Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2024., 12:48   #8241
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Hudine velike palete jesu bolje kvalitete od manjih. Ali općenito nisu user friendly za početnike. Velike bih preporučila jedino ako već imate utakmica u nogama s paletama općenito. Isto vrijedi i za ABH i PMG. S Natasha Denona sjenilima npr se svatko može namazati i nema razlike između malih i velikih.
Ja sam neki prosjek što se tiče šminkanja...ali da, bliže sam amateru nego profesionalcu.

Ali može Hudica biti za početnika ili za pro, ali ja osjećam njenu teksturu na svojoj koži pa mogu reći koliko mi odgovara isto kao što mogu reći da je neki kruh ukusan ili nije ukusan iako nisam pekar.

Mislim da joj ta mala sticky nota produljuje postojanje i da mlađoj osobi to uopće neće smetati. Ali meni s nježnom kožom u mojim godinama to jednostavno ne odgovara.

Ne vjerujem da bi tu stručna ruka išta pomogla, dodavanje više slojeva bi samo pogoršalo stvar...?

Quote:
sense kaže: Pogledaj post
Hvala puno za recenziju Hudinih paleta.

Mislila sam si kupiti jednu, ali sad ne bih.
Da, Hudice i ja se nismo našle. Osim ove Creamy verzije. A gledaj, Hudice su pri samom vrhu recenzija ever.

Kako kaže Nikita, možda je došlo do promjene u strukturi, a možda ima i veze gdje je konkretno proizvedena, tko će ga znati...
mary-jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 17:05   #8242
Ja te creamy nove nisam probala, opcenito ne volim nikakve kremaste make up proizvode iako mi je koža suha i zrela pa ne mogu reći. Malih Huda sam imala nekoliko i one su meni suhe i tvrde obzirom na cijenu. Sukladno tome se teže blendaju, pogotovo mat, a shimmeraste nisu dovoljno pigmentirane. Daleko od toga da se s njima ne može raditi, ali takvo sjenilo možeš naći u drogeriji za 5-15 eura (npr Catrice ili Essence). U velikima su sjenila jednostavno bolje kvalitete, mat se lakše nanose i blendaju i nisu toliko suhe, a shimmeri su fantastični. Pigmentirani i svjetlucavi. Trenutno imam New nude i Pretty to grunge, a imala sam i Desert dusk (mislim da se tako zvala) i Mercury retrograde, njih sam proslijedila jer mi boje nisu toliko odgovarale.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 17:26   #8243
Ja bi u buduće uvijek prije izabrala ColourPop nego male Huda. Puno bolji kvalitet. Nisam probala Catrice i tako te ali definitivno mi mala Huda nije dala dojam ni kvalitete ni High end proizvoda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 18:06   #8244
Male Huda palete su lošije kvalitete. Velike palete imaju daleko bolju formulu imala sam Mercury ali sam ju proslijedila sestri ne zato što je loša formula, već sam je rijetko koristila jer više koristim boje od nekih nude verzija. Ne slažem se s Hell da su velike samo za iskusne korisnike, fakat se sjenila lagano blendaju problema će netko imati ako i baš lopatom naneseš.
__________________
Eto te ko Marija Terezija za shimmere - merlinka
teta paleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 11:23   #8245
Pozdrav! Molim vas preporuku za neku dobru paletu, a da nije drogerijska. Planiram kupiti neku skuplju, ali imam dosta masne kapke pa ne znam koju da uzmem. Najviše volim nude nijanse.
MimiVd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 16:36   #8246
"nude nijanse" je jako širok pojam. smeđe, bež, taupe, breskva...nude? Teksture? Mat, shimmer, glitter?
kultna nude paleta bi bila Urban Decay Naked 1.
Ja svima koji imaj viška eura na sav glas preporučam Natashu Denonu, sjenila su kvalitetna i divno se da raditi njima.
A za masne kapke - sestro po masnoj koži, nabavi dobar primer. Što ne mora nužno značiti "skupi primer". Ja sam godinama vjerna Wet'n'Wild primeru, količina zrna riže za oba kapka, setiram prahom, pičim gore sjenila i 14 sati kasnije i dalje sve stoji na mjestu.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 19:27   #8247
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
"nude nijanse" je jako širok pojam. smeđe, bež, taupe, breskva...nude? Teksture? Mat, shimmer, glitter?
kultna nude paleta bi bila Urban Decay Naked 1.
Ja svima koji imaj viška eura na sav glas preporučam Natashu Denonu, sjenila su kvalitetna i divno se da raditi njima.
A za masne kapke - sestro po masnoj koži, nabavi dobar primer. Što ne mora nužno značiti "skupi primer". Ja sam godinama vjerna Wet'n'Wild primeru, količina zrna riže za oba kapka, setiram prahom, pičim gore sjenila i 14 sati kasnije i dalje sve stoji na mjestu.
Hvala! Baš ću pogledati palete sjenila od Natashe Denone. Kako stavljate primer, prstima ili četkicom?
MimiVd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 19:31   #8248
prstom mi se pokazalo najbolje, kapci su mi blago spušteni, a i godina proizvodnje se lagano vidi, pa tu ima puno borica i nabora, nema kista koji bi kremastu teksturu na takav kapak nanio bolje i ravnomjernije nego prst.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 22:15   #8249
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
prstom mi se pokazalo najbolje, kapci su mi blago spušteni, a i godina proizvodnje se lagano vidi, pa tu ima puno borica i nabora, nema kista koji bi kremastu teksturu na takav kapak nanio bolje i ravnomjernije nego prst.
I meni se čini da je prstom najbolje. Koji je primer najbolji? Taj Wet'n'Wild?
MimiVd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 22:22   #8250
meni je taj bulletproof, a cjenovno još k tome vrlo prihvatljiv pa ni ne tražim dalje.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 09:55   #8251
I ja koristim WNW i odličan mi je.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.