Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 18:19   #121
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
joj, pojma nemam još
Našla sam neke slatke na netu i mislim da ću ili po njima dat šivat ili ću naručit za prvo nošenje..
gdje ti mare misliš naručit, tj. u kojem salonu (u dbk ili negdje drugo)?
naručit ću u zagrebu, salon nancy, na jarunu.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:24   #122
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ja bi čipkastu, usku koja prati liniju tijela i uz vrat
ovo zvuči tako
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:49   #123
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ovo zvuči tako
a je, ja se zaljubila u nju, a i takve mi najbolje stoje, a probala sam ih puno već. uskoro ću stavit sliku tamo..mislim da ovdje nesmijem
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:51   #124
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a je, ja se zaljubila u nju, a i takve mi najbolje stoje, a probala sam ih puno već. uskoro ću stavit sliku tamo..mislim da ovdje nesmijem
mislim da bi i meni tako nešto stalo jer imam baš ravna šira ramena i dug vrat, bolje nego recimo naramenice ili samo ravno rezano bez naramenica jer to bi mi još više raširilo ramena ne želim izgledat ko konan
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:53   #125
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
jer imam baš ravna šira ramena i dug vrat
upravo si mene opisala
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:06   #126
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post


e a jel netko slučajno ide u Dubrovniku na zaručnički tečaj, i kad je uopće? nisam još išla sredit za crkvu ništa pa nemam pojma ni to, a valjda ga neću preskočiti..
Da li se na taj tecaj treba ici? O cemu je taj tecaj?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:08   #127
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
joj, pojma nemam još
Našla sam neke slatke na netu i mislim da ću ili po njima dat šivat ili ću naručit za prvo nošenje..
gdje ti mare misliš naručit, tj. u kojem salonu (u dbk ili negdje drugo)?
Jedna cura mi je rekla da su krojacice na Babinom kuku dosta dobre, i dala mi je broj Maje Milkovic, ali nije je zvala odavno, pa ne zna da li vise vrijedi. Ako hoces, dat cu ti ga.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:22   #128
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Da li se na taj tecaj treba ici? O cemu je taj tecaj?
ako se želiš vjenčati u Crkvi onda je obavezan. a tamo melju o svačemu koliko sam čula, bude svećenik, doktorica, bračni par i ne znam tko još. pričali su mi da ne bude loše...neki djelovi dosadni, al eto..možda će nas učiti kako pravit djecu
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:44   #129
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ako se želiš vjenčati u Crkvi onda je obavezan. a tamo melju o svačemu koliko sam čula, bude svećenik, doktorica, bračni par i ne znam tko još. pričali su mi da ne bude loše...neki djelovi dosadni, al eto..možda će nas učiti kako pravit djecu
Hahaha, mozda i hoce. Mozda nam na kraju daju knjigu "Karma Sutra"

Cekaj, zar to nije isto k'o i priprema za mladence ili se mora i na to? Sjecam se da mi je sestra na nesto tako isla, ali ima tome 14, 15 godina!!!! Ja stvarno trebam poci popu i popricati s njime.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:46   #130
ajme meni se stvarno ne da na taj zaručnički tečaj
ono tam pop priča o o suzdržavanju seksa prije braka, a sve mladenke trudne

e, da, jeste vi trudne?
ja nisam
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:51   #131
Thumbs up

Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
Pa nisi ni puno inf dala.
U sv.Vlaha bar kod don TOme se vjenčanje ne plača.
Morte odraditi zaručnički tečaj u župi iz koje ste, a za vjenčanje riješiti u Župnom uredu,gđa Lile je kraaasna.Kod nje dogovarate i glazbu koja će biti u crkvu.Ja sma imala i violinu i orgulje i bilo je preeeeeeeeekrasno.
Što se večere,fotografa..tiče, to češ morati sama,ja ti mogu predložiti neke.
Ovisi koliko ti je ljudi,i kakvu bi klopu.Hoteli ti obično nude onaj meni star več sto godina..pršut,francuska,sir, juha, rižot pečenje i to je to.Ima mjesta gdje za ne baš veliku razliku u cijeni može š dobiti ipak nešto bolje.
Onda torta??? Nema ih baš neki izbor po slastičarnicama a ni po hotelima..kako kojim..
uglavnom javi se privatno ako te zanima,dam ti neke brojeve telefona.
Sretno
Super, hvala ti na informaciji. Da ti pravo kazem, cure su mi dosta pomogle, kad sam se prikljucila ovoj web stranici, nisam imala o nicemu pojima, dragi me je iznenada zaprosio (30.12.) i sad pokusavam polako doznati detalje, pa kad pripreme pocnu, da znam sto cu ciniti.
Javit cu ti se za brojeve.

