Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 20:39   #7041
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
To samo znači da znate kitu a ne nešto o poslovanju, tehnologiji i osnovama financija. I da će vas svaki jebeni hohštapler i skorojević moći zajebati i zašprehati u budućnosti. Padate na šarene reklame, naslikavanja sa poznatima, šuplje priče, skupa odijela, staklo i mramor, plaćene članke, namještene snimke ostalo....
Jednom rječju...''dragi moji''...vi ste čobani=malograđani=primitivci.

Bravo @Kerefek76
bizon_9 mm is offline  
Old 19.10.2017., 16:13   #7042
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...e/1002011.aspx

pa kako sad to??
gmit is online now  
Old 19.10.2017., 16:55   #7043
Biće da je to jedna od onih firmi za koje je Rajmek radio veliki projekt, ali nije smio otkriti ime.
eqinor is offline  
Old 19.10.2017., 20:20   #7044
A jebiga, išli su u Švedsku zbog jeftinije radne snage.

Al ono "startup" u naslovu kompanije mi baš ne ulijeva povjerenje...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 20.10.2017., 06:58   #7045
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
Vjerojatno su od Rimaca kupili tehnologiju. Sigurno neki tajni ugovor.
zulualpha is offline  
Old 20.10.2017., 08:52   #7046
Pravo pitanje je imaju li šveđani glodalicu i tokarski stroj?
Johnny Quid is offline  
Old 20.10.2017., 09:34   #7047
Naravno da imaju
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Old 20.10.2017., 09:41   #7048
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
A jebiga, išli su u Švedsku zbog jeftinije radne snage.

Al ono "startup" u naslovu kompanije mi baš ne ulijeva povjerenje...
Inače priču vodi bivši Muskov suradnik, negdašnja njegova desna ruka. Posao nosi rizik ali i u slučaju uspjeha znatnu dobit. Da imam novce prije bih uložio u taj posao.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 20.10.2017., 11:55   #7049
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
Jako dobar članak koji pokazuje i stavlja u perspektivu koliko love treba da se nešto počne proizvoditi. 4 milijarde eura za tvornicu koja proizvodi "samo" baterije. To će doduše biti najveća tvornica u Europi ali pokazuje koliko love treba da se nešto počne proizvoditi na masivnoj skali.
Zato braniteljima Rimca ni nije jasno zašto se ljudi koji razumiju materiju smiju njegovim tvrdnjama da u svojim pogonima proizvodi maltene sve komponente svog superauta. To spada u takvu bezočnu laž da je to nevjerojatno. A tko laže tako bezočno i očito taj laže i u ostalim prilikama. Nije to čak ni stvar marketinga jer čak ni u marketingu ne možeš kenjati baš kako hoćeš osim ako ne prodaješ čang-šlang i đirlo muštikle.
Kerefek76 is offline  
Old 20.10.2017., 19:56   #7050
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
čang-šlang i đirlo muštikle.
čang šlang dolazi u split

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...u/1002320.aspx
strange quark is offline  
Old 20.10.2017., 20:25   #7051
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
S obzirom na narav splitskog gospodarstva, bolje od čang-šlanga i džirla zvuče oni madraci sa zaštitom od spavanja na hartmannovom čvoru gužva doli...
rintintin is offline  
Old 20.10.2017., 23:10   #7052
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Dobra mu je rečenica kad kaže da u Zagrebu nema više kadrova sa iskustvom u auto industriji pa razmišlja otvoriti ured u Splitu...
Split je krcat inženjerima, a pogotovo onih sa iskustvom u auto industriji...

Čim je namirisao da su ovi povukli neke pare iz EU evo i njega....
Kerefek76 is offline  
Old 20.10.2017., 23:50   #7053
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Čim je namirisao da su ovi povukli neke pare iz EU evo i njega....
Koji lik, koji lik...
bizon_9 mm is offline  
Old 21.10.2017., 00:14   #7054
MR:Mi smo sada na 250 ljudi.

Kaj ih nije bilo "malo" više tam zaposlenih prije koji mjesec?
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Old 21.10.2017., 12:21   #7055
Skica za portret našeg Mejta Rajmeka (ovo mi zvuči kul skoro ko Met Kolins (Karlo Metikoš)
)

http://www.telegram.hr/politika-krim...e-skroz-tocan/


I kaže Mate - jebo školu, jebo profesore, trebaš imat ćaću lopova da ti kupi BMW od 500 konja...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 21.10.2017., 12:24   #7056
http://www.slobodnadalmacija.hr/scen...-ispricati-sve

Evo crnobradi Mejt Rajmek plače kako mu je zadnja godina dana bila izrazito teška, a što se sasvim slučajno poklapa sa razdobljem kada je istina počela izlaziti na vidjelo...

Samo kažem...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 21.10.2017., 12:27   #7057
Najnovije vijesti:

Tehnološki i ekonomski nepismeni lik drži predavanje na splitskom FESB-u. Uz činjenicu da nam je ministar prosvjete plagijator, nije ni čudo što će naše diplome u svijetu uskoro vrijediti koliko Violetta toaletni papir

https://www.nacional.hr/kako-zadrzat...oliko-savjeta/
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 21.10.2017., 12:38   #7058
Rimac ce proizvoditi dvije baterije godisnje uz uslov da mu tata pronevjeri jos novca ili zemljista. Kako ga vise nije sramota izlaziti u javnost sa svojim licemjernim izjavama ?Svima je jasno da je lik konj,osim njemu samom.
Romano.Cule is offline  
Old 21.10.2017., 12:39   #7059
Inače čujem da su konačno počeli instalirati nešto hardwera (strojeva) u svoj salon automobila.
Bilo je i vrijeme više, ljudi su već počeli misliti da automobile donose rode
Nisu zgorega bile ove financijske injekcije, a sada će opet proći par godina prije nego ove "investicije" u strojeve postanu isplative, dakle još najmanje par godina - minus na računu
Jesu li kupili ijedan tokarski?


Nego...zašto ugrađuju ogromne strojeve za proizvodnju odljevaka auta, ako im auto nije uopće u proizvodnoj gami, ima godinu dana on i advokati krv pljunuli da dokažu kako oni ne proizvode aute?!?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 21.10.2017., 13:02   #7060
https://www.facebook.com/RimacAutomo...2298529450339/

Quote:
Rimac Automobili
October 17 at 3:06pm ·
We are ever so grateful to our first customer Mr. Paul Runge for everything he has done for his Rimac family. Keep an eye out for Paul and his Concept_One driving around Florida.
Komentar ispod posta:

Quote:
Paul Carpenter I haven't seen it yet, but Mr. Runge lives just a few minutes away from me. Hopefully he brings the Rimac out to a car show sometime, I would love to see the ultimate EV in person.
LikeShow more reactions · Reply · October 17 at 4:11pm


Saš vidit kad se auto "spontano" i "nočekivano" pojavi na nekim lokalnim auto šouima...s Mrgudom ili Mejtom Rajmekom za volanom
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.