Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2008., 20:31   #61
idealno vjenčanje iz snova- odemo nas dvoje na more i vjenčamo se na putu do plaže navečer napravimo fiiine gradele i tulum za sve koji su s nama tamo.

idealno vjenčanje iz stvarnosti- da me nitko niš ne pita zašto imam ovo, a ne ono, zašto zovem ovog, a ne onog, kaj ću sa buketom i kaj je red pa se mora, a kaj je pretjerano... da ljudi dođu taj dan bez prethodnih pitanja i uplitanja i fino se zabave.

da, malo mi je počelo ić na jetricu kaj svako malo netko od familije ima neš za sugerirat...
idealno vjenčanje: bez komentara molim
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 21:05   #62
slažem se s onim gore navedenim za idealno vjenčanje iz stvarnosti.npr. moja sestrična zna da na vjenčanju želimi imati skroz dugački veo do poda i nedavno ona komentira: ma kakav veo do poda, samo onaj do pola leđa i dosta, nikakav drugi nije potreban

ma daj, pa tu si valjda za mene da me podržiš u mojim ostvarivim željama a ne da ih ubijaš i zakopavaš 2 metra pod zemlju.
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 13:25   #63
uopće se ne obaziri na komentare, neki komentiraju komentiranja radi. moj veo je prije vjenčanja vidjela samo kuma,pa su ostali bili zatečeni, bio je duuuug, nadala sam se svakakvim komentarima,a dobila sam samo pozitivne. moja teta je plakala kad me vidjela i rekla da izgledam kao Gospa.
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:04   #64
možda zvući glupo...ali ja ću imati svoje idealno vjenčanje...
Uopće nemam i ne znam drugačiji način koji bi mi bio draži...jedinu stvar koju bi htjela je da ne razbijam glavu hoće li troškovi biti preveliki...ali to je sve...sve drugo ostavila bi ovako kako je...od ljudi do detalja
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:32   #65
i meni je moje stvarno vjenčanje idealno u stvarnim uvjetima

plaćamo sve sami i svi će biti samo gosti na našem vjenčanju - dovedeni pred gotov čin

samo će moja kuma i moja druga najbolja frendica biti upućene u sve (skoro) jer će mi pomagat pri odlukama

tako da mogu reći da je i moje idealno čak i više idealno nego što sam se usudila nadat
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:16   #66
eh, da, također pod svim tim smatram da bi bilo idealno kad bi velika većina gostiju ostala do ranog jutra, ma dok sunce ne izađe, da fešta traje dok šef sale ne kaže stop. i da, da na svim njihovim licima vidim da im je lijepo i da su sretni što su tu da dijele našu sreću
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.