Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 22:44   #101
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A-a. Kaže mi jedan kirurg da najćešće crnkinje npr.imaju taj tip potkožnog masnog tkiva, ali i ponaka sretnija bjelkinja, to kad zareže, kaže, to je kvalitetan tvrdi špek, a ne mekan i pun vode, kao celulit.
Eto.
Ako je sretneš za 10, 20 godina - javi da li je ona jedna od tih sretnica ili ipak nije.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 22:51   #102
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Mater mi ima uzak struk i raskošnu guzicu, sad je u srednjim četrdesetima i špek joj je još uvijek čvrst. Žao mi je što genetika nije bila na mojoj strani.
Zato imaš cice

(barem na avataru )
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 22:57   #103
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
I meni je zgodna. Nego, da te pitam nešto što bi moglo izazvati forumsku osudu, jesu te Tereza i Anđela imena koja si nasumično izabrala da predstavljaju uobičajeno izgledajuću ženu ili su to neke selebriti žene? Trenutno mi je nezgodno guglat.


Tipična imena za Janjevke. One su taj tip kao i Iskra.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 23:07   #104
ova iskra je dobila previše pozornosti ovdje danas.

nismo ni saznali otkud je. netko je pitao je li slovenka...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 23:13   #105
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ova iskra je dobila previše pozornosti ovdje danas.

nismo ni saznali otkud je. netko je pitao je li slovenka...
sad sam isla unatrag trazit i ono... jebajiga nije problem sto je plas sajz nego sta je neproporcionalno gradjena. meni neprivlacnio, al nisam ginekolog. al mogu pogledat, jel

http://www.vrouwen.nl/uploads/thumbs/730456-O.jpg ova tetka mi je recimo plas sajz al normalna. da jesam ginekolog vjerojatno bih ovakve tyjelesne gradje ganjala s bestekom
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 23:32   #106
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
sad sam isla unatrag trazit i ono... jebajiga nije problem sto je plas sajz nego sta je neproporcionalno gradjena. meni neprivlacnio, al nisam ginekolog. al mogu pogledat, jel

http://www.vrouwen.nl/uploads/thumbs/730456-O.jpg ova tetka mi je recimo plas sajz al normalna. da jesam ginekolog vjerojatno bih ovakve tyjelesne gradje ganjala s bestekom
da, i mene više smeta ta neproporcionalnost nego sama krupnoća, jer izgleda kao da su na donji dio jedne žene nasadili gornji dio druge žene. kao foto-montaža.

ova tvoja je zbog proporcionalnosti blagotvornija za oko.... skladnija. u stvari mljac je, lijepa ženska.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 23:40   #107
Iskra je jednostavno debela, ali joj u prilog ide što je lijepa i mlada.

Sigurna sam da ima dosta muškaraca kojima bi bila privlačna, dok većina žena ne bi ovakvo tijelo. Mislim da su žene puno realističnije i znaju kakvo je ovo tijelo u stvarnosti i muke sa istim, pogotovo kad ga treba obući . Veš se usijeca, ništa dobro ne stoji...
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 23:43   #108
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
sad sam isla unatrag trazit i ono... jebajiga nije problem sto je plas sajz nego sta je neproporcionalno gradjena. meni neprivlacnio, al nisam ginekolog. al mogu pogledat, jel

http://www.vrouwen.nl/uploads/thumbs/730456-O.jpg ova tetka mi je recimo plas sajz al normalna. da jesam ginekolog vjerojatno bih ovakve tyjelesne gradje ganjala s bestekom
isuse

zaubice

konačno fotke prekrasnih žena, dosta mi je više vješalica
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 01:55   #109
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Imas pravo. Prva je krupna, druga mrsava.

Meni je neki prosjek 170 cm, 40 konfekcijski, 38 cipele, 4 grudnjak, 65-66 kg.
Nisam to ja, posljednje 3 brojke mi manje.
Grudnjak 4 je prosjek? Ne bih se složila.
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
da, i mene više smeta ta neproporcionalnost nego sama krupnoća, jer izgleda kao da su na donji dio jedne žene nasadili gornji dio druge žene. kao foto-montaža.

ova tvoja je zbog proporcionalnosti blagotvornija za oko.... skladnija. u stvari mljac je, lijepa ženska.
Meni se ta druga ne sviđa. Čim je struk širi, privlačnost pada na niže. Mislim, i Iskra je prejaka na nekim slikama iako meni neproporcionalnost ne smeta i volim veće guzice, ali mi je bolja od druge.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 02:09   #110
Kvadriranjem do prosjeka .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 05:07   #111
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Nekako me podsjeća na onu bodi bildericu sa cute facom.
Meni su njih dvije neusporedive.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Grudnjak 4 je prosjek? Ne bih se složila.
+1
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 06:35   #112
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni se ta druga ne sviđa. Čim je struk širi, privlačnost pada na niže. Mislim, i Iskra je prejaka na nekim slikama iako meni neproporcionalnost ne smeta i volim veće guzice, ali mi je bolja od druge.
ma jedno je dobar struk na proporcionanom tijelu, ali ove varijante uzak struk, a gornji i donji dio tijela kao da su od 2 različite žene mi nisu baš...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 08:52   #113
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ma jedno je dobar struk na proporcionanom tijelu, ali ove varijante uzak struk, a gornji i donji dio tijela kao da su od 2 različite žene mi nisu baš...
Ovo. Druga itekako ima struk. Malo obujniji jer je cijeli takav. Netko tko voli mrsavije cure za moju bi rekao da bi bila bomba da smrsavi. Iskra bi ostala... Neproporcionalna.

Sory iskra ako citas,puno si lipa al nisi moja tipa
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 09:14   #114
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
....puno si lipa al nisi moja tipa

Dabogda te pijani Redford pipa.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 11:34   #115
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Imas pravo. Prva je krupna, druga mrsava.

Meni je neki prosjek 170 cm, 40 konfekcijski, 38 cipele, 4 grudnjak, 65-66 kg.
Nisam to ja, posljednje 3 brojke mi manje.
U Hrvatskoj je prosjecan grudnjak 3. I ja bih rekla malo manje kila na visinu 170 da bi to bio broj 40.

Inace, ta Iskra je bas krupne gradje (ima jako jake gleznjeve npr.), pa na njoj i taj visak stoji prihvatljivo, zadrzala je oblik.

No, ne bih da tako izgledam. Valjda sam se ipak navikla na sebe koja sam cista suprotnost.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 11:39   #116
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A-a. Kaže mi jedan kirurg da najćešće crnkinje npr.imaju taj tip potkožnog masnog tkiva, ali i ponaka sretnija bjelkinja, to kad zareže, kaže, to je kvalitetan tvrdi špek, a ne mekan i pun vode, kao celulit.
Eto.
Stvar hormona rekla bih
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 11:41   #117
ma celulit je stvar vezivnog tkiva, onih vertikalnih vlakana ispod kože koja rade efekt gumba na tapecirungu od fotelje. mamicu im.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 11:42   #118
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ova iskra je dobila previše pozornosti ovdje danas.

nismo ni saznali otkud je. netko je pitao je li slovenka...
Evo, ja sam još došla dodat mjere koje sam joj izguglala:
visina: 175
struk 74
bokovi 109

Da, Lawrence je staro koroško prezime. Tata joj je iz Slovenj Gradeca, a mamini potječu iz malog mjesta Goriški vrh.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:12   #119
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Da, Lawrence je staro koroško prezime. Tata joj je iz Slovenj Gradeca, a mamini potječu iz malog mjesta Goriški vrh.
Ne bi li tata ipak trebao biti Banja Luka, Tuzla, Sarajevo?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:15   #120
Meni je ta Iskra na nekim slikama debela, na nekima fit, a na nekima bokun zene, tj.bomba
uopce ne mogu pojmit kako tocno izgleda.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.