Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2018., 19:48   #10781
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Jesi, baš čangrizava davež baba si, ali tko ti što može, forum je otvoren i za tebe... živjela...
Volim te Sizife, cvjetiću, đentlmenu, uljepšao si mi dan ovime, nisam u životu ljepši kompliment dobila, idem sad malo lebdjeti iznad zemlje i hodati po Dravi



__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Old 06.08.2018., 19:50   #10782
E da, a ako slučajno dozvoliš da netko ima zadnju riječ, to vrijedi čitavu gajbu
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Old 06.08.2018., 19:58   #10783
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Hajde, budi bar jednom od riječi (jesi li to u stanju?) pa odi do Drave, šetaj ili što već... da ne pljuješ tu jer nije lijepo vidjeti ni nogometaše kad pljuju... a ti imaš toliko pljuvačke, kao što si to u onom upisu demonstrirala, da nije lijepo za gledati...
Tri piva!

Oh Bože, bojim se da je to previše alkohola! Napravit ćeš alkoholičare od ovih poštenih ljudi!

I naravno gajba! Jer Sizif nikada ne odustaje :neki konjanik sa kopljem i štitom:

I da, nije prošlo ispod radara da mi želiš poručiti da sam bijesna kuja.

Svaki tvoj post ću od sada secirati i naglasiti svaku uvredu i negativnost prema forumašima sa ovog čata, dok mi ta igra ne dosadi. Psihijatar bi s tobom imao jako puno posla.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Old 06.08.2018., 19:59   #10784
Quote:
Floverka kaže: Pogledaj post
E da, a ako slučajno dozvoliš da netko ima zadnju riječ, to vrijedi čitavu gajbu
Hraniš trola.

Pametniji popušta.

Druga uzrečica je iz doba prije interneta, prva je nastala sa internetskim forumima.
mravac8 is offline  
Old 06.08.2018., 20:02   #10785
Da ne gubim vrijeme, dovoljno je /paste/ponoviti...

Quote:
Floverka kaže: Pogledaj post
Volim te Sizife, cvjetiću, đentlmenu, uljepšao si mi dan ovime, nisam u životu ljepši kompliment dobila, idem sad malo lebdjeti iznad zemlje i hodati po Dravi
Hajde, budi bar jednom od riječi (jesi li to u stanju?) pa odi do Drave, šetaj ili što već... da ne pljuješ tu jer nije lijepo vidjeti ni nogometaše kad pljuju... a ti imaš toliko pljuvačke, kao što si to u onom upisu demonstrirala, da nije lijepo za gledati...
- Sizif - is offline  
Old 06.08.2018., 20:08   #10786
dosta
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.