Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li što zbarili ovdje?
Javio/la sam se na oglas i zbario/la nekog 121 12.55%
Netko se meni javio na oglas i zbario me 104 10.79%
Ne, nitko zanimljiv mi se nije javio 255 26.45%
Ne, javljam se na oglase, ali za sada ništa 205 21.27%
Našao/la sam frenda/frendicu 161 16.70%
Barim na forumu, ali ne na US oglasima 118 12.24%
Glasovatelji: 964. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 16:24   #81
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Zašto se ne bi računalo? Cura me uveseljava neobično mnogo.
Quote:
Black Molly kaže: Pogledaj post
I ja ... i to tako zakon žensku da ne vjerujem da postoji. Preko oglasa
i ja bih frendicu sada
marcons is offline  
Old 13.01.2010., 16:24   #82
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
a sa forumašicama??
Uvijek. Forumašice su zakon
Black Molly is offline  
Old 13.01.2010., 16:27   #83
A evo malo treninga za barenje...just do like the Chicano!

Cypres Hill - What's your number
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 16:28   #84
Ajmo sad malo o oglasima.
Možete reć i ak ste skužili klona nekog forumaša
dainty is offline  
Old 13.01.2010., 16:31   #85
Quote:
Interpol kaže: Pogledaj post


Sori ali takav uvjet će 98% ljudi protumačit kao zajebanciju...gle, imaš sreće da ti se itko javio odnosno samo su ti se ludo hrabri javljali

Enivej, mislim da premalo odnosno ništa lažem pa shodno tome...ionako svi pretpostavljaju da je 80 % onoga što napišeš blagorečeno pretjerivanje, pa onda...od mene ostane otprilike 20% onog što jesam
Pa zašto? svašta ljudi traže. Ak netko traži osobu određenog horoskopskog znaka, onda mogu i ja ovo.

Javilo ih se nekoliko čak.
Jedan je pitao jel to tražim i matematičara i fizičara. A kad sam rekla "aha", nakon mjesec dana je odgovorio "šteta".
dainty is offline  
Old 13.01.2010., 16:35   #86
Dainty pa možda je u tih mjesec dana pokušavao skužiti matematiku ili fiziku pa čovjek odustao he he. What's your number - odlična stvar
ema007 is offline  
Old 13.01.2010., 16:35   #87
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Jedan je pitao jel to tražim i matematičara i fizičara. A kad sam rekla "aha", nakon mjesec dana je odgovorio "šteta".
A valjda nije uspio upisat fax...

Što se tiče oglasa, mislim da je bila super ideja za takav topic na ovom podforumu...pa eto neki su se tako i upoznali...ako se sjecate u starim časopisima je postojala rubrika pod nazivom US gdje su se objavljivali oglasi za upoznavanje...tako da mislim da je ovo prirodno mjesto
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 16:36   #88
Nisam..
Chansomps is offline  
Old 13.01.2010., 16:52   #89
Quote:
Interpol kaže: Pogledaj post
ako se sjecate u starim časopisima je postojala rubrika pod nazivom US gdje su se objavljivali oglasi za upoznavanje...tako da mislim da je ovo prirodno mjesto
Ne sjećam se ... a kako ti to znaš?
Black Molly is offline  
Old 13.01.2010., 16:58   #90
A kaj misliš zašto ti se nisam javio na oglas?
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 17:02   #91
Molly pa kakav si to oglas stavila he he
ema007 is offline  
Old 13.01.2010., 17:11   #92
Quote:
ema007 kaže: Pogledaj post
Molly pa kakav si to oglas stavila he he
Očito loš
Black Molly is offline  
Old 13.01.2010., 17:11   #93
Quote:
Interpol kaže: Pogledaj post
A kaj misliš zašto ti se nisam javio na oglas?
Ne voliš r'n'r?
Black Molly is offline  
Old 13.01.2010., 17:24   #94
Quote:
Black Molly kaže: Pogledaj post
Ne voliš r'n'r?

iH...:d

Ma zezam, ustvari sam se znao javit na oglas di ne ispunjavam baš sve kriterije ali recimo ispunjavam neke...no očito su se javili i oni koji su ispunjavali više kriterija

A to je kao na lutriji, tražit nekog po setu kriterija...jako mala šansa da ćeš pogodit sve brojeve...s druge strane, ako imaš recimo samo jedan kriterij pa pucaš: e imam to ako je to važnije od svega ostalog imam šansu, to je isto lutrija...e...kaj hoću reć?
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 17:24   #95
Zanimljivo je to s oglasima...

U svakom, ali baš u svakom, nađe se nešto odbojno.

Ili je osoba prezahtjevna, ili se osjeća malo očaja i frustracije, ili se osjeća umišljenost, ili pak dosada i nezainteresiranost, itd.

Da odmah povežem s temom o privlačnosti - svi ti oglasi bi možda imali nekog uspjeha da uz njih stoje slike. Od fizičke privlačnosti sve kreće i ako je ima onda neke druge stvari (koje su ljudi istaknuli u oglasu) padaju u drugi plan, ako je ima onda se ljudi trude održati komunikaciju...

Naravno, za sklapanje prijateljstava to nije bitno, ali većina na tim oglasima ne traži prijatelje.
Shera is offline  
Old 13.01.2010., 17:27   #96
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Da odmah povežem s temom o privlačnosti - svi ti oglasi bi možda imali nekog uspjeha da uz njih stoje slike.


Hehe, baš me zanima da li će se itko odvažiti staviti sliku uz oglas. Valjda neće biti netko ovakav
Faca5 is offline  
Old 13.01.2010., 17:30   #97
Ak mi je netko dosadan/očajan/nepismen u oglasu, ne bi mu pomogla slika. Al to sam samo ja!
Nego, ja mislim da je meni čak bilo par zanimljivih. Al ne tražim ništa pa se nisam javljala.
dainty is offline  
Old 13.01.2010., 17:31   #98
Shera opet pogađa u sridu. Faca5 kako si samo iskopao ovog lika iz Gunniesa
ema007 is offline  
Old 13.01.2010., 17:31   #99
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Da odmah povežem s temom o privlačnosti - svi ti oglasi bi možda imali nekog uspjeha da uz njih stoje slike. Od fizičke privlačnosti sve kreće i ako je ima onda neke druge stvari (koje su ljudi istaknuli u oglasu) padaju u drugi plan, ako je ima onda se ljudi trude održati komunikaciju...

Naravno, za sklapanje prijateljstava to nije bitno, ali većina na tim oglasima ne traži prijatelje.
Što ja znam, meni je nekako super da bez tih nekih stvari koje mijenjaju percepciju osobe možeš skontati koliko se kužite na puno drugačijim nivoima i onda vam preostaje samo vidjeti se i vidjeti dešava li se klik. Onak, ako mi se netko ne želi javiti na moj oglas bez slike, ali da stavim sliku, javio bi se, takav mi i ne treba, zar ne?
fat slut is offline  
Old 13.01.2010., 17:33   #100
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Ak mi je netko dosadan/očajan/nepismen u oglasu, ne bi mu pomogla slika. Al to sam samo ja!
Nego, ja mislim da je meni čak bilo par zanimljivih. Al ne tražim ništa pa se nisam javljala.
Ja na svašta mogu zažmiriti ali na nepismenost ne mogu, to mi je instant turnoff. Lastane, jesam li normalan?


Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Onak, ako mi se netko ne želi javiti na moj oglas bez slike, ali da stavim sliku, javio bi se, takav mi i ne treba, zar ne?
Da, bilo bi zaista strašno da si nekome sexy, što će ti takav...
Faca5 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.