Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2008., 17:13   #141
Lali, i ja sam se bila odusevila trip-trapom na papiru, a uzivo mi je turboneudoban...
Imas ih u Kiki + jos pet-sest modela drvenih.
Meni se Recaro najvise svidio... ova: http://www.recaro.com/index.php?id=567&L=2
Al na kraju smo je dobili pa nisam mogla tracit novce

Isto nisam fan tih sto se montiraju na stol... Prenesigurno mi izgledaju (vidjela u Adaxu uzivo).
S druge strane, mi smo tek prije 5 dana kupili stol
Inace i mi imamo sank, ali niski kao stol, samo je oblika sanka (e jesam ga zapetljala).
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 17:37   #142
krivo smo se razumjeli,ne mislim da različito ako beba padne s metra ili metra i po,nego mi se čini da se viša hranilica lakše prevrne,mada to u praksi vjerojatno nije moguće
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 22:13   #143
Mi smo pre,pre zadovoljni hranilicom Peg-Perego,em ima podesivu visinu,čvrste noge i 2 pladnja(kad jedan zaprlja ispod se nalazi drugi),gumeni naslon i naravno sigurnosni pojas i na kotačiče je stražnji dio a prednji stoji čvrsto fiksiran!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 22:41   #144
u principu što je viša stolica to je veći razmak nogu ..naravno može se prevrnut ako krene izlazit iz nje sam ko Miha..samo ustane i noga van a ti mama lovi po zraku...

ista stvar čim počne brljat i dizat se gotovo jelo..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 22:55   #145
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
meni ovo izgleda tako nesigurno,ali vjerojatno nije,ja to ne bi nikad kupila
Ja dotičnu nemam, ali to joj je opcija za šank ako baš želi da dijete bude "ravnopravno" za stolom. Meni ova izgleda puno bolje nego neke od tih za stol koje sam vidjela, ali to treba pogledati uživo. Dosta toga ovisi i o tome kakvo je dijete. Ako je vražićak, definitivno ne bih ovo koristila.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 22:59   #146
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
sviđa mi se. koliko to košta cca?

Njemam pojma Prije par mjeseci sam pitala za onu ispod, koja se montira na stolicu (Jané Move) i bila je oko 450kn.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:06   #147
Quote:
*Mistique* kaže: Pogledaj post
2 pladnja(kad jedan zaprlja ispod se nalazi drugi)

...sad sam se sjetila kako sam kod frendice hranila svog malog u hranilici njenog sina i ostala žena paf. nismo zaprljali apsolutno ništa, ni portikl...samo smo malo usta zamusali. a kad je njen sin došao na red... Ma dobro, prljamo i mi kad imamo kruh ili sl. u rukama ili kad je neka juha u pitanju, al ja onda odmah prebrišem pladanj... da imam dva pladnja, mislim da bi stalno oba bila zaprljana

Elem, mi smo se hranili u rukama dok smo još bili mirno čeljade koje se još nije samo posjelo, al kad smo se posjeli, kupili smo booster koji se namontira na stolicu vulgaris i koji nosimo kod baka, na more... Mi smo to odabrali zbog malog životnog prostora koji nas okružuje
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 12:34   #148
Da se pohvalimo,napokon i mi imamo svoju hranilicu!!
Jučer smo kupili PP Prima Pappa, prekrasna mi je, siva sa crvenim kružićima, prostrana, mekana, Roko je oduševljeno sjeo u nju (doduše, veselo je sjeo i u druge u koje sam ga stavila,ali nema veze... ). U Toweru uz 10%popusta dođe 1070 kn. Oduševljena sam!
Kako imam jako dobra iskustva sa PP kolicima, dala sam prednost i PP hranilici, ali vidit ćemo. Nadam se da će biti i dalje super!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 01:39   #149
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Lali, neam pojma koja ide uz sank... Morat cete uzet skuplje modele koji se po visini mogu podesavat.

Trip-trap meni zvuci super za vecu djecu, dakle od 8-9 mj pa do skole
Moj hahar od prije tjedan dana nece u svoju stolicu, oce na obicnoj sjediti.
I da imamo triptrap, mogao bi na to. OVak ide hranilica u ropotarnicu povijesti
E sad, ne znam kak rijesit pocetak dohrane s Trip-trapom, tj. dok ne pocnu cvrsto sjedit.
Meni se on cinio jako neudobnim za 6 mj bebicu.

EDIT: Istovremeno smo postale
Ja sam taj podatak o prevrtanju nasla na nekom britanskom siteu. Google, triptrap, review...
Meni je stokke bio preskup i kao stolac u buducnosti, ne uklapa mi se u koncept nicega, pardoniram, ali eto....

Mislila sam da je stokke turbokvaliteta, a onoooo..... Moja se sama penje i silazi s hranilice..... ma ima tome ohoho, valjda od nekih godinu dana ....ova moja cini mi se full stabilna, idem sad googlat recenzije, moza se i moja prevrce, a teska je u tri mrkvice
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 09:26   #150
ksenija_2 mozes mi dat link na to sta imate? Naime, mi smo dobili hranilicu ali ne mogu je nosat amo tamo buduci da su moji udaljeni 4 sata a cesto cemo ic gori tako da bi nan to sta vi imate bilo odlicno. To se stavi na obicnu stolicu?
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 16:54   #151
Jel netko išao u italiju po hranilicu?
Mi smo tamo kupili pp kolica i prošli puuuuuno jeftinije neg ovdje
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:31   #152
http://www.toysrus.com/family/index....goryId=2256184


mozda vam link pomogne
__________________
If you think that something small cannot make a difference - try going to sleep with a mosquito in the room
trapava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:34   #153
Mi smo jučer uzeli ovu i došla me je samo 430kn jer sam prije toga uzela AS pa sam imala popust.... dugo sam razmišljala i razmišljala al ova mi se učinila super je nudi dosta toga (kao i skuplje hranilice) a za manju lovu... i čini mi se kvalitetna i moj malac već uživa u njoj...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 18:13   #154
Trapava hvala na linku, ali čini mi se da su peg peregove skuplje neg kod nas

Čokolada di ste kupili tu hranilicu u Trstu ili?
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 18:49   #155
U Turbo limaču...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 19:52   #156
a di vi onda drzite poslije te hranilice? ..koliko vidim i kada (i ako) se sklope zauzimaju dosta mjesta..
ne podjebavam, stvarno me zanima.. recimo da jos mislite imati jedno dijete, a hranilica sluzi jedan period i onda smeta.. a nemozete ju pokloniti, bacit..
i zar se kod tih pvc-krpastih (neznam kako da opisem tu sjedalicu ) ne zavuce hrana.. ono.. u savove? kako to ocistite? i da li uopce uspijete to ocistiti?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:18   #157
Leonee, u podrum umotana u najlon.
Imamo dost veliki podrum i samo trpamo, strava je sto sve ima dole

Hrana u savovima?
Ne znam, moja je full jednostavna, a kako je izdrzala 7 godina onaj dio pod guzom se odvojio od dijela za ledja.
Sad je nezavisan, kao jastucic. Tak da ja to nad sudoper i ribaj, nema majci da stogod prezivi
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:22   #158
Quote:
nela25 kaže: Pogledaj post
ksenija_2 mozes mi dat link na to sta imate? Naime, mi smo dobili hranilicu ali ne mogu je nosat amo tamo buduci da su moji udaljeni 4 sata a cesto cemo ic gori tako da bi nan to sta vi imate bilo odlicno. To se stavi na obicnu stolicu?

Oprosti, nisam bila dugo online pa tek sad ovo vidim. Kupili smo ovo, samo sto je kod nas zuto-plava kombinacija, nema zelene. Osobno bih radije druge boje i dizajn, al eto. Kupili u Prenatalu u ZG za nekih 260-270kn prije 3-4 mjeseca. Sluzi svrsi, ali ne bih rekla da su boosteri bas za jako zivu djecu. al mi s hranjenjem inace nemamo puno problema, tj. relativno brzo popapamo i ne zasvinjimo se previse. stoji nam stalno na jednoj stolici, a ako mi smeta, sklopim i sklonim.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:25   #159
naša će na tavan ....

ačistim je takošto je posisam svaki dan kad usisavam kuću a poslje svakog hranjenja ppobrišem mokrom truleksicom i posušim..ko nova je...

da ponovo kupujem definitivnobi kupila Trip trap...može i za male i za velike pa imaš dodatnu stolicu...ovak u ovu može samo malac (iako sam i ja neki dan sjedila u njoj )
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:27   #160
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Oprosti, nisam bila dugo online pa tek sad ovo vidim. Kupili smo ovo, samo sto je kod nas zuto-plava kombinacija, nema zelene. Osobno bih radije druge boje i dizajn, al eto. Kupili u Prenatalu u ZG za nekih 260-270kn prije 3-4 mjeseca. Sluzi svrsi, ali ne bih rekla da su boosteri bas za jako zivu djecu. al mi s hranjenjem inace nemamo puno problema, tj. relativno brzo popapamo i ne zasvinjimo se previse. stoji nam stalno na jednoj stolici, a ako mi smeta, sklopim i sklonim.
ovo mi dobro izgleda....kak to staviš na bilo koju stolicu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.