Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 15:04   #1
Sony Xperia XA Ultra, LG G5 SE, Huawei P10 lite, Huawei honor 6x, Samsung j5 2017

Pozdrav,
Evo navedeni mobiteli su u cjenovnom razredu od oko 2000 kuna, pa bi u tome i ostao, mada je G5 SE malo skuplji
Trenutno posjedujem LG G3s i mogu reći da sam bio zadovoljan sa obzirom na dobiveno/uloženo.

Nekako bi uzeo XA Ultra, ali mi se čini da baš i nije nešto popularna na tržištu.Svakako slabiji ekran od G5 se, ali veći.

Ako moze kakav savjet
ante83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 15:24   #2
da li samo ti modeli dolaze u obzir ili si otvoren i za neke druge možda?
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 15:31   #3
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
da li samo ti modeli dolaze u obzir ili si otvoren i za neke druge možda?
pa moze i nesto drugo naravno u tom cjenovnom razredu oko 2000 kuna
ante83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:17   #4
od ovih koje si naveo P10 Lite meni se čini najbolji izbor...možda uzeti u obzir:

Motorola Moto G5 1372kn,verzija sa 2GB RAM ili sa 3GB RAM za 1499kn...

za 1960kn predložio bi Moto X Style

impresivan mob sa vrhunskim ekranom,stereo zvučnicima,dobrom kamerom i Turbo punjačem,a sad i dobrom cijenom.imao sam ga skoro godinu dana...ako se traži veći ekran po meni bolji izbor od XA Ultra...

Meizu MX6 1878kn

hardverski moćan,dobra kamera,brzo M-Charge punjenje.jedina mana je što nema micro SD...

XIAOMI REDMI NOTE 4 1450kn.stvarno isplativo za mob sa moćnom baterijom.ili 4/64 Global verzija za 1800kn

Xiaomi je uvijek preporučljiv u ovom cjenovnom rangu i neće razočarat...

Zadnje uređivanje Wodoo : 15.09.2017. at 12:28.
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:18   #5
Jako me sada dojmio moto x style
Mada me vuce xperia xa ultra zbog jednodnevnog iskustva sa tim mobitelom a i bio sam davno korisnik xperie arc kada je izasla i bio sam prezadovoljan sa njom

Mislis da bi mogao pozaliti u slucaju kupnje xa ultra ili su to sve nijanse
Svakako bi izbacio g5 se honor i j5
Pa bi ostala nedoumica izmedu xaU motoX i p10lite
ante83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:36   #6
bilo bi dobro isprobat sve.XA Ultra nisam probao,ali X Style poznajem....
mogu ja trkeljat o svom iskustvu i specifikacijama ako tebi ne odgovara,onda ti nisam pomogao.ako možeš isprobaj sve
P10 Lite je ok.kompaktan,fino složen,dobro radi.dobar mob dobre cijene...
X Style je nešto stariji,ali je dobio Nougat,nema fingerprint,zna se zagrijat u igrama,bar je tako bilo na MM-u,a baterija je samo prosječna.na XA Ultra vjerujem da je još lošija zbog chipseta i većeg ekrana.
kod Motorole ekran je stvarno dobar posebno vani,zvučnici su vrhunski kao i izrada,a pozadina nudi fini grip...
preporučljiv ako trebaš velik ekran i kvalitetu koja je poznata kod Motorole....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.