Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 13:50   #41
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ako si u vezi, tada bi ti najveći i prijatelj #1 trebao biti dečko.
Šta ja na ovom forumu neću sve pročitat... GLUPOST, zašto bi mi dečko trebao biti #1 prijatelj? O nečemu ne možeš baš s njim pričat, pobogu, pa treba imat život izvan veze, a i mala doza tajnovitosti neće naškodit, nego samo obogatiti vezu...
__________________
"I'm so tired
I can't sleep..."
Ribica_lilly is offline  
Old 01.06.2007., 14:27   #42
Evo i ja se javljam...identična situacija...nemam prijateljica..tj. imam ali nisam joj se javila već nekoliko mjeseci i sad mi je neugodno ju zvati jer sam joj se već 1000 puta ispričavala za istu stvar...a jako jako mi fali...život mi se svodi posao--doma--dečko. Jedina sreća je što su mi na poslu kolegice koje definitivno mogu staviti pod prijateljice. No frendice za kavu i izlaske, plakanje na ramenu, tračanje nemam...Mislim to popravit jako brzo
Summery is offline  
Old 01.06.2007., 14:33   #43
Quote:
Ribica_lilly kaže: Pogledaj post
Šta ja na ovom forumu neću sve pročitat... GLUPOST, zašto bi mi dečko trebao biti #1 prijatelj? O nečemu ne možeš baš s njim pričat, pobogu, pa treba imat život izvan veze, a i mala doza tajnovitosti neće naškodit, nego samo obogatiti vezu...
, a osim toga, siguran sam da i decko ne zeli znati bas sve
skin2yard is offline  
Old 01.06.2007., 15:02   #44
Quote:
Ribica_lilly kaže:
Šta ja na ovom forumu neću sve pročitat... GLUPOST, zašto bi mi dečko trebao biti #1 prijatelj? O nečemu ne možeš baš s njim pričat, pobogu, pa treba imat život izvan veze, a i mala doza tajnovitosti neće naškodit, nego samo obogatiti vezu...

Quote:
skin2yard kaže: Pogledaj post
, a osim toga, siguran sam da i decko ne zeli znati bas sve
apsolutno se slažem!
Reina is offline  
Old 01.06.2007., 15:02   #45
Quote:
Summery kaže: Pogledaj post
Evo i ja se javljam...identična situacija...nemam prijateljica..tj. imam ali nisam joj se javila već nekoliko mjeseci i sad mi je neugodno ju zvati jer sam joj se već 1000 puta ispričavala za istu stvar...a jako jako mi fali...život mi se svodi posao--doma--dečko. Jedina sreća je što su mi na poslu kolegice koje definitivno mogu staviti pod prijateljice. No frendice za kavu i izlaske, plakanje na ramenu, tračanje nemam...Mislim to popravit jako brzo
Šta fali da joj se i 1001. put ispričaš.. nije to toliki bed .. najžalosnije je kad ne budete u kontaktu jako dugo vremena pa se taj kontakt izgubi i s time i prijateljstvo .. nema ti šta biti toliko neugodno, javi joj se, ispričaj ..

Ja imam najbolju frendicu već nešto više od 20 godina. U zadnje se vrijeme jako malo družimo, a slabo i kontaktiramo .. Kad god ju zovem da idemo van na kavu, u šetnju, na vožnju bicom, na druženje nije ni važno šta ... Ona nikad ne može, uvijek ima posla ili nađe nekakav izgovor.. Ali ja ne odustajem tako lako .. A znala sam 1000 x reći da ju neću više zvati, dok god se ona mene ne sjeti prva .. Ali eto uvijek popustim. Pa razmišljam si da ja odustanem od nje šta bi bilo s nama pošto ona ima tako malo vremena i za sebe, a kamoli za mene.. Nije da ja imam vremena na bacanje, ali eto uvijek ga nekako nađem, odvojim ..
__________________
.. uživajte u svom svakom trenutku .. ispunite se ljubavlju .. živite je u svakoj svojoj stanici ..
Šumska_Jagoda is offline  
Old 01.06.2007., 17:02   #46
evo i u mene ista situacija, samo sta ja nemam niti momka. al nisam nikad ni imala puno prijatelja - valjda sam takav tip osobe - isto ko i cura koja je otvorila temu: u biti prepoznala sam se u njenom postu. imamo dosta zajednickih osobina. nisam ni ja nikad bila nesto drustvena i komunikativna, iako nastojim bit.
a prijatelje mos upoznat svagdje - samo sta sta si stariji to je teze nac nove prijatelje. barem se meni tako cini.
al najgore je sjedit doma i ne poduzimat nista glede toga - iako i ja to cesto cinim. nekad me uhvati nekakvo melankolicno raspolozenje pa mi se nista ne da. i da, ispostavilo se da su mi nepoznati ljudi sa foruma najbolji prijatelji - a ionako sam stalno na forumu, kako ne mogu nac posao, pa nemam sta cinit sa sobom.
Electra8472 is offline  
Old 01.06.2007., 20:12   #47
Tesko je naci nove prijatelje, pogotovo s godinama. Dok si mladji, u nekim teen godinama, jos nekako, izlasci, opijanje, kompjuterske igre, stvari u kojima se lakse zbliziti s ljudima. Ali kad si stariji, posao, druge obveze, gdje uopce upoznat nekog i sprijateljit se?

Evo, ja imam srecu da imam prijatelje jos iz ranog djetinjstva, srednje skole i faksa s kojima odrzavam kontakte, a s nekima s i intenzivno druzim. No, zbilja, da nije tako, zbilja ne znam gdje bih sreo nove prijatelje.

Ljudi s posla su zbilja ok, podruzim se i s njima povremeno van posla na kakvoj festi ili cugi, ali vecina od njih niti ne zivi u istom gradu kao ja, neki imaju svoje obitelji, ostali imaju ozbiljne veze, neke svoje prijatelje itd., tako da nekakvo intenzivno druzenje nebi proslo.

A tebi (pokretacici topica) preporucam da pokusas oziviti neka stara prijateljstva, kontaktiraj ljude s kojima si se nekad intenzivno druzila, izlazila.. Isto tako, vjerojatno u tom drustvu tvog decka postoje neke cure, pozovi njih na kavu, kako bi popricale malo izvan drustva i mozda se bolje upoznale.
__________________
Did I do that...???
Steve Urkel is offline  
Old 01.06.2007., 21:39   #48
mene u zadnje vrijeme užasno muči činjenica da nemam s kim popit kavu...a nisam zbog dečka zapostavila društvo.desilo se silo prilika.dosta ih je dobilo posao u drugom gradu, jedna je trudna i eto ostala sam sama samcata..užas..to me u užasnu depresiju baca..Dečko je super, vidimo se svaki dan,ali fale mi prijatelji...pojma nemam kako da se to promijeni jer nismo izgubili kontakt nego su otišli..
a glupo mi je upisivat se na neke aktivnosti samo da nadjem društvo..ne vjerujem da to tako ide..muka mi je..
il girasole is offline  
Old 02.06.2007., 13:11   #49
Meni je malo smiješno da ljudi koji su vezama kukaju kao nemaju prijatelja?!
Pa ljudi imate cure/dečke pa sa njima provodite vrijeme.Šta će vam prijatelji?
WTF???
Još bi shvatio da nisu vezama pa nemaju prijatelja,onda OK,ali biti u vezama i kukati kao se nema prijatelja,kako su svi naprosto otišli,to mi nema smisla!
Bože svašta...
Unimatrix001 is offline  
Old 02.06.2007., 15:55   #50
Quote:
Unimatrix001 kaže: Pogledaj post
Meni je malo smiješno da ljudi koji su vezama kukaju kao nemaju prijatelja?!
Pa ljudi imate cure/dečke pa sa njima provodite vrijeme.Šta će vam prijatelji?
WTF???
Još bi shvatio da nisu vezama pa nemaju prijatelja,onda OK,ali biti u vezama i kukati kao se nema prijatelja,kako su svi naprosto otišli,to mi nema smisla!
Bože svašta...
pa naravno da osobama u vezi trebaju i prijatelji. bas gluposti pises...
Electra8472 is offline  
Old 02.06.2007., 16:06   #51
Quote:
il girasole kaže: Pogledaj post
mene u zadnje vrijeme užasno muči činjenica da nemam s kim popit kavu...a nisam zbog dečka zapostavila društvo.desilo se silo prilika.dosta ih je dobilo posao u drugom gradu, jedna je trudna i eto ostala sam sama samcata..užas..to me u užasnu depresiju baca..Dečko je super, vidimo se svaki dan,ali fale mi prijatelji...pojma nemam kako da se to promijeni jer nismo izgubili kontakt nego su otišli..
a glupo mi je upisivat se na neke aktivnosti samo da nadjem društvo..ne vjerujem da to tako ide..muka mi je..
a e. tako mi je i samoj. i isto mi je glupo upisivat se na neke aktivnosti pa dijelit svoj broj moba tamo.
Electra8472 is offline  
Old 02.06.2007., 16:13   #52
Quote:
Unimatrix001 kaže: Pogledaj post
Meni je malo smiješno da ljudi koji su vezama kukaju kao nemaju prijatelja?!
Pa ljudi imate cure/dečke pa sa njima provodite vrijeme.Šta će vam prijatelji?
WTF???
Još bi shvatio da nisu vezama pa nemaju prijatelja,onda OK,ali biti u vezama i kukati kao se nema prijatelja,kako su svi naprosto otišli,to mi nema smisla!
Bože svašta...
a covece.... kaj got..
__________________
pun ormar...
nick_the_name is offline  
Old 02.06.2007., 16:30   #53
pa stvarno ne kužim.imam dečka i sad nek šutim i budem bogu zahvalna?pa to su dvije različite stavke..normalno da bi kad bi morala birati izabrala uvijek njega pred bilo kim,ali da fali mi taj aspekt..neću se lijepit za dečka kao divovska lignja i gnjavit ga non stop..mi jesmo skoro stalno skupa,ali meni fali sjest na cugu, otć u shopping ili djir po gradu ili na more s nekim drugim...sve je bilo super do unazad par mjeseci...sad ni ne moram gledati mob...znam da neće stić ništa zanimljivo
il girasole is offline  
Old 02.06.2007., 23:04   #54
Quote:
il girasole kaže: Pogledaj post
pa stvarno ne kužim.imam dečka i sad nek šutim i budem bogu zahvalna?pa to su dvije različite stavke..normalno da bi kad bi morala birati izabrala uvijek njega pred bilo kim,ali da fali mi taj aspekt..neću se lijepit za dečka kao divovska lignja i gnjavit ga non stop..mi jesmo skoro stalno skupa,ali meni fali sjest na cugu, otć u shopping ili djir po gradu ili na more s nekim drugim...sve je bilo super do unazad par mjeseci...sad ni ne moram gledati mob...znam da neće stić ništa zanimljivo
ma naravno da ti decko nije dovoljan u zivotu. neki ovde pricaju lovacke price.
zasto zelis rec da nemoras gledat mob - prekinila si s deckom ili istices da nemas nikog osim decka?
Electra8472 is offline  
Old 03.06.2007., 00:34   #55
ma htjela sam reć da nemam nikog osim njega...a kako smo se danas posvađali možda uskoro budem pravi pale sam na svijetu.
il girasole is offline  
Old 03.06.2007., 12:57   #56
Ne želim soliti pamet i popovat, ali mislim da prvo moraš biti sretna sama sa sobom i dovoljna sama sebi da bi mogla biti sa drugima. Ne možeš ljude prisiliti na prijateljstvo, ali se možeš malo družiti sa istomišljenicima i ako se od 100 poznanstava isfiltrira jedno malo čvršće i to je puno. Sretno!
LadyZg is offline  
Old 03.06.2007., 13:17   #57
ma ja ne mogu biti sebi dovoljna..ja mrzim biti doma..navikla sam stalno nekud ići, planirati, doživljavat svakakve gluposti i sad odjednom paf.sve se raspalo..ostao posao,fitness, tečaj jezika i nalaženje s dečkom koji ima ekipu i kojeg stalno nekud zovu..a ja onda doma trulim i čekam godota..
ako prekinemo onda imam dobar plan-otići ću godinu dana u london, tamo imam riješeno pitanje smještaja..iznam da će mi biti ludo i super i naučit ću super engleski..bar ću se maknut iz ove žabokrečine.još me jedino on drži tu..
il girasole is offline  
Old 03.06.2007., 13:42   #58
Je da...ali ta svađa je možda potaknuta TVOJIM nezadovoljstvom, a ne nekim realnim razlogom...

