Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2009., 11:58   #1
Unhappy Nepovratno ugašen MojNovac.net

Kriza je nepovratno ugasila portal&forum MojNovac.net:
http://rep.hr/vijesti/internet/nepov...ovac-net/1088/
__________________
Rep.hr - IT portal s člancima, oglasima za IT poslove i najpotpunijim popisom IT događanja u Hrvatskoj
rep.hr is offline  
Old 17.12.2009., 12:00   #2
Cisto sumnjam da ga je kriza ugasila,ali nema veze.
Na tom forumu se vec duze vrijeme nista nije događalo,10 postova dnevno na bezveznim temama.
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Old 17.12.2009., 12:10   #3
To je bio forum samo za odabrane ,nije ni čudo kolke se banali ko nepodobne R.I.P.
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Old 17.12.2009., 13:51   #4
Trajao je koliko je trebalo da se i ulagačka javnost skulira
Eto šanse za ovaj pdf
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 17.12.2009., 13:54   #5
Šteta. Njihov FX forum je bio daleko najjači u ovim krajevima.
Bankei is offline  
Old 17.12.2009., 20:42   #6
Kuda je nestao moj novac.net forum?

? samo vidim da ga više ni

Edit: Evo sad znam

Zadnje uređivanje Mostly_Harmless : 17.12.2009. at 21:05.
Mostly_Harmless is offline  
Old 18.12.2009., 07:28   #7
Jadan. Samo sam ljut što to nije unaprijed najavljeno pa da sam pospašavao PM ove.
Neuson is offline  
Old 24.12.2009., 09:20   #8
Onaj forum je bio jedina forumska riznica znanja u Hrvatskoj, napravljena je neprocjenjiva šteta.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 24.12.2009., 18:02   #9
na tom forumu sam znao čitat pizdarije koje se događaju u mojoj firmi i došao do najnevjerojatnijih podataka. To što kasne s plaćom i sada pa je nisam dobio ni za studeni znam i sam a zahvaljujući njima sam saznao i više . I kako, i zašto... Ne bi me čudilo da je moja firma kumovala u "iznenadnom" nestanku te i takvih stranica pošto je lik koji vodi ovu veliku firmu dovoljno moćan da naredi tom i tom portalu da makne čak i neke njegove intervjue dane u posljednjih par godina pošto ih više nigdje i nikako ne nalazim. A neki od njih nisu stari ni 6mj.
-mobyXXL- is offline  
Old 28.12.2009., 20:30   #10
Evo, sadržaj foruma je ipak spašen: http://rep.hr/vijesti/internet/spase...ovac-net/1120/
bbsan is offline  
Old 30.12.2009., 05:57   #11
steta

forum mi je poznat jos dok je bio u fazi koncepta, bas kao i krediti.rs, portal kom sam dao vizuelni identitet
miloshz is offline  
Old 23.04.2017., 14:56   #12
Znali netko šta se dešava sa forumom www.mojnovac.net, nedostupan je već danima?
BrunoIV is offline  
Old 21.08.2017., 13:56   #13
Quote:
BrunoIV kaže: Pogledaj post
Znali netko šta se dešava sa forumom www.mojnovac.net, nedostupan je već danima?
Ovo i mene zanima....
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Old 08.09.2017., 18:49   #14
Quote:
BrunoIV kaže: Pogledaj post
Znali netko šta se dešava sa forumom www.mojnovac.net, nedostupan je već danima?
bila je opet vijest prije par mjeseci da se portal gasi za stalno, to je rekao vlasnik portala, zaboravio sam koji je razlog
svjpromatrac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.