Hvala jos jednom.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:54   #132
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ajme meni se stvarno ne da na taj zaručnički tečaj
ono tam pop priča o o suzdržavanju seksa prije braka, a sve mladenke trudne

e, da, jeste vi trudne?
ja nisam
Hahaha, ta ti je dobra. Ja nisam trudna. Neeeeeeeeeee jos.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:03   #133
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ajme meni se stvarno ne da na taj zaručnički tečaj
ono tam pop priča o o suzdržavanju seksa prije braka, a sve mladenke trudne

e, da, jeste vi trudne?
ja nisam
nisam ni ja, nisam ni ja
al mislim počet na tome raditi 12. 09.2009 kad sprašim sve goste kući
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:10   #134
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Cekaj, zar to nije isto k'o i priprema za mladence ili se mora i na to? Sjecam se da mi je sestra na nesto tako isla, ali ima tome 14, 15 godina!!!! Ja stvarno trebam poci popu i popricati s njime.
to je to samo kao imaš grupni, neka predavanja gdje trambunjaju o svaćemu i imaš posebno sa svećenikom gdje te pita svega: npr. gdje ste se upoznali, zašto je on taj, nabroji mane, vrline i take neke gluposti..to mi je brat pričao...užas...i pita isto neke stvari vezane za crkvu, vjeru i tako nešto slično
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:16   #135
Talking

Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
to je to samo kao imaš grupni, neka predavanja gdje trambunjaju o svaćemu i imaš posebno sa svećenikom gdje te pita svega: npr. gdje ste se upoznali, zašto je on taj, nabroji mane, vrline i take neke gluposti..to mi je brat pričao...užas...i pita isto neke stvari vezane za crkvu, vjeru i tako nešto slično
I koliko to dana traje? Nadam se samo par, inace cu zaspati
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:25   #136
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
I koliko to dana traje? Nadam se samo par, inace cu zaspati
iskreno i ja! A gdje se to obavlja i kom se treba javiti? Smotana sam i zbunjena
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:32   #137
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
I koliko to dana traje? Nadam se samo par, inace cu zaspati
ajme ne znam, nisam ti sigurna..mislim da je to u dubrovniku vikendom kao pet-sub-ned, navečer e sad koliko vikenda jel 2 il 3 il više manje, nemam pojma stvarno , al trebali bi se raspitati jer u dubrovniku su kao 2-3 godišnje. znam da bi trebao biti uskoro jedan, jedan je bio u 12 mj koliko sam čula. i meni je to uh...
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:39   #138
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
iskreno i ja! A gdje se to obavlja i kom se treba javiti? Smotana sam i zbunjena
to bude u Sv.Petra na Boninovu, a kome se treba javit? mislim da se samo pojaviš, a informacije bi trebao dati valjda župnik
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 08:30   #139
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ajme ne znam, nisam ti sigurna..mislim da je to u dubrovniku vikendom kao pet-sub-ned, navečer e sad koliko vikenda jel 2 il 3 il više manje, nemam pojma stvarno , al trebali bi se raspitati jer u dubrovniku su kao 2-3 godišnje. znam da bi trebao biti uskoro jedan, jedan je bio u 12 mj koliko sam čula. i meni je to uh...
Ma i to cemo srediti.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 13:43   #140
Opet nisam na forumu kad se vi raspišete

Imam i ja broj od Maje, nabavila mi prija (i nekakav cjenik) pa ako koga zanima mogu poslat na pm.

I nadam se da ću uspjet obavit zaručnički u zg-u jer sam većinom gore (završavam faks) - i hoće li nam pričati kako se rade djeca?

Eh, da nisam ni ja trudna...
Baš smo neke, niti jedna od nas nije trudna

E da vas pitam... postoji li neko okvirno pravilo kakve vjencanice stoje kakvim curama (ono, nižima princeza kroj, višima uske??) mislim pitam, a nisam još niti jednu probala pa me okvirno zanima.
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.