Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 22:10   #1021
Quote:
stiky_6 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, da li mi netko moze reci da li je ova pecnica ok?
BOSCH HBN531W1F
Luda sam vise od trazenja i usporedjivanja
Nemam doticnu pecnicu ali koliko vidim to je jeftinija serija Bosch-a. Ne sviđa mi se manja priključna snaga (2.9 KW) i manja zapremina, od 66l. Također, katalitička obloga je samo sa jedne, stražnje strane. Izgled ne komentiram
2botia2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:44   #1022
Quote:
2botia2 kaže: Pogledaj post
mozda nesto treće ... sa pirolzom, 5 godina garancije, velikom zapreminom, teleskopskom vodilicom i do 3000 kn:

http://www.kralj.hr/product.asp?prod...&code=01110363
Znate li da li možda ove pećnice ima u bijeloj boji?
Nalazim samo EOC5751FAV u bijeloj boji s pirolizom, ali mi je malo preskupa.
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:31   #1023
ima netko iskustvo sa electrolux EOC 5654 AOX pećnicom?
forest67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:45   #1024
Quote:
forest67 kaže: Pogledaj post
ima netko iskustvo sa electrolux EOC 5654 AOX pećnicom?
EOC5654AOX je pirolitička pećnica, sa par dodatnih funkcija .. gumbi na izvačenje
ima plus steam funkciju i sondu za pečenje

za raziku od moje (5751 FOX) ova je malo tiša ali ima i manju priključnu snagu (2750 W u odnosu na moju koja ima 3500 W) .. e sad neznam da li će to činiti kakvu razliku prilikom samog pečenja ....

osobno bih birao pećnicu sa većom priključno snagom.


i da odgovorim na post iznad, koliko vidim na webu, electrolux ima samo ove dvije pećnice u bijeloj boji:

EOA5400AOW (oko 2500 kn, katalitička, 2780 W)
EOC5751FAV (oko 4000 kn , pirolitička, 3500 W)
2botia2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:44   #1025
Quote:
2botia2 kaže: Pogledaj post
EOC5654AOX je pirolitička pećnica, sa par dodatnih funkcija .. gumbi na izvačenje
ima plus steam funkciju i sondu za pečenje

za raziku od moje (5751 FOX) ova je malo tiša ali ima i manju priključnu snagu (2750 W u odnosu na moju koja ima 3500 W) .. e sad neznam da li će to činiti kakvu razliku prilikom samog pečenja ....

osobno bih birao pećnicu sa većom priključno snagom.


i da odgovorim na post iznad, koliko vidim na webu, electrolux ima samo ove dvije pećnice u bijeloj boji:

EOA5400AOW (oko 2500 kn, katalitička, 2780 W)
EOC5751FAV (oko 4000 kn , pirolitička, 3500 W)
Jeste zadovoljni sa pećnicom i ima li plus steam funkciju...
U fazi sam odabira pećnice do 4000kn.
forest67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 20:23   #1026
Quote:
forest67 kaže: Pogledaj post
Jeste zadovoljni sa pećnicom i ima li plus steam funkciju...
U fazi sam odabira pećnice do 4000kn.
Super zadovoljan...odlično peče, prioliza radi kako treba, nema plus steam funkciju
2botia2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:30   #1027
Pozz,kupujem ugradbeni pecnicu, piroliza obavezna, e sad dali netko ima pecnicu s 3d pecenjem i mozda s parom pa da mi napise iskustva i dali se takva investicija isplati ili sve one slicno peku
__________________
BEBA
Bebaćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:27   #1028
Namjeravam kupiti ovu pecnicu, ima ko kakav savjet ili iskustva dali je to pametna kupovina??? https://www.frigo.hr/ugradbeni-stedn...-6631-aox.aspx
__________________
BEBA
Bebaćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 09:18   #1029
Koliko vidim to je XL pećnica sa velikim ventilatorom, pirolizom, parom, jednim parom teleskopskih vodilica ... također ima i sondu za meso ... po meni je odličan izbor!

Također, registracijom preko web-a imaš i 5 godina garancije.
2botia2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:36   #1030
Cool

Quote:
2botia2 kaže: Pogledaj post
Koliko vidim to je XL pećnica sa velikim ventilatorom, pirolizom, parom, jednim parom teleskopskih vodilica ... također ima i sondu za meso ... po meni je odličan izbor!

