Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2009., 21:21   #661
Ja mislim da sam jedna od malobrojnih koja nema profil na Faceglupu..
takva vrsta zabave me uopće ne zanima, 300 prijatelja koji će gledati kak se ja slikam po kupaonici.. ko voli nek izvoli, ali kaj se svaki razgovor vrti oko tog fejsa.. u vlaku, na kavi.. ono dosadno.. iritirajuće
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 09:36   #662
Kao se probam spojiti na fejs ovo mi se pojavi, ako može pomoć?

Cookies are not enabled on your browser. Please adjust this in your security preferences before continuing.
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 14:35   #663
Kad se s laptopa logiram na fejs ne mogu vidjeti ni jednu sliku u albumu (kako svom tako i od prijatelja) ali i kad se frendovi logiraju također ne mogu vidjeti slike.
Nije problem u profilima jer s nekog drugog kompa vidim sve normalno.
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 20:17   #664
eh veliki pozz...na fb sam vec dugoo..ali postoji 1 problem...kad sam se prijavljivala napisala sam pogresan email ali sam u medjuvremenu zaboravila i sifru...i kada mi fb tim hoce da resetuje pass i salje link salje mi na tu adresu..ja ne znam sta da radim...HELP
Sweety90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 13:42   #665
Quote:
Sweety90 kaže: Pogledaj post
eh veliki pozz...na fb sam vec dugoo..ali postoji 1 problem...kad sam se prijavljivala napisala sam pogresan email ali sam u medjuvremenu zaboravila i sifru...i kada mi fb tim hoce da resetuje pass i salje link salje mi na tu adresu..ja ne znam sta da radim...HELP
slicno kod mene,hakirali mi racun,resetirao sam sifru i poslali mi reset code na mail na koji ne mogu uc jer je isto hakiran,sad sam zapeo i ne mogu nista,daa mi je dohvatit hakera toga..uffffff...

jel ima tko ideju..?
tomy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 14:24   #666
Na faceu netko koristi moje slike pod nekim drugim imenom, što mogu poduzeti po tom pitanju? Kome prijaviti?
__________________
Kad ti je teško, pogledaj kroz prozor. Vidjet ćeš, i s drugih prozora gledaju.
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:58   #667
Wall

Primjećujem da se cijeli history Walla ne vidi.
Onaj najstariji zapis na Wallu stoji, ali onih nekih između uopće nema.
Pa kaj fejs ne ažurira cijeli history, kaj je taj prostor ipak ograničen??
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 21:12   #668
kad ste napravili facebook nakon koliko vremena vam je došla potvrda na mail da možete ući na njega.Ja sam se reg. prije nekih 2 sata i još mi nije stiglo ništa pa ne mogu ući
Severus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 19:45   #669
Kako sakriti broj prijatelja od non-prijatelja ali i od samih prijatelja i kako ostaviti samo mutual friends da ih moze vidjeti bilo tko? Satima sam se mucio da se to napravi i nista! Sve stvari sam sakrio ali samo broj prijatelja ostaje vidljiv! Probao sam guglati po stranicama na eng. i hrv. kao i video ali tamo se pise drugacije, tamo ima nesto sto ja nemam na svom.
Ja sam pritisnuo Settings - Privacy Settings - Profile Information i tu ne pise Friends ili Status and links i to je ono sto nedostaje kada sam pretrazivao.
Kako da to rijesim? Molim i hvala
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:01   #670
kraj popisa prijatelja na tvom profilu imas malu olovcicu u desnom kutu,tu klikni i oznaci da ti se ne vide prijatelji
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:55   #671
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
kraj popisa prijatelja na tvom profilu imas malu olovcicu u desnom kutu,tu klikni i oznaci da ti se ne vide prijatelji
Mislis Show my friends on my profile? To sam oneznacio i ne vide se prijatelji ali broj opet ostaje vidljiv.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:35   #672
Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
Ja mislim da sam jedna od malobrojnih koja nema profil na Faceglupu..
takva vrsta zabave me uopće ne zanima, 300 prijatelja koji će gledati kak se ja slikam po kupaonici.. ko voli nek izvoli, ali kaj se svaki razgovor vrti oko tog fejsa.. u vlaku, na kavi.. ono dosadno.. iritirajuće
nigdje ne piše da moraš imati 300 prijatelja..
__________________
why so seriuos?
Sunshine. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 20:03   #673
Dakle, da kopipejstam samu sebe s jednog drugog PDF-a:

Može li mi netko reći gdje podešavam da mi se ne vide Pages (Public figures, Music, Stores itd.) prilikom izlistavanja mog profila na googleu? Dakle, da bude vidljiva samo fotka i lista prijatelja... Tražila sam u Privacy settings i drugdje, sve prevrnula, ali ništa. Dosad sam imala tu opciju isključenu, ali nakon što su po stoti put sve mijenjali, Pages su mi ponovno vidljive, ali nigdje pronaći kako ih sakriti.

.....

Hitno je. Hvala
Bilirubinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 11:48   #674
Kako se rade te grupe i obožavanja na fejsu?
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari...
mali-anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 18:21   #675
Quote:
Bilirubinka kaže: Pogledaj post
Dakle, da kopipejstam samu sebe s jednog drugog PDF-a:

Može li mi netko reći gdje podešavam da mi se ne vide Pages (Public figures, Music, Stores itd.) prilikom izlistavanja mog profila na googleu? Dakle, da bude vidljiva samo fotka i lista prijatelja... Tražila sam u Privacy settings i drugdje, sve prevrnula, ali ništa. Dosad sam imala tu opciju isključenu, ali nakon što su po stoti put sve mijenjali, Pages su mi ponovno vidljive, ali nigdje pronaći kako ih sakriti.

.....

Hitno je. Hvala

....ja imam isti problem, ako netko zna kako ga riješiti.
Moor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 18:30   #676
Fejs je inače dosadnjikava i suvišna stvarca, savršen poligon za egzibicioniste i mlatimude (ok, ovo je napisano u žaru nestrpljivosti, nadam se da se netko neće naći uvrijeđenim ); jedinu korist imam od obavijesti o kulturnim događanjima (izložbama, promocijama, književnim večerima, natječajima, koncertima), od kojih do mnogih nisam mogla doći ni preko cultureneta, ni preko kulturpunkta, ili trećih, za to zaduženih i specijaliziranih sajtova.
Problem je što sam uslijed brzopletosti i lakovjernosti potvrdila friend requeste nekim strancima i nepoznatim ljudima (nisu manijaci ni trollovi, provjerih na netu, već ljudi koji su me dodali zainteresirani mojim radovima) koji me sada dave preko facebook chata, inicirajući isprazne razgovorčiće. Zato maksimalno izbjegavam boravak na f-u, koristeći ga isključivo za skupljanje spomenutih korisnih obavijesti.

Eto, sada kada sam iscrpno objasnila zašto ne mogu, neću i ne želim tamo visjeti te tratiti svoje dragocjeno vrijeme, može li mi neka dobra duša pomoći oko tehničke nedoumice iznesene u mom prvom pitanju?
Bilirubinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 18:31   #677
Quote:
Moor kaže: Pogledaj post
....ja imam isti problem, ako netko zna kako ga riješiti.
Eh, dobro da si došao/la, nadam se da moja litanija sada neće biti izignorirana.
Bilirubinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 18:43   #678
...udružimo se da zaštitimo svoju privatnost...

braćo pomagajte
Moor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 04:32   #679
Quote:
Moor kaže: Pogledaj post
....ja imam isti problem, ako netko zna kako ga riješiti.
Mislim da te opcije nema, lijepo su ljude zafrknuli, morat češ izać iz svih stranica pa ti se neće vidit
davorin85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:50   #680
Quote:
davorin85 kaže: Pogledaj post
Mislim da te opcije nema, lijepo su ljude zafrknuli, morat češ izać iz svih stranica pa ti se neće vidit
E da, dala sam si truda i ipak provjerila: piše da se u Public listingu, kao informacije dostupne svima, uz vlastitu fotku i sličice frendova, prikazuju i Pages. Konsternirana , maknula sam kvačicu kraj opcije da mi se profil uopće indeksira, i sada ga, prilikom izlistavanja, prikazuju kao nepostojećeg. Nema ničega. Ili se odjaviti kao fan sa svih stranica, ili ne dozvoliti indeksiranje, ali onda te nitko više izvana neće moći pronaći. Što meni uopće ne smeta.
Bilirubinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.