Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 06.01.2006., 12:52   #1
Ukradeni mobitel...

Pozdrav!
Imam jedno pitanje za strucnjake ili za one koji su se nazalost vec nasli u ovakvoj situaciji.
Ovako. Kupio sam rabljeni mobitel u tvrtki Mobicom d.o.o. (Cakovec) koja se, izmedju ostalog bavi otkupom i prodajom rabljenih mobitela. Sve sam uredno platio (700 kn), dobio racun i garanciju na 6 mj. Imao sam tako taj mob jedno tri tjedna i onda mi dodje krim. policija, kazu da je taj mob ukraden otprilike 2 dana prije nego sam ga ja kupio. Dakle netko je ukrao taj mobitel i brze bolje ga "utopio" Mobicomu i bas ja sam imao tu srecu da ga kupim. Sad je mob zapljenjen. Dobio sam potvrdu o zapljeni i preporuku od krim. policije da se pokusam nagoditi sa poduzecem Mobicom da mi vrate pare ili daju drugi mob, u protivnom moram pokrenuti parnicu protiv Mobicoma.

Sutra namjeravam svratiti u doticnu firmu pa vas sad pitam, u slucaju da mi ovi ne daju pare ili drugi mob, da li cu ja dobit parnicu ili ne?

Zahvaljujem!
deco is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.