Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 14:03   #201
Quote:
plincezica kaže: Pogledaj post
sad se sjetih jos bisera..

nikako mi nije bio jasan pojam 'dobit nogu u guzicu',ono dobijes otkaz i nogu u guzicu..nikako mi to nije bilo jasno,pa zasto jadan covjek jos dobije otkaz i jos ga napucaju nogom..

kad god sam kupila nove tenisice bila sam uvjerena da mogu trcat brze i onda bi mama obavezno morala gledat kako ja brzo trcim..i kada bih dosla vanka onda bi svima ponosno rekla kako ja imam te i te tenisice i da u njima mozes brze trcat..

a kad se sjetim bonga iz smogovaca i djevojcice iz buducnosti..nema na cemu nisam provjerila imam li ja ili moj rajf za kosu nadnaravne moci..strava..:top:
jao, ja sam svoj rajf redovno, svaki dan omatala alu folijom i pravila onu narukvicu
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:15   #202
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
jao, ja sam svoj rajf redovno, svaki dan omatala alu folijom i pravila onu narukvicu
heheheh..kad bi rajf imao one bodljice da se lakse prikaci za kosu,onda bi zakljucila da taj ne valja jer se ne moze lijepo stavit oko glave..pa su se obavezno morali kupovat oni neki znj rajfovi ne bi li taj proradio..
a za bonga sam dosla do zakljucka da nemam plave oci kao i on pa to ne mogu izvesti..
također u ratno vrijeme,kada bi vidila neku kutijicu na ulici tipa tetrapak od sokica ,zaobilazila bi te kutijice,papire i ostalo smece u širokom luku jer sam mislila da bi mozda mogla bomba ili nagazna mina bit u tome pa ako slucajno capnem na to gotova sam..
plincezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:18   #203
Mene nisu nikako mogli uvjeriti da ispod Jadranskog mosta ne teče rijeka Jadranka, da bi stvar bila bolja uvjeravala sam kog sam stigla da je u krivu ako bi reko da je to Sava. I bila sam uvjerena da ako dovoljno dugo skačem po kauču da ću ostati lebditi u zraku, reakciju moje stare na federe koji su počeli nakon nekog vremena iskakati neću ni opisati nije mi povjerovala da se pokušavam naučiti lebditi
__________________
"...You said, Who are you? Who are you?..."
Uznemirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:19   #204
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Kad su me roditelji pitali sto zelim da mi donese djed Mraz rekao sam im da sto to njih briga, to je izmedju mene i djeda Mraza... Pa kad su me napokon nagovorili da im kazem jer ce oni kao lobirati kod djeda Mraza da dobijem najbolji dar koji postoji... I ja im rekao da zelim bicikl BMX sa rucnim mjenjacem od 3 brzine... Umjesto BMX bicikla dobio sam poluzensku svijetloplavu Violetu od ROG-a sa nekim pederskim zutim pomocnim kotacicima... Znam da sam popizdio i rekao im da se gone u p.... materinu i da zbog toga sto sam izrekao zelju naglas djed Mraz me zaj.... i zato sam dobio zenski bicikl za kaznu...
E sad stvarno plaćem.. Ovo je nekaj najbolje kaj sam ikad čula!!! Sjebo ga djed Mraz jebomajku
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:30   #205
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
E sad stvarno plaćem.. Ovo je nekaj najbolje kaj sam ikad čula!!! Sjebo ga djed Mraz jebomajku
Tada je bilo sve samo ne smijesno... Jos uvijek kad se toga sjetim, sjetim se gorcine... Cijelu noc nisam spavao od uzbudjenja i ujutro idem na wc kad ono svijetloplavo govno kraj bora i to jos sa bijelim gumama, a ja drustvu rekao da cu dobit BMX... Uh, djede Mraze smrade jedan crveni...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:35   #206
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Tada je bilo sve samo ne smijesno... Jos uvijek kad se toga sjetim, sjetim se gorcine... Cijelu noc nisam spavao od uzbudjenja i ujutro idem na wc kad ono svijetloplavo govno kraj bora i to jos sa bijelim gumama, a ja drustvu rekao da cu dobit BMX... Uh, djede Mraze smrade jedan crveni...
A jaaaaadan Znam ja kak je to.. Al iz ove perspektive mi je presmiješno.. )
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:37   #207
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Dajte me utješite, pliz... je li još netko gledao MTV i mislio da je Michael Jackson lijepa žena koja taako dobro pleše?
Ja sam mislila da je Michael Jackson Violeta iz Boljeg života!
Osobito kad bi prekidali Bolji život reklamom za Pepsi s MJ!
livadica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:44   #208
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Kad su me roditelji pitali sto zelim da mi donese djed Mraz rekao sam im da sto to njih briga, to je izmedju mene i djeda Mraza... Pa kad su me napokon nagovorili da im kazem jer ce oni kao lobirati kod djeda Mraza da dobijem najbolji dar koji postoji... I ja im rekao da zelim bicikl BMX sa rucnim mjenjacem od 3 brzine... Umjesto BMX bicikla dobio sam poluzensku svijetloplavu Violetu od ROG-a sa nekim pederskim zutim pomocnim kotacicima... Znam da sam popizdio i rekao im da se gone u p.... materinu i da zbog toga sto sam izrekao zelju naglas djed Mraz me zaj.... i zato sam dobio zenski bicikl za kaznu...
Hahahaha, ja ću umrijet
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:53   #209
Ja sam kao mala skužila da auti staju na crveno na semaforu pa sam mislila da ima u autu neki aparat koji zna kad je crveno na semaforu pa auto sam staje

A do nedavno sam krivo pjevala onu navijačku: Bijelo-crvena polja hrvatska na dresu sjete me da ja volim te... moja verzija: bijelo-crvena moja Hrvatska... i to mi onda nikad nije imalo logike dok se nisam sjetila proguglat
__________________
Boli je glava, živi za sada ..
° Uhvati vjetar °
Pofua Sasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 14:57   #210


tema mi je preurnebesna..ne mogu se odvojit od nje..
pisam gace od smijeha..
plincezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:00   #211
jedino kaj se mogu sjetit je da sam pitao ko mali starce kako naplaćuju struju koja potroše svijetla na autu. i kad sam dobio odgovor sam zujao ko blesav i nije mi bilo niš jasno.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:16   #212
do 6. godine sam mislila da mi isusek nodi darove pod bor, sve dok nisam uhvatila tatu kako se sulja ...uzasno razocaranje.
za tramvaj sam mislila da se kaze trambaj, nemam pojma do kad.
a do koje godine sam mislila da je pimpek dlakav, to necu ni priznati.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:28   #213
moja verzija pjesme koja mi nikad nije bila jasna i koju sam sada išla guglat:

"kiša pada zelenilo raste, nebom lete munje, djelomično laste"

prava verzija:

"kiša pada zelenilo raste, nebom lete muve, djelimično laste"
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:36   #214
hahaha, kul tema :-)

al lakše mi je, kad vidim da nas je više :-)

ja sam npr. negdje do škole bila uvjerena da su crnci iz Crne Gore :-) nemam pojma ko mi je to rekao.
sjetit ću se ziher još
Kmicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:48   #215
Quote:
Kmicica kaže: Pogledaj post
hahaha, kul tema :-)

al lakše mi je, kad vidim da nas je više :-)
ova tema je živi dokaz da mi žene tu mač mozgamo o svemu i svačemu
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:51   #216
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
ova tema je živi dokaz da mi žene tu mač mozgamo o svemu i svačemu
a baš :-)

i da, i da, kad u školi padneš razred to si kao pao s drugog kata na prvi, ono kroz pod , nema kaj drugo biti
Kmicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:55   #217
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
A jaaaaadan Znam ja kak je to.. Al iz ove perspektive mi je presmiješno.. )
Sjebali su me jos jednom, susjed Ivan je dobio svjetleci mac na baterije koji ispusta i zvukove od He-Man-a stoga je on u igri bio i He-man(sretni gad, to sam ja oduvijek bio ali sad se ovaj supak pojavio sa tim macem pa je sad on He-man ), a ja sam dobio neki kretenski kineski kompletic od Ramba, pogresno dizajnirani plasticni nozic, plasticnu bombu i traku za oko glave, ajde da sam bar i mitraljez dobio ali moja skrta stara je kupila onaj najsocijalniji... Ne moram niti reci kakva sam izrugivanja dozivio kad sam se takav pokazao u drustvu...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:56   #218
- mislila sam da se kaže glačati kost, a ne glodati kost.
- mislila sam da je novi vinodolski zapravo novi zeland i svima sam se hvalila kako sam te godine išla na more u novi zeland.
- tata mi je jednom prodao priču da u wc školjci žive čudovišta koja se hrane govancima i relativno dugo nisam htjela sama ić na wc jer me bilo strah.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:57   #219
Quote:
plincezica kaže: Pogledaj post
heheheh..kad bi rajf imao one bodljice da se lakse prikaci za kosu,onda bi zakljucila da taj ne valja jer se ne moze lijepo stavit oko glave..pa su se obavezno morali kupovat oni neki znj rajfovi ne bi li taj proradio..
a za bonga sam dosla do zakljucka da nemam plave oci kao i on pa to ne mogu izvesti..
također u ratno vrijeme,kada bi vidila neku kutijicu na ulici tipa tetrapak od sokica ,zaobilazila bi te kutijice,papire i ostalo smece u širokom luku jer sam mislila da bi mozda mogla bomba ili nagazna mina bit u tome pa ako slucajno capnem na to gotova sam..
ja isto ovo za bombe, rajfove... ali ja sam si još i crtala one 3 točke na licu
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:02   #220
Quote:
frčkava kaže: Pogledaj post
- mislila sam da se kaže glačati kost, a ne glodati kost.
- mislila sam da je novi vinodolski zapravo novi zeland i svima sam se hvalila kako sam te godine išla na more u novi zeland.
- tata mi je jednom prodao priču da u wc školjci žive čudovišta koja se hrane govancima i relativno dugo nisam htjela sama ić na wc jer me bilo strah.
Ja nisam isao na WC kad sam pogledao onu seriju "IT" od Stephena Kinga sa onim klaunom...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.