Također, registracijom preko web-a imaš i 5 godina garancije.
I meni se cini super,malo je velika cijena al valjda se isplati
Problem je moj muz kojem nije jasno sta ce ta skuplja bolje ispeci nego neka jeftinija
__________________
BEBA
Bebaćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:44   #1031
Funkcija pečenja s parom diže cijenu par stotina kuna....a koliko vidim cijena je oko 4000... kako u kojem dućanu
2botia2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:25   #1032
Ma zapela sam za tu paru,steta da nema nikoga da mi kaze dali je ukusnije pripremanje hrane s dodatkom pare u pecnici
__________________
BEBA
Bebaćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:42   #1033
E ovo o pari upravo i mene zanima. Samo ja gledam ovaj model https://www.emmezeta.hr/bijela-tehni...dbena-pecnica/
Ako netko ima bilo koju pećnicu sa funkcijom dodavanja pare da kaže svoja iskustva.
Hvala unaprijed!
fiva7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:34   #1034
Quote:
Bebaćica kaže: Pogledaj post
Ma zapela sam za tu paru,steta da nema nikoga da mi kaze dali je ukusnije pripremanje hrane s dodatkom pare u pecnici
Quote:
fiva7 kaže: Pogledaj post
E ovo o pari upravo i mene zanima. Samo ja gledam ovaj model https://www.emmezeta.hr/bijela-tehni...dbena-pecnica/
Ako netko ima bilo koju pećnicu sa funkcijom dodavanja pare da kaže svoja iskustva.
Hvala unaprijed!
Budući da sam radila sa pećnicom na paru, profi uređajem( mini pekara), para pridonosi lijepoj boji , hrskavosti i sjaju.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:41   #1035
Čisto da mi razjasnite...kod katalitičke pećnice je potrebno kroz koju godinu zamijeniti unutarnje bočne stranice, a kakvo je stanje sa pirolitičkom pećnicom, što je kod nje slaba točka? Vidio sam da pirolitičke pečnice imaju neku specijalnu brtvu, da li s vremenom treba mijenjati tu istu brtvu? Ili pak neke druge dijelove s obzirom da takva pećnica mora trpiti temperature do 500 stupnjeva? Katalitičku bih odmah izbacio kao opciju, jer ne vidim koja je poanta takve pećnice pošto ti bočni dijelovi i da se sami očiste opet je potrebno ribati ostatak, pa si sad gledam da li ići na neku jeftiniju pirolizu oko 3000 kn ili vulgaris neku do 2000 kn bez katalitičkih obloga i bez pirolize.

Molio bih da mi netko kaže što je minus kod pirolize što se tiče budućih ulaganja i trajnosti...
Mufasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 08:55   #1036
Quote:
Mufasa kaže: Pogledaj post
Čisto da mi razjasnite...kod katalitičke pećnice je potrebno kroz koju godinu zamijeniti unutarnje bočne stranice, a kakvo je stanje sa pirolitičkom pećnicom, što je kod nje slaba točka? Vidio sam da pirolitičke pečnice imaju neku specijalnu brtvu, da li s vremenom treba mijenjati tu istu brtvu? Ili pak neke druge dijelove s obzirom da takva pećnica mora trpiti temperature do 500 stupnjeva? Katalitičku bih odmah izbacio kao opciju, jer ne vidim koja je poanta takve pećnice pošto ti bočni dijelovi i da se sami očiste opet je potrebno ribati ostatak, pa si sad gledam da li ići na neku jeftiniju pirolizu oko 3000 kn ili vulgaris neku do 2000 kn bez katalitičkih obloga i bez pirolize.

Molio bih da mi netko kaže što je minus kod pirolize što se tiče budućih ulaganja i trajnosti...
Nitko ne zna?
Kupio bi sad za vikend pa jos dvojim
Mufasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:18   #1037
Ako imas novaca za neku pristojnu pirolizu kupi nju. Kataliza je u svakom slucaju bolja za ciscenje od obicne pecnice. Obloge ce ti izdrzati godinama i mogu se mijenjeti kod nekih modela kad nastupi potreba.
student80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:30   #1038
Ali sto je sa pirolizom i njenim obaveznim zamjenskim dijelovima?

Ovu sam pikirao

https://www.electrolux.hr/kitchen/co...en/eoc5750aox/

Kosta oko 3300 kn.

Za one skuplje Bosch nemam love, a ova je u odnosu na njih dosta jeftinija, a koliko je dobra nemam pojma...

Da li je to pristojna piroliticka?

Za obloge kataliticke sam pricao sa trgovcem i kaze da se u prosjeku mijenjaju svake 3 godine ako jednom peces u 4 dana, a kod electroluxa su 300 kn bez ugradnje.

Za pirolizu se nisam sjetio pitati koji su minusi.

Zadnje uređivanje Mufasa : 09.12.2017. at 09:47.
Mufasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:54   #1039
Kataliticke ploce bi trebale potrajati duze od toga. Mjenjas ih sam. Za pirolizu ne znam da postoje neki djelovi koji se trose da ih moras mijenjati. Kakva je ta konkretno moci ces znati tek kad ju krenes koristiti. Ja nisam ljubitelj touch upravljanja ali to je moj ukus
student80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:28   #1040
Ok hvala na informacijama.

Naletio sam na neku Bosch jeftiniju

https://www.mall.hr/ugradbene-pecnic...2e?tab=reviews

Minusi su 57 litara zapremine i 2 godine garancije.
Electrolux ima 72 litara i 5 godina garancije za nešto nižu cijenu.
Mufasa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.