Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 11:30   #1
Da li su sretni parovi gdje je ona dominantna?

Većina parova što vidim ili što se govori za njih, su 'ravnopravni' ili je on 'glava kuće' (posebice u ruralnim krajevima)..manjina njih je, no i dalje ih ima, gdje je ona očiti 'el jefe'..upoznao sam nekolicinu takovih i ona se tu često zderava na njega dok on pokunjeno šuti, ona jasno i glasno odlučuje tako i tako ćemo, on samo klima glavom, ona popravlja, radi sve muške poslove doma dok on leži na kauču, on za svaku sitnicu traži odobrenje nje dal smije to i to napravit i slične radnje zbog kojih će ljudi reći ona je tu 'muško'.
No primjetih i još jednu zanimljivu karakteristiku kod takvih. Ona je uvijek namrgođena, nešto ljuta, ozbiljna, čovjek bi rekao jesu li oni sretan par uopće?
Mislim očito to tako funkcionira kod nekih gdje on 'palicu' prepusti njoj, nebi bili zajedno inače, no mogu li takvi parovi biti ustinu sretni i zadovoljni jedno drugim?
Da li njoj uistinu paše imati očitu dominantnu ulogu i imati poslušnog 'psića' za muža ili je ona takva sva namrgođena jer je zapravo svjesno ili nesvjesno nesretna i svaka žena bilo da je dominantna ili ne, traži 'muškarca'?
Da li možemo reći da većina žena dominantnu ulogu voljno prepušta muškarcu?
Da li među vama ima primjera gdje ste vi kao žena dominantna a vi kao muškarac submisivna strana?
I da li se takva dominantna žena da 'ukrotiti', tj. da li dvoje dominantnih mogu opstati zajedno?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:40   #2
Da li su sretni parovi gdje je ona dominantna?

Radi se o osobnosti a ne o spolu. Da njoj odgovara frajer našla bi ga. Ona je takva osoba voli imati sve pod kontrolom. A njemu to opet odgovara. Našao lonac poklopac. S druge strane postoje situacije kad su ljudi zaslijepljeni nečime. I ulaze u vezu s nerealnom slikom partnera. U takvim slučajevima može doći do razočaranja, ogorčenosti, repulzije i konačno sloma odnosa ali i nemora ljudi su u stanju zbog vlastitog kukavičluka i komfora ostati u takvim vezama doživotno. Za mene su to ljudi koji uživaju u svojoj patnji i ne žele biti sretni. Pogledaj oko sebe svega ima među ljudima.
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:45   #3
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Većina parova što vidim ili što se govori za njih, su 'ravnopravni' ili je on 'glava kuće' (posebice u ruralnim krajevima)..manjina njih je, no i dalje ih ima, gdje je ona očiti 'el jefe'..upoznao sam nekolicinu takovih i ona se tu često zderava na njega dok on pokunjeno šuti, ona jasno i glasno odlučuje tako i tako ćemo, on samo klima glavom, ona popravlja, radi sve muške poslove doma dok on leži na kauču,
?

ovo podebljano je submisivna žena. dominantna leži na kauču dok on obavlja sve teže poslove

a te što se deru su nesretne jer su našle nesposobnjakoviće kojima ne bi dali nacrtane ovce za čuvati pa im idu na živce

nemam pojma kako idu igre moći u kući i mogu li dvoje jačih opstat ali obično uvijek suprotnosti završe skupa

inače, što se dominacije tiče, nema većeg hladnog tuša od dominacije nad slabima.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:45   #4
Nije veza rat ili potreba za biti jaci od onog drugog.
Tj mnogima je, ali to ne znaci da je to ispravno.

Kaj fali ravnopravnosti?
U stvari, ona je jedina ispravna.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:52   #5
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije veza rat ili potreba za biti jaci od onog drugog.
Tj mnogima je, ali to ne znaci da je to ispravno.

Kaj fali ravnopravnosti?
U stvari, ona je jedina ispravna.

Sent from my D2403 using Tapatalk

naravno da je ispravna ali realnost je drugo. uvijek se netko nametne kao vođa. pričam o suživotu a ne o vezama. dok ne počneš živjeti s nekim nemaš blagog pojma kakva je ta osoba
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:54   #6
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Većina parova što vidim ili što se govori za njih, su 'ravnopravni' ili je on 'glava kuće' (posebice u ruralnim krajevima)..manjina njih je, no i dalje ih ima, gdje je ona očiti 'el jefe'..upoznao sam nekolicinu takovih i ona se tu često zderava na njega dok on pokunjeno šuti, ona jasno i glasno odlučuje tako i tako ćemo, on samo klima glavom, ona popravlja, radi sve muške poslove doma dok on leži na kauču, on za svaku sitnicu traži odobrenje nje dal smije to i to napravit i slične radnje zbog kojih će ljudi reći ona je tu 'muško'.
No primjetih i još jednu zanimljivu karakteristiku kod takvih. Ona je uvijek namrgođena, nešto ljuta, ozbiljna, čovjek bi rekao jesu li oni sretan par uopće?
Mislim očito to tako funkcionira kod nekih gdje on 'palicu' prepusti njoj, nebi bili zajedno inače, no mogu li takvi parovi biti ustinu sretni i zadovoljni jedno drugim?
Da li njoj uistinu paše imati očitu dominantnu ulogu i imati poslušnog 'psića' za muža ili je ona takva sva namrgođena jer je zapravo svjesno ili nesvjesno nesretna i svaka žena bilo da je dominantna ili ne, traži 'muškarca'?
Da li možemo reći da većina žena dominantnu ulogu voljno prepušta muškarcu?
Da li među vama ima primjera gdje ste vi kao žena dominantna a vi kao muškarac submisivna strana?
I da li se takva dominantna žena da 'ukrotiti', tj. da li dvoje dominantnih mogu opstati zajedno?

naravno da mogu!
kao i sve ostalo u životu, i izbor bračnog/životnog partnera je odluka.
malo si hazarderski napisao da ona radi 'muške' poslove a on leži na kauču... sumnjam da to baš tako ide. Poslove ne dijelim na muške i ženske. Poslove dijelim da one koje se doma dogovorite da ćete raditi. Npr. izbjegavam peglanje, al ako žene nema doma a meni su hlače zgužvane pa speglat ću ih...isto tako ako doma slika padne sa zida pa žena će uzet čekič i zabit čavlić... neš ti muškog posla. A sad baš da ja ležim na kauču a ona npr. kosi travu ili kopa šaht.. daj molim te.
a što se tiče 'glasnih i lajavih' žena, čuvaj se ti sinko one koja šuti.
al opet treba postojat granica, ja da svojoj (ili obratno) u društvu kažem da nešto ne može, pa namjerno bi radili kontre...
Mi se u braku dosta svađamo, onaj tko ti kaže surotno laže lo pas...
Pa odemo muško društvo 3dana na put pa se pokačimo, di nećeš sa ženom unutar 4 zida... A onaj tko ženi da veće ovlasti se očito s tim pomirio i bolje mu paše, ne znam zašto misliš da je automatski nesretan... čak naprotiv, boli ga njonjo, ova trubi svoje on radi po svom - kažu da kad dođeš do te točke da si car! - ja se još mučim ahhahhaa
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:19   #7
Uvijek su mi fascinantne teme ovog tipa..što te to konkretno dira da li su neki drugi random likovi sretni?:-)
Ili ti pikiraš neku glasnu i dominantu pa radiš malo istraživanje?:-)
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:21   #8
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
Uvijek su mi fascinantne teme ovog tipa..što te to konkretno dira da li su neki drugi random likovi sretni?:-)
Ili ti pikiraš neku glasnu i dominantu pa radiš malo istraživanje?:-)


ovo drugo!
još ako je dobra u krevetu, pa istrpit će malo ahahhahahha
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:33   #9
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
naravno da je ispravna ali realnost je drugo. uvijek se netko nametne kao vođa. pričam o suživotu a ne o vezama. dok ne počneš živjeti s nekim nemaš blagog pojma kakva je ta osoba
Shvacam to jer sam osobno dominantan u odnosima, ali to ne znaci da sam cijepljen od razuma i svijesti o posljedicama.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:49   #10
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
Uvijek su mi fascinantne teme ovog tipa..što te to konkretno dira da li su neki drugi random likovi sretni?:-)
Ili ti pikiraš neku glasnu i dominantu pa radiš malo istraživanje?:-)

ljude svašta interesira i otvaraju svakakve teme. evo, mene fasciniraju i ljubomorna sam ko pas na ljude koji su se upoznali u srednjoj ili na početku faksa i koji su ostali cijeli život skupa, bez nekih većih trzavica.
zamisli upoznati nekoga tako rano i tko ti toliko odgovara da se nikad od njega ne želiš rastati. biti jedini njemu i on tebi.
ne otvara mi se tema o njima ali često o tome razmišljam.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:53   #11
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ljude svašta interesira i otvaraju svakakve teme. evo, mene fasciniraju i ljubomorna sam ko pas na ljude koji su se upoznali u srednjoj ili na početku faksa i koji su ostali cijeli život skupa, bez nekih većih trzavica.
zamisli upoznati nekoga tako rano i tko ti toliko odgovara da se nikad od njega ne želiš rastati. biti jedini njemu i on tebi.
ne otvara mi se tema o njima ali često o tome razmišljam.
moj buraz u vezi sa ženom od svoje 17e godine...
17g veze i evo 9 g braka
ni ja to ne kužim
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:56   #12
sretni su ljudi koji se upare točno onako kako im treba, nesretni su oni koji žive protiv svoje prirode. nema tu univerzalno. šuplja tema, osim za pisat ja sam vakva i nakva.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:10   #13
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
sretni su ljudi koji se upare točno onako kako im treba, nesretni su oni koji žive protiv svoje prirode. nema tu univerzalno. šuplja tema, osim za pisat ja sam vakva i nakva.

možeš malo više obrazložiti ovo - protiv svoje prirode?
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:12   #14
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ljude svašta interesira i otvaraju svakakve teme. evo, mene fasciniraju i ljubomorna sam ko pas na ljude koji su se upoznali u srednjoj ili na početku faksa i koji su ostali cijeli život skupa, bez nekih većih trzavica.
zamisli upoznati nekoga tako rano i tko ti toliko odgovara da se nikad od njega ne želiš rastati. biti jedini njemu i on tebi.
ne otvara mi se tema o njima ali često o tome razmišljam.
E često si to vrtim po glavi i čini mi se da je jednostavno puno veća šansa doživjeti neku veliku i vječnu ljubav s nekim s kim si krenuo tako rano nego kada kasnije upoznaješ ljude. Ljudi su u ranoj dobi još neiskvareni, iskreni, nemaju još ugrađene neke patologije ideala i start mi se čini kao zdraviji. Ne mislim da je to neko pravilo koje vrijedi za sve, ali nekada razmišljam o tome i zanima me zašto se to njihovo čini tako lagano . Jer poznajem ukupno 3 para starija od 50 koji mi se još uvijek čine potpuno zaljubljeni međusobno. Sva 3 su zajedno od srednjoškolskih dana.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:14   #15
Vi mislite da je džaba ona; nema seksa prije braka?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:31   #16
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
upoznao sam nekolicinu takovih i ona se tu često zderava na njega dok on pokunjeno šuti, ona jasno i glasno odlučuje tako i tako ćemo, on samo klima glavom, ona popravlja, radi sve muške poslove doma dok on leži na kauču, on za svaku sitnicu traži odobrenje nje dal smije to i to napravit i slične radnje zbog kojih će ljudi reći ona je tu 'muško'.
Da je ona zbilja dominantna, on ne bi ležao na kauču.

On je dominantan, a ona je nadrkana zbog tog.

Nit su to njezine ideje, ustvari su vjerojatno njegove.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:31   #17
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Vi mislite da je džaba ona; nema seksa prije braka?

i da i ne...
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:37   #18
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Vi mislite da je džaba ona; nema seksa prije braka?
Da, džaba je.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:54   #19
viva las vegas
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:27   #20
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
dok ne počneš živjeti s nekim nemaš blagog pojma kakva je ta osoba
ovo stoji ako si retardiran
ili ako se useliš partneru nakon tjedan dana veze
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger