeli zivot pitat jel susjedova trava zelenija?

zašto ti je žao i što se to treba iskusit?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger