Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Koliki postotak ljudi oko vas vam je privlačan?
Žensko sam, manje od 5% 18 18.00%
Žensko sam, 5-10% 13 13.00%
Žensko sam, 10-20% 7 7.00%
Žensko sam, 20-40% 2 2.00%
Žensko sam, više od 40% 1 1.00%
Muško sam, manje od 5% 10 10.00%
Muško sam, 5-10% 12 12.00%
Muško sam, 10-20% 13 13.00%
Muško sam, 20-40% 16 16.00%
Muško sam, više od 40% 8 8.00%
Glasovatelji: 100. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 13:22   #101
Anketa je postavljena loše. Ako gledaš ukupno stanovništvo, naravno da je postotak neprivlačnih ogroman. Evo baš se osvrćem u tramvaju, od pedesetak ljudi, ako jedan koji je prolaz. S druge strane, ako samo gledaš podskup ljudi spola koji te zanima u dobi plus, minus deset godina, unutar ukupnog skupa, onda je postotak možda i dvadesetak posto, gledajući samo fiziku. Od tih koji prolazi prvi prag, većina će odletiti kad zine.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:22   #102
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
samo prvi odgovor se osvrnuo na ono KOLIKO.

ja sam recimo stavio da mi se svidja 5-10% zena, ali to se odnosi samo na one koje me dovoljno seksualno privlace da razmisljam o tome, htio ne htio. ima i ona aseksualna kategorija, tu ulaze stare zene, ekstremno debele itd... za ostatak zenskog spola vrijedi da me vecina zena (preko 80%) DONEKLE privlace, ali je najcesce to preslabo da bi me diralo. neke me privlace toliko malo da su mi cak i lagano odbojne ali u nekoj situaciji ekstremne krize i poslozenih okolnosti bih vjerojatno prihvatio neobavezan seks. za najveci dio (cca 30-40%) pak vrijedi da me privlace osrednje, ne dovoljno da bih se trudio oko njih, ali dovoljno da ih ne bih odbio ako se one potrude oko mene i ako je situacija cista i bez komplikacija.

obzirom da nista u zivotu nije crno bijelo, uvijek sam pretpostavljao da i drugi ljudi gledaju privlacnost na slican nacin samo s manjim ili visim kriterijima. ono sta mi nikad nije bilo jasno su price "ne gledam ga/ju na taj nacin", "kao brat/sestra mi je" i slicno... dugo sam mislio da su to infantile price puritanaca koji tako zavaravaju sebe i druge, ali evo, sad se vec dosta dugo druzim s odraslim iskrenim ljudima i jos uvijek postoje neki koje mi tvrde da dijele ljude strogo na seksualno privlacne i seksualno neprivlacne i prakticki ne postoji nista izmedju. moram priznati da koliko god se trudio, to ne razumijem. bar ne ako pricamo o hetero osobama i suprotnom spolu.
pa, ja ne znam u postocima.
puno muškaraca mi je zgodno, ne mogu reći da ne primijetim. također za puno njih mislim da su i zgodni, pametni, kvalitetne osobe, blabla.
no, rijetko me netko zbilja privuče. ono, da ga se sjetim, želim sresti ili upoznati bolje. zbilja rijetko, nekad prođe i preko godina dana, nekad i duže.
krećem se među ljudima, poznajem i upoznajem dosta ljudi.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:23   #103
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zeljela si reci da si dovoljno usavrsila tehniku sminkanja tako da mozes zavarati ljude da imas dosta manje.

Slazem se za karakter.
zapravo ti kod starih baba koje su dogurale do 30 vrijedi pravilo manje je više.puno šminke ti je za ove od 20
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:23   #104
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Muskarci generalno prirodno bolje izgledaju. Zamislite da zene nemaju sminku na sta bi licile. Neke cak i spavaju sa njom.

eto, izašao si iz ormara. barem na forumu.

kao što mantiša kaže, muškarci i žene se uopće ne mogu usporediti, totalno različite fizionomije.

što se šminke tiče ja bez nje izgledam kao dijete od 15 jer sam prirodna plavuša sa svime onim što ide u paketu a što danas i nije laskavo. šminkam se da izgledam markantnije
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:27   #105
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Duboko se nadam da se necu zatec s njim na pustom otoku.
Čudno seksualnost funkcionira,možda ti Plenković postane privlačan.

Ja sam u osnovnoj školi imao profesoricu,vjerojatno je bila kasnim 40-im,ranim 50-im.Nikako joj drag nisam bio,bila je jako stroga.Često smo se prepirali,jer sam bio pasivan prema njoj i to ju je nerviralo.Stvarno sam je MRZIO i bila mi je fuj.

Poslije sam fantazirao o njoj.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:28   #106
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
zapravo ti kod starih baba koje su dogurale do 30 vrijedi pravilo manje je više.puno šminke ti je za ove od 20
Vidio sam ti slike.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:29   #107
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Vidio sam ti slike.




kunem se,samo tanki sloj pudera i ruž za usne
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:30   #108
puder ti je najveće zlo, to s godinama treba što manje, i ne cijelo lice.

meni su ljudi aseksualna bespolna masa i baš rijetko me netko zaintrigira, tako. a najbolje je što uopće nemam neke kriterije.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:32   #109
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Čudno seksualnost funkcionira,možda ti Plenković postane privlačan.

Ja sam u osnovnoj školi imao profesoricu,vjerojatno je bila kasnim 40-im,ranim 50-im.Nikako joj drag nisam bio,bila je jako stroga.Često smo se prepirali,jer sam bio pasivan prema njoj i to ju je nerviralo.Stvarno sam je MRZIO i bila mi je fuj.

Poslije sam fantazirao o njoj.
Meni su neki privlačni ljudi s godinama postali potpuno neprivlačni, dok su oni neprivlačni to i ostali.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:32   #110
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni su ljudi aseksualna bespolna masa i baš rijetko me netko zaintrigira, tako. a najbolje je što uopće nemam neke kriterije.
jao kako lažeš,a znam da bi longija ili abića rado podučila nekim stvarima, iskusnjaro stara

orče, samo tanki sloj za posao, doma sam nenašminkana: sirotiGori:
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:33   #111
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bok uz bok kad kazu muskarcu da mora biti tajanstven.
Samozatajan.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:33   #112
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
zapravo ti kod starih baba koje su dogurale do 30 vrijedi pravilo manje je više.puno šminke ti je za ove od 20
Ti što budeš starija,to će te više mlađi momci privlačiti,vjeruj mi.
Pogotovo jer si jedna od onih žena koja dobar dio svoje vrijednosti dobiva od činjenice da je muškarci smatraju privlačnom(ne mislim ništa loše,tako je!).
Sve više starijih žena trči za mladim momcima.Evo čitam po ko zna koji put slučaj gdje učiteljice imaju odnose sa maloljetnicima(od 14 god. pa nadalje).
Vremena se mjenjanju.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:34   #113
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Vidio sam ti slike.
Jel valja išta?
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:36   #114
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Ti što budeš starija,to će te više mlađi momci privlačiti,vjeruj mi.
Pogotovo jer si jedna od onih žena koja dobar dio svoje vrijednosti dobiva od činjenice da je muškarci smatraju privlačnom(ne mislim ništa loše,tako je!).
Sve više starijih žena trči za mladim momcima.Evo čitam po ko zna koji put slučaj gdje učiteljice imaju odnose sa maloljetnicima(1od 14 god. pa nadalje).
Vremena se mjenjanju.

ja bi rekla da većina žena tako, pa što su starije(a lošije izgledaju) to su više..khmm..frustrirane

nažalost znam kako funkcioniraju neke stvari, pa svoju brokulicu s guštom pojedem,a trening rado odradim
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:41   #115
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja bi rekla da većina žena tako, pa što su starije(a lošije izgledaju) to su više..khmm..frustrirane

nažalost znam kako funkcioniraju neke stvari, pa svoju brokulicu s guštom pojedem,a trening rado odradim
Ja ne mislim da starije žene lošije izgledaju.

Nego jesu to tvoje grudi ili je doktor imao posla?
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:43   #116
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja bi rekla da većina žena tako, pa što su starije(a lošije izgledaju) to su više..khmm..frustrirane

nažalost znam kako funkcioniraju neke stvari, pa svoju brokulicu s guštom pojedem,a trening rado odradim
Ma on ti hoce reci da kad budes stara iskusnjara da ces htjeti u sebe primiti mladi i cvrsti kurac, opipati misicu mladica od npr 27 godina koji je u naponu snage. Za razliku od tada starije ekipe. Bioloska vitalnost privlaci.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:44   #117
evo brian, ova ima puno šminke,nažalost ne pomaže no vrhunsko tijelo,sa škrniclom ko bog
ak ne otvori usta ,jasno
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:45   #118
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ma on ti hoce reci da kad budes stara iskusnjara da ces htjeti u sebe primiti mladi i cvrsti kurac, opipati misicu mladica od npr 27 godina koji je u naponu snage. Za razliku od tada starije ekipe. Bioloska vitalnost privlaci.

a ne znam...vidjet ćemo,zasad nisam na tržištu
no brinem o sebi ko da jesam
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:46   #119
Prođoh kroz grad u pauzi i sjetih se ove teme i vidjeh da je 8/10 žena guzato i sirokih bokova. Jedino ove mlađe do 20te popravljaju prosjek.

Ali zato svi muškarci, ne zna se tko je ljepši, višlji, mišićaviji i koji ljepše miriše. Niti jedan ne smrdi
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:47   #120
Da..ta je malo žešći gabor. Škarnicl bi pomogo jedino da je prije nisam vidio.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger