Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2007., 00:22   #61
mislim da kazalište ide od 3 godine...doatad su prezaigrani da bi sjedili i gledali predstavu...iako su neki vodili i ranije...ovino o djetetu.

na ove proslave od firme moji starci su mene vodili sa 4 mj 8napredno dijete ...a i dobila poklon), a brata sa 8 mj....i otad svake godine do 14-e

U Zapruđu U mjesnoj zajednici se organiziraju lutkarske predstave za djecu ulaz nekih 15 kn i to ćemo vodit malca....svake subote su...al još ćemo pričekat...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:25   #62


naša ručica i nožica ...još samo da izradim sliku za stavit lejvo u okvir....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:32   #63
Quote:
lanna8 kaže: Pogledaj post
....oslikavanjem prozora!!! Na ovoj stranici je puno predlozaka za oslikavanje prozora! Djeca postaju umjetnici u nekoliko minuta!
kak se radi sa tim podlošcima? moram ih kupit ili se daju isprintat?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 10:34   #64
Mozesh ih kupiti zajedno sa bojama, ali mozesh i isprintat ili uzeti iz bojanka (likove koje dijete voli)....npr...mi smo u igraonici uzeli primjerak iz bojanke Shegrt Hlapich, stavili preko toga onu prozirnu foliju (od prozirnog fascikla) i precrtali Hlapicha i Gitu i zaljepili na prozor.

Mi kod nas doma ne koristimo foliju, nego odmah drito na prozor.....nastaju super ideje.....i cijeli prozor nam je prekriven bojama ....i kad sunce obasja, bash je coooool....a i lako se skida poslije, samo odkeljish!

Trenutno smo uzeli one shablone za bozich i posprejali umjetnim snijegom...znam da je prerano, ali nisam izdrzala
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 10:38   #65
EEEEEeee, sjetila sam se nechega shto mozete raditi sa klincima! A i svi che vidjeti vashe malo umjestnichko djelo

Od brashna i vode i soli zamjestite tijesto i napravite oblike malih zvonchicha, drvca, zvjezdica, poklona (da ispadne lijepshe koristite kalupe za kolache).....i kad se osushi (negdje za dan dva), pobojate ih temperama, akrilnom bojom ili obichnim flomichima (mozete prebojati sa prozirnim lakom da postane sjajno i da se ne razmazuje)

I na kraju zaljepite na vjenchich koji chete izvjesiti na svoja vrata (ako nemate ono silikonsko ljepilo i pishtolj, mozete koristiti pribadache, pa probosti kroz oblik i zapiknut u vjenchich!

Mi smo odluchili ove godine napravit vjenchich sav prekriven bombonima!
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 11:58   #66
taj silikonski pistolj je zakon, ja sve s njim radim...a danas to i nije vise tako skupo, nadje se malih po dvadesetak kuna u bauhausima, baumaksima i ostalim bau-bau centrima
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 14:13   #67
super ideja
samo da li glinamol i ta das masa imaju za kupit u dječjim knjižarama
(treba nam područje dalmacije) ili u većim tr centrima?
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 14:35   #68
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
EEEEEeee, sjetila sam se nechega shto mozete raditi sa klincima! A i svi che vidjeti vashe malo umjestnichko djelo

Od brashna i vode i soli zamjestite tijesto i napravite oblike malih zvonchicha, drvca, zvjezdica, poklona (da ispadne lijepshe koristite kalupe za kolache).....i kad se osushi (negdje za dan dva), pobojate ih temperama, akrilnom bojom ili obichnim flomichima (mozete prebojati sa prozirnim lakom da postane sjajno i da se ne razmazuje)

I na kraju zaljepite na vjenchich koji chete izvjesiti na svoja vrata (ako nemate ono silikonsko ljepilo i pishtolj, mozete koristiti pribadache, pa probosti kroz oblik i zapiknut u vjenchich!

Mi smo odluchili ove godine napravit vjenchich sav prekriven bombonima!
Od brashna i vode i soli zamjestite tijesto i napravite ...... Odlicna ideja!!!
Evo i recept! 2 jogurt case brasna, 2 jogurt case soli, 1 jogurt casa vode, i 1 kasika ulja. Sve dobro sjediniti sa se nemrvi! kad ih obojate, mozete ih prelakirat bezbojnim lakom za drvo, najbolje lakom za camce, i ostat ce citavi dugi niz godina!
lanna8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 16:44   #69
Yeap Putnice...i mi keljimo sve sa njime...chak i namjeshtaj ....a da ne kazem koliko imam pokapane odjeche sa njime (nema shanse da se to chudo odljepi)....grrrrrr!
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 20:25   #70
Prilog 3951

Evo nash mali probni poklon za Bozich.....ispalo je totalno jednostavno i bash mi se svidja....a ove godine chemo za Bozich nashim obiteljima napraviti slichne andjelchiche sa ruchicama Zuflje, ali sa malo vishe shljokica, ukrasa, tamnoplave podloge.....valjda boo dobro ispalo...drzte fige
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!

Zadnje uređivanje PiaLolla : 06.12.2007. at 10:02.
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 00:18   #71
Quote:
lanna8 kaže: Pogledaj post
Od brashna i vode i soli zamjestite tijesto i napravite ...... Odlicna ideja!!!
Evo i recept! 2 jogurt case brasna, 2 jogurt case soli, 1 jogurt casa vode, i 1 kasika ulja. Sve dobro sjediniti sa se nemrvi! kad ih obojate, mozete ih prelakirat bezbojnim lakom za drvo, najbolje lakom za camce, i ostat ce citavi dugi niz godina!

zars tavrno treba toliko soli ?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 09:10   #72
Ja nikad nisam stavljala toliko soli....al brije da nemre bit na odmet
Tak i onak se rastopi u vodi!
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 12:40   #73
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
zars tavrno treba toliko soli ?
Sol kad se poveze s brasnom, daje mu dugotrajnu cvrstinu!!!! Taj recept ni je dala zena koja godinama radi sa slanim tjestom, isprobano, djeluje!!!
lanna8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 13:26   #74
video ,kako napraviti 3d zvjezdicu
s-t-i-n-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 15:32   #75
ovo je odlično, probat ću napraviti ovu zvijezdu
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 16:45   #76
Quote:
traxdata kaže: Pogledaj post
ovo je odlično, probat ću napraviti ovu zvijezdu
zvjezdica
s-t-i-n-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:37   #77
wow...odlično izgleda ova srebrna...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 23:53   #78
jako jednostavno i jako efektno
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 09:30   #79
Supach jeeeeeeee......konachno malo novih idejica....boom se odmah danas bacila na poslich, a mozda uposlim i klince....
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 14:16   #80
Ja sam prosle godina napravila cijelo brdo raznih medeka, zivotinjica i kojekakvih ukrasa od gipsa i silikonskih kalupica. Ove godine nemam toliko vremena ( i po sat vremena sam bojala jednog medeka), pa mi je frendica dala drugu ideju. Ona sa onim pistoljem (sa patronama ) za ljepiti crta po masnom pariu zvjezdice, srceka, pahuljice,... Kada se osuse sa masnog papira ih lagano skine i priveze sa ukrasnom trakicom ili trakicom od slame. Za to se uzimaju zlatne ili srebrne patrone. Ja bas sinoc isla u Pevec i kupila pistoli i patrone, ali nisam jos isprobala. Mislim da cu popodne , pa javim kako je ispalo. Meni se cini zgodno!

A vidjela sam i kako napraviti otiske stopala od bebe. Razvalja se ona masa kao fimo ( da me ubijes ne mogu se sjetiti kak se zove. Nesto sa D... ) u pravokutnik i u nju se utisnu nozice od bebe. Kada se osusi, obojaju se nozice u jednu, a okolo u drugu boju. Cura je gore napisala i ime bebe i datum. Bas mi je super izgledalo!
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.