Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 12:13   #141
Kupio sam online jedan Samsonite kofer XL veličine sa 4 dupla točkića i primjetio sam da jedan dupli točkić uvijek visi u zraku dok se ostala 3 uredno kotrljaju. Mislio sam da će se to samo od sebe ispraviti kad ga napunim odjećom jer se radi o soft shell koferu ali to se nije desilo. Stvarno me iritira jer sam ga masno platio. Je li imao neko sličan problem, da li da ga vratim nazad?
Mars700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 18:54   #142
Ja bih to reklamirala.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:24   #143
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Ja bih to reklamirala.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sutra ide nazad
Mars700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:42   #144
gdje uzeti ok kofer do 400njak kuna? koliko sam skužila, bolje je da ima 2 kotačića nego 4 (za avion)? gledala sam u pitarossu, imaju modo by roncato i neki travel to be koji mi se sviđaju... ja bih da je softside i u nekoj jarkoj boji ili s uzorkom
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 17:43   #145
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
gdje uzeti ok kofer do 400njak kuna? koliko sam skužila, bolje je da ima 2 kotačića nego 4 (za avion)? gledala sam u pitarossu, imaju modo by roncato i neki travel to be koji mi se sviđaju... ja bih da je softside i u nekoj jarkoj boji ili s uzorkom

U Yisku imaš veliki za 200 kn. Nije ništa posebno, običan crni, ali puno toga stane.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:32   #146
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
U Yisku imaš veliki za 200 kn. Nije ništa posebno, običan crni, ali puno toga stane.
pa stvar je u tome što ne želim crni ni sivi ni bež ni tamnoplavi/crveni
recimo, ovi delsey su mi super boje, gledala sam ih u pittarossu, još su ljepši uživo, samo što nisu baš jeftini i imaju 4 kotačića
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:40   #147
Zasto mislis da je za avion bolje dva nego cetiri kotaca? Dosta putujem bas avionom...moje misljenje upravo obrnuto...bolje 4,nego 2...puno lakse za transport pogotovo ako imas i rucnu za vuc
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:15   #148
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
pa stvar je u tome što ne želim crni ni sivi ni bež ni tamnoplavi/crveni
recimo, ovi delsey su mi super boje, gledala sam ih u pittarossu, još su ljepši uživo, samo što nisu baš jeftini i imaju 4 kotačića
Ako ćeš ga koristiti puno, brzo će se uništiti. Mislim da je bolje crni, najmanje izgleda ofucano nakon godinu, dvije.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:26   #149
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
Zasto mislis da je za avion bolje dva nego cetiri kotaca? Dosta putujem bas avionom...moje misljenje upravo obrnuto...bolje 4,nego 2...puno lakse za transport pogotovo ako imas i rucnu za vuc
zato što sam čitala da se često desi da odvale koji kotačić dok se nabacuju koferima na aerodromu. i to mi se ne čini nevjerojatno jer baš strše. dok se kod kofera sa dva kotačića ta dva jedva vide, dosta su zaštićeni, uvučeni. a ručna prtljaga će biti ili ruksak ili torba preko ramena, ne pada mi na pamet dva kofera vuć. crni bi uzela jedino ako nađem neku dobru i povoljnu navlaku za kofer. kričavi sam htjela čisto jer ga je lakše uočiti kod kupljenja prtljage
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:38   #150
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
gdje uzeti ok kofer do 400njak kuna? koliko sam skužila, bolje je da ima 2 kotačića nego 4 (za avion)? gledala sam u pitarossu, imaju modo by roncato i neki travel to be koji mi se sviđaju... ja bih da je softside i u nekoj jarkoj boji ili s uzorkom
Pogledaj u Carpisi,imam njihov tirkizni kofer vec 6-7 godina,ko nov je.
mavita is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:58   #151
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
zato što sam čitala da se često desi da odvale koji kotačić dok se nabacuju koferima na aerodromu. i to mi se ne čini nevjerojatno jer baš strše. dok se kod kofera sa dva kotačića ta dva jedva vide, dosta su zaštićeni, uvučeni. a ručna prtljaga će biti ili ruksak ili torba preko ramena, ne pada mi na pamet dva kofera vuć. crni bi uzela jedino ako nađem neku dobru i povoljnu navlaku za kofer. kričavi sam htjela čisto jer ga je lakše uočiti kod kupljenja prtljage
https://d3gyiijzpk1c44.cloudfront.ne....1577310.1.jpg
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:26   #152
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
zato što sam čitala da se često desi da odvale koji kotačić dok se nabacuju koferima na aerodromu. i to mi se ne čini nevjerojatno jer baš strše. dok se kod kofera sa dva kotačića ta dva jedva vide, dosta su zaštićeni, uvučeni. a ručna prtljaga će biti ili ruksak ili torba preko ramena, ne pada mi na pamet dva kofera vuć. crni bi uzela jedino ako nađem neku dobru i povoljnu navlaku za kofer. kričavi sam htjela čisto jer ga je lakše uočiti kod kupljenja prtljage
bitnije je da si olakšaš logistiku dok vučeš kofer od točke a do točke b, to strše li, ili ne..ako je suđeno odvalit će ti...zato se ne kupuju skupi koferi koje predaješ, jer manje "boli" ako te dočeka odvaljen..moje mišljenje
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:56   #153
Molim preporuku za neki ok cabin size kofer?
Ne mora biti neka marka, bitno da je funkcionalan, lagan za vuci i cabin size.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:18   #154
https://www.24sata.hr/set-od-tri-kof...-na-put-392589 Ja imam ovakav sef kofera vec 3 godine. Neunistivi su. Ja se svaki tjedan u busu vozam tamo i nazad i dusu su dali. Prezivjeli su i par letova avionom, voznju avionom i to sto ih ja doslovno drndam po kamenju i stepenicama.
Plus kisa im nista ne moze sto je veliki plus.
I boja takodjer, jer ga uocim na kilometar.
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:08   #155
Ovo su super koferi..na stranicama sport directa mogu se na akciji jeftino kupiti...i pojedinacno
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 09:28   #156
Ja sam ove svoje kupila na Mondo.hr, dok je još bio funkciji.
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 12:22   #157
Bok, molim vas da mi preporučite dućane gdje bi mogla kupiti kavalitetan carry on kofer, a da nije preskup.

Radi se o Rijeci.

Torbica?
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 08:35   #158
Koji tvrdi kofer srednje velicine do cca 1000-+ kn uzeti? Benetton, Caprisa, American Tourister?
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 09:12   #159
Quote:
ZeroW kaže: Pogledaj post
Koji tvrdi kofer srednje velicine do cca 1000-+ kn uzeti? Benetton, Caprisa, American Tourister?
Roncato! Moj ima 10 godina. Letio i preletio pola svijeta, djeca ga maltretirala i još uvijek kao nov!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 09:45   #160
od mene preporuka za march, izdrzali su najgore
monama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.