Ne možeš krivit dečka što ima svoj krug prijatelja i ima svoj život, a ne samo tebe...To što ti truliš doma je tvoja, a ne njegova stvar. Što bi sad on trebao, posvećivati ti stalno pažnju zato kaj se tebi eto raspalo društvo??? Mislim stvarno...nekako vidim da se masa ljudi oko toga i pokefa. Netko ima i društveni život izvan veze, drugi nije taj tip i eto...break up a zbog čega.

Valjda ti je jasno da ti je potrebno si reći GET A LIFE....Trenutno sam i ja u sličnom stanju, al šta sad...neko vrijeme će tako biti, al na ljeto sam s ekipom po Europi i putujem....

Odi van, šetaj, trči, pozovi nekog na kavu...bilo koga za kog znaš da će doći i to čisto onako...gle lijepog dana....

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 03.06.2007., 13:55   #59
ma ne ljutim se ja što on ide.dapače.neka ide.nego mi je muka što sam ja stuck in the moment i nemam kamo..pa ionako ne bi bili cijelo vrijeme zajedno..
nezadovoljna sam svojim životom zadnje vrijeme i pucam ko kokica..ali bit će valjda bolje
izgleda da sam u nekoj depresiji jer me više ne vesele ni one sitnice koje su mi prije puno značile..npr. kupkice, čitanje na terasi uz kavicu...ali bude bilo bolje..
il girasole is offline  
Old 03.06.2007., 14:28   #60
Quote:
il girasole kaže: Pogledaj post
ma ne ljutim se ja što on ide.dapače.neka ide.nego mi je muka što sam ja stuck in the moment i nemam kamo..pa ionako ne bi bili cijelo vrijeme zajedno..
nezadovoljna sam svojim životom zadnje vrijeme i pucam ko kokica..ali bit će valjda bolje
izgleda da sam u nekoj depresiji jer me više ne vesele ni one sitnice koje su mi prije puno značile..npr. kupkice, čitanje na terasi uz kavicu...ali bude bilo bolje..
Ajme problema.

Pa radi sama i zabavljaj se sa onim za što ti inače "trebaju" prijatelji.
Dečka koristi za sex i to je to.
verrazano is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.