Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 00:39   #1
Huawei Honor 6x, P9 Lite 2017, Nokia 6 ili iPhone SE

Dakle, treba mi novi mobitel, plan je u Tele2 potpisati ugovor i tako ga uzeti na rate.

U uži izbor su ušla ova 4, al nikako da se odlučim. Nisam niti malo zahtjevan korisnik, ne igram igrice biti išta slično, uglavnom samo surfam, al kako ću ubuduće dosta putovati sa svojim boćarima s invaliditetom, kojima sam trener, htio bih da mobitel bude sposoban kolko-tolko kvalitetno strimati neke njihove utakmice i razna događanja s tog puta, a neće škoditi ni koju sliku opaliti i sl., dakle, ajmo reći da mi je kamera bitna. Ustvari, htio bih uzeti najbolje što mogu za lovu koju si mogu priuštiti, a ovi su tu negdje.

E, sad, kojega od njih? I zašto?
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:26   #2
iPhone SE ima mali ekran pa gledat streamove na tako malom ekranu...ne znam baš.zato je hardverski najjači i najfluidnije radi.

Honor 6X i Nokia 6 imaju 5,5" ekran.Nokia ima solidnu kameru i najbrža ažuriranja,a za razliku od Honora 6X podržava i brzo punjenje.
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.