Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 17:32   #1
mp4 > avi converter

Skinila sam na torrentu jedan film za kojeg sam prekasno skuzila da je u mp4 forumatu. Mogu ga skroz normalno i titlovanog pogledati na kompu ali kad ga sprzim na dvd i stavim u kucno kino - kao da ga nisam sprzila, nikakve ikonice nema... Znaci da moje kucno kino prihvaca jedino avi.
Anyhow... postoji li neki dobar converter?
Jednom sam nasla jedan gdje mi se konvertirao jedan film min 1h i poslije toga je u cijelom filmu na sredini ekrana bilo ime programa.

Hvala unaprijed
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 18:15   #2
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
Skinila sam na torrentu jedan film za kojeg sam prekasno skuzila da je u mp4 forumatu. Mogu ga skroz normalno i titlovanog pogledati na kompu ali kad ga sprzim na dvd i stavim u kucno kino - kao da ga nisam sprzila, nikakve ikonice nema... Znaci da moje kucno kino prihvaca jedino avi.
Anyhow... postoji li neki dobar converter?
Jednom sam nasla jedan gdje mi se konvertirao jedan film min 1h i poslije toga je u cijelom filmu na sredini ekrana bilo ime programa.

Hvala unaprijed
bio je vodeni žig nasred ekrana jer NISI kupila program! Bad girl!!!!
To je caka kod trial verzije!
http://www.download.com/Pazera-Free-...=dl&tag=button
ovo je navodno freeware, nisam probao ali to je jednostavno pa vjerujem da radi...
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 21:49   #3
ja koristim program po imenu super i mogu reci samo ppohvale o njemu i podrzanim formatima
strah me je da ces izgubiti na kvaliteti kad konvertiras u avi
rubinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 12:50   #4
Možeš skinuti paket ffmpeg

http://www.videohelp.com/tools/ffmpeg

Skini si sam alat, to je komandnolinijski, a ima i frontendovi (grafička sučelja) za isti. Ne samo da je besplatan, slobodan je i sigurno nećeš imati nikakvih imena na kraju. Ako je ova verzija dobro složena (ne mogu isprobati jer nemam Windowse), podržavat će više formata nego je itko od nas ikad čuo.

Većina konvertera za Windowse koje sam ja vidio je bio ffmpeg zapakiran s nekim fancy sučeljem, sav posao radi besplatni ffmpeg, a ti to sučelje platiš 30ak dolara. Lopine.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:16   #5
evo sam stavila konveritranje u avi preko pazere. proces traje sigurno vec 5minuti i jos uvijek sam na 0% pa cemo vidjeti hoce li bit ista od toga.
a ovaj ffmpeg stavim da mi se downloada tool i nista - odvede me ovdje > http://ffmpeg.mplayerhq.hu/ i ne znam kako dalje ramise:
inace, nikad nista nisam kupila/narucila na netu, tako da ne namjeravam trosit ni na programe
hvala svima.. javim kako/da li mi je proslo
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 16:32   #6
Quote:
rubinho kaže: Pogledaj post
strah me je da ces izgubiti na kvaliteti kad konvertiras u avi
to se i desilo :roll:
dakle s pazerom sam konvertirala u avi i kvaliteta je uzas! usporedivsi s mp4 originalnom verzijom razlika je nebo i zemlja.
ne kuzim kako mi je ispalo tako lose kad su mi ostali filmovi u avi formatu skroz dobre kvalitete? to se inace dogadja kod svakog konvertiranja ili samo kod onih u avi?
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:09   #7
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
to se i desilo :roll:
dakle s pazerom sam konvertirala u avi i kvaliteta je uzas! usporedivsi s mp4 originalnom verzijom razlika je nebo i zemlja.
ne kuzim kako mi je ispalo tako lose kad su mi ostali filmovi u avi formatu skroz dobre kvalitete? to se inace dogadja kod svakog konvertiranja ili samo kod onih u avi?
Rad s digitalnim videom je vraški kompleksan posao i većina tih tutlek-alata (NHF) s dva gumba najčešće odradi užasan posao, da ne spominjemo da se kod transkodiranja iz jednog u drugi lossy format uvijek izgubi dio kvalitete, to možeš samo suzbiti, no ne i izbjeći.

Ako sam dobro shvatio, file koji si skinula ima ekstenziju .mp4? Probaj ga jednostavno preimenovati u .avi, ako ti je player imalo pametan, skužit će dalje sam.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:14   #8
Talking

Probaj sa programom tunebite javi na PM ako ti treba serijski kod
evilc0der is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 17:52   #9
ima li netko slucajno serijski kod za Xilisoft Video Converter? u reklamnoj verziji mi je konvertirao jako dobro 5minuti film a .avi.

hmm, valjda se ovo ne protivi pravilima foruma *unsure*
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 20:06   #10
@mono*ada cekam kada ce ti umjesto registrirani korisnik pisati banned
jel tako majkus i fosna
jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 13:42   #11
Ovaj shn konverter je dobar: http://www.videoconverterfactory.com...converter.html
To može učiniti sa većinom video i audio konverzije, a datoteke ouput su visoke kvalitete.
U svakom slučaju, nakon konverzije ne vidim nikakvu razliku.
IanHehe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 15:11   #12
Quote:
IanHehe kaže: Pogledaj post
Ovaj shn konverter je dobar: http://www.videoconverterfactory.com...converter.html
To može učiniti sa većinom video i audio konverzije, a datoteke ouput su visoke kvalitete.
U svakom slučaju, nakon konverzije ne vidim nikakvu razliku.
Gledaj malo bolje kada odgovaras, odgovaras na post star 9 godina.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:01   #13
To je google translate spam.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.