Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 09:43   #721
Mogu slikat. Nama nije jos uzglavlje gotovo (i nocni ormarici), al maloj je.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:43   #722
Pirga, jesi ti stavlajla slike sobe?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:57   #723
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Pirga, jesi ti stavlajla slike sobe?
Evo sada jesam. Salim se. Nisam, jer zapravo to je to. Soba je skroz mala i u njoj je to sto se vidi osim paxa na suprotnom zidu. Mogu po danjem svjetlu probati okinuti koju fotku, ali prozor je preko cijelog zida pa je problem kao i s kuhinjom. Tesko dobijes dobru fotku.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:11   #724
Tako je i nasu problem slikat. Stane samo krevet i oko njega prolaz
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:31   #725
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Tako je i nasu problem slikat. Stane samo krevet i oko njega prolaz
To su najbolje spavace sobe. Ja kad vidim one Amere cije master bedroom moraju biti kao moj stan, uopce ne kuzim zasto. Tamo se samo onesvijestim. Jos je ta nasa soba okrenuta na Vukovarsku, jednu od najprometnijih ulica u Zg i ja ne primjecujem nikakvu buku.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:10   #726
A tek njihove kuhinje. I beskrajne radne plohe... sve da bi izvadili vrecicu iz skrinje i stavili u mikrovalnu
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:01   #727
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
A tek njihove kuhinje. I beskrajne radne plohe... sve da bi izvadili vrecicu iz skrinje i stavili u mikrovalnu
Ja mislim da je to ukorijenjeno kod njih jer kada su prvi doseljenici dosli, sve je bilo prazno i bilo je puno mjesta. Zato sada dvočlana obitelj i pas traže kuću od 300 m2 sa 3 spavaće, 3 kupaonice i garažom za 3 auta. I uređenim podrumom. I vrtom kome se ne vidi kraj. Da pas ima mjesta
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:21   #728
Ili previse gledamo americke emisije o uredenju?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:28   #729
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Ili previse gledamo americke emisije o uredenju?
To sigurno
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:47   #730
Potpisujem! Blizanci su mi bas simpa
Jedno vrijeme su property brothersi bili jedino sto sam gledala na tv-u

Kod Amera mi je najcudnije kako se uvijek uvale na krevet/kauc/posteljinu u cipelama.. to nikako ne mogu shvatit..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:49   #731
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to ukorijenjeno kod njih jer kada su prvi doseljenici dosli, sve je bilo prazno i bilo je puno mjesta. Zato sada dvočlana obitelj i pas traže kuću od 300 m2 sa 3 spavaće, 3 kupaonice i garažom za 3 auta. I uređenim podrumom. I vrtom kome se ne vidi kraj. Da pas ima mjesta
Ili ono 5 spavaćih soba 5 i 1/2 kupatila ja se već vidim kako bi zaključala 4 kupatila
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:54   #732
Quote:
IvRo kaže: Pogledaj post
Ili ono 5 spavaćih soba 5 i 1/2 kupatila ja se već vidim kako bi zaključala 4 kupatila
A to je već ako imaju jedno dijete
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:57   #733
Ma ste lude!
I ja se stalno čudim Amerima. Moj muž ne može to ni gledati jer mu idu na živce.
U spavaćoj mora biti i fotelja ili manji kauč, za šta nego za ukras. Nