Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 20:04   #581
taj mtč je inače već odavno propao, pa sad prodaju stare zalihe, nema još puno. na njima je 4 cijene, vidljiva je ona 15kn, pa prekirižena i napisana s kemijskom 8kn. one ispod se ne vide. zato je tako jeftino

za sad mi se čine ok, stavila ih u mašinu prati na 40, bumo vidli kad se operu kakve budu. ali mislim da će biti ok
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:59   #582
Ljudi kaj oblacite svojoj djeci sad po vrucinama?
Moj obavezno ima body na sebi
Nekak mi bez bodyja ko gol
Kaj onda jos gore majcu? Skuha se
A glupo mi da hoda u bodiju, ko oni starceki u potkosuljama
Imam skroz bijele, jelte radi pranja na 95
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 16:07   #583
Ja obučem kratke hlačice i samo onu majicu što nema rukave ali je onako pamučna nije skroz prozirna malo je punije tkanje i nije široka da joj sve puše uz tijelo i to joj je ok. Iako se i u tome saznoji ali brate mili vruće im je na plus 30 i da goli hodaju

Sad kako je vruće ne oblačim uopće bodi po danu samo kad ide spavati da joj leđa ne budu hladna jer kad se okrene jel ne zna se sama pokriti po leđima pa onda ima i bodi i piđamicu.
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:02   #584
Moj hoda u bodiju i kratkim hlacicama. Jer ako nema bodi otkopcava pelenu. Kada smo na moru onda samo nabacim majicu kratkih rukava jer nam je more odmah kod kuce.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:04   #585
A za spavanje samo bodi
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:26   #586
Za spavanje joj obucem bodi k.r. i pidzamicu, jer se otkriva, a noci jos znaju bit prohladne (plus sto nam je soba u prizemlju kuce pa je jos ladnije).
Kako obicno setamo navecer, onda joj obucem i bodi ispod odjece uvik se bojim da joj ne bude hladno.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:04   #587
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Moj hoda u bodiju i kratkim hlacicama. Jer ako nema bodi otkopcava pelenu.
+1
s tim da je sad usavrsila i otkopcavanje bodija pa mi svakih pol sata dodje gologuza i s pelenom u ruci.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:49   #588
Mislim da ti zeli porucit nesto
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 21:16   #589
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Mislim da ti zeli porucit nesto
ma jok.

probavamo vec neko vrijeme s wc-om, ali njoj je fora samo sjediti i nista ne obaviti.
sad cemo se tome malo vise posvetiti kad mi pocne godisnji.
trenutno je samo fora skidanje pelene itself.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 21:41   #590
Mi za van vec dugo nosimo samo bodi k.rukava ili majice k.rukava. ako je svjezije obucem joj gore majicu s kapuljacom ili samo majicu dugog rukava(bez bodija ispod).
Spava u pidzamici kratkog rukavica i kratkih nogavica.

Na moru mi je u haljinicama na bretele i spava u bodiju.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:52   #591
obučena je u kratku majicu ili bodi kratkih rukava po danu. u kući ima uglavnom kratke hlačice ili ništa ako je u bodiju koji drži pelenu. van ide u tankim dugim ili kapri laganim hlačama/gegama jer pada i moraju joj biti zaštićena koljena.
spava u pidžamici majica kr + kratke hlačice.

haljinice su mi još uvijek prekomplicirane.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 07:58   #592
već neko vrijeme samo jedan sloj kratkih gore, i dolje kratke hlače. kad nije mokro od pljuskova, sandalice. bodiće ne nosi od kad nema pelene, ako mislim da je potrebno ima još potkošuljicu.
od jučer smo prešli na bezrukavne majice, ipak dolazi doma sav znojan i ljepljiv.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 11:36   #593
Ja svojima sad oblacim bodice bez rukava i kratke hlace. Prvo sma mislila da necu kratke zbog padova, ali prevruce je.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:16   #594
ja sam svoju maloprije stavila spavat samo u peleni, a koliko je vruće, mislim da će i ostatak dana provest tako.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 15:37   #595
ja svoju u pidzamu kratkih rukava i kratke hlaćice. i ja tako spavam. jedva se pokirvam. ja imam problem šta moja ima dekicu bez koje ne ide nigdi i želi bit pokrivena s njom a umire od vrućine. pa ti budi pametan
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 20:25   #596
Mi smo vec mjesec dana bez rukava.onih par dana sto je bilo hladno smo nosile duge rukave. Ali nikakve jakne i to.
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 09:47   #597
mi u bodiju prek dana i nocas samo pelena-mali mi se sav preznojio+sta ima onaj novorođenački osip pa se pribojavam da se jos vise ne upali ili prosiri...propuha nema pa nekak brijem da nema potrebe za icim vise stavljat na njega
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 22:15   #598
moj danas dobio taj osip
prvi put u životu to vidim
onak po vratu, gdje mu se body hojzdrao, i puno se znojio

i sad googlam kak to riještii, svi nešto finjaka, hidratantnu kremu sa cinkom, bla bla, reci zdravo seljački, obična krema za pelenski osip
imam onu mustelinu, sutra ga mažem

inače, danas jurio u bodiju i kratkim hlačicama
eto ga spava u bodiju
nemrem ja bez bodija

ali temp pala na 21
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 09:21   #599
moja je cijelo rpvo ljeto bila u romperima

mhm, drugo ljeto, ne prvo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.