Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2008., 22:13   #1
Question Što s hranom koja ostane nakon svatova?

Ne znam imate li i neke od vas taj problem, ali mene muči kuda ću sa hranom nakon svatova...
Ne bi mi to palo na pamet da mi u cateringu nisu rekli da dan nakon svatova dođem po hranu što je ostala jer oni ju ne trebaju
E sad meni se od tada jedino vrti po glavi da dam hranu u neku pučku kuhinju jer stvarno bi se osjećala koma da znam da se hrana baca...

Zna li itko postoje li neka ograničenja kad želi tako nešto napraviti jer sam načula da su strogi u tim pučkim kuhinjama s primanjem hrane izvana

ne znam ako to i ne funkcionira postoje i zagrebački bokci pa jel se njima može dati hrana...

u svakom slučaju ako netko zna više zahvaljujem unaprijed!
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:22   #2
Quote:
blaah kaže: Pogledaj post
Ne znam imate li i neke od vas taj problem, ali mene muči kuda ću sa hranom nakon svatova...
Ne bi mi to palo na pamet da mi u cateringu nisu rekli da dan nakon svatova dođem po hranu što je ostala jer oni ju ne trebaju
E sad meni se od tada jedino vrti po glavi da dam hranu u neku pučku kuhinju jer stvarno bi se osjećala koma da znam da se hrana baca...

Zna li itko postoje li neka ograničenja kad želi tako nešto napraviti jer sam načula da su strogi u tim pučkim kuhinjama s primanjem hrane izvana

ne znam ako to i ne funkcionira postoje i zagrebački bokci pa jel se njima može dati hrana...

u svakom slučaju ako netko zna više zahvaljujem unaprijed!
Ovako, sto se tice toga, bravo za gestu o kojoj razmisljas...pohvalno!!!! Dosta su rigorozni u puckoj, ali, mozes jednostavno nazvati i pitati, ili neki caritas u tvojoj blizini, pa ces mozda cuti...ili ce ti nesto predloziti...mi smo (moja seka) drugi dan imali rucak za blizi krug ljudi, nesto se podijelilo...tako da...u svakom slucaju od viska glava ne boli...budi sretna da imate sta nositi kuci...znaci gosti siti i zadovoljni...sretno!!!!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:36   #3
ma nije to nikakva gesta, to ti je navika kad imaš mlađu sestru kojoj daješ stvari u naslijeđe
Ma ja tako sa svim stvarima čim nešto ne koristim dulje vrijeme dijelim frendicama ne zato jer nemaju nego zato da ne stoji bez veze i propada..
Ma ja sam rak žao mi bacat stvari... a još i pol bik pa volim hranu za poludit i kad se to spoji...
Da zvat ću pitati da se pripremim na opcije ali svejedno sugestije forumašica sam naučila da nekad puno više pomažu nego kad se sama uhvatim telefona
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:51   #4
...lijepo, lijepo!!! Ajde, ja cu ti se malo raspitati ako zelis, pa ti javim...
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 23:00   #5
ja to mislim podijeliti, ali mislim da se možeš dogovorit s bokcima. jednom sam čitala da neki restorani imaju s njima baš dogovor da im daju tu hranu.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 08:26   #6
mislim da će kod mene biti prije ovak kak Giovanna kaže - sutradan će kod mojih biti ručak i tu će se to pojesti ili podjeliti (jer mama "prijeti" nekim roštiljem )
a i ne nadam se da će mi puno toga ostati... možda ostane najviše te janjetine i odojka ali to sam ionako obećala starom da će ju jest mjesec dana i da me ne zanima - zbog njega sam ju uzela
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 17:14   #7
Mi i uža obitelj hranila se još tjedan dana mesinom koja je ostala
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 21:02   #8
mi smo sutradan imali ručak za 70-ak ljudi i još smo najbližoj rodbini i kumovima podijelili i klopu i kolače što su ostali...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 21:04   #9
podmažeš si picu s mesom za bolji sex
gnki2000 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.11.2008., 00:06   #10
Quote:
gnki2000 kaže: Pogledaj post
podmažeš si picu s mesom za bolji sex
odlično stara nadam se da je tebi upalilo kad već preporučuješ
sve najbolje želim
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 10:02   #11
Quote:
gnki2000 kaže: Pogledaj post
podmažeš si picu s mesom za bolji sex
ja ovo ne vjerujem.......
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 10:45   #12
Forumaš je kartoniran. Molim da prestanete dalje komentirati
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 10:55   #13
Mi smo napravili dan poslje svadbe...ručak za najbliže.....svakom po malo..dali...odnjeli malo susjedima,na poso (za gablec)...i potrošilo se...ništa nismo bacili.....
aancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 09:20   #14
Napravite sutradan ručak za najbližu rodbinu, prijatelje, nešto im i podijelite...
mimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:21   #15
Mi imamo u planu riješiti taj ostatak hrane idući dan na ručku, jer bude minimalno 40 osoba i drugi dan kod nas. Ostatak malo podijeliš, što se može zamrzneš ( tipa pečeno meso) iako ja mislim da će se to sve kod mene pojesti
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:29   #16
meni su ljudi danima jos dolazili doma-tako da se sve popapalo
__________________
10.06.2009.sada imam svog princa;)
mops0807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:02   #17
kakvo je zapravo pravilo?

ako ostane hrane u rstoranu, to po defoltu ide nama doma ili može ostati restoranu?

što recmo s kolačima - tog aće sigurno ostati, neće nam biti uključeno u meni nego ćemo to donijeti posebno. pitam da mi to daju? ili?
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:05   #18
Sve ti moraju dati i ono hrane što su oni pripremali a ostalo je, pa tako i kolači.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:09   #19
pa to što ostane kažeš da ti daju za doma. ipak je to tvoje,ti plačaš tako ćemo i mi,što god ostane uzet ćemo za taj ručak dan nakon vjenčanja gdje se skupi rodbine pa zašto peći nešto novo kad će ostati i hrane i kolača
Mladenka_smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:57   #20
mi smo se već dogovorili da nam spakiraju sve što ostane jer drugi dan imamo ručak kod roditelja od dragog, skupit će se opet jako puno ljudi, pa ćemo tamo riješiti sve što ostane od hrane i kolača..
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.