Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.03.2007., 15:07   #11
Quote:
ileana_ kaže: Pogledaj post
U Krugu prijatelja sam 5 godina, ako koga zanima može na PP..

U biti u Krug prijatelja dolaze mnogi sa neizliječivim bolestima kojima suvremena medicina nije uspjela pomoći, ima i poseban odsjek liječnika koji zatim provjeravaju ta iscjeljenja i daju stručni komentar (također svatko je slobodan otići kod neovisnog liječnika, koji na poslijetku i potvrde iscijeljenje ako se ono desilo, ne zabranjuje se ni ne preporuča nikakva terapija, nema nikakvog liječenja ni pregleda u smislu klasične medicine, liječnici su tu samo da zabilježe ako pojedinac osjeća da je doživio neku promjenu u svom tijelu ili iscjeljenje)...

...nema nikakvih članarina niti vezanosti, dapače svatko je slobodan doći i otići kako želi, nema nikakvih posljedica od takvog postupka..također svaki novac koji se želi ostaviti može se na dobrovoljnoj bazi, dakle čovjek dođe posluša,ako osjeća da je to nešto za njega može i dalje dolaziti ako ne i to je također u redu..

...kao što rekoh dolaze mnogi ljudi sa neiscjeljivim bolestima i teškim dijagnozama, kojima se liječnici nažalost uzeli svaku nadu i kroz školsku medicinu im se ne može pomoći..

Zanima me da li je bilo kakvog efekta? Imam rodbinu koji su stariji , zive u ZG i teski secerasi......poslala sam im link da sami vide i odluce...voljela bi cuti nekog ko ima iskustva iz prve ruke....

Zadnje uređivanje luiz : 25.05.2009. at 02:16.
tince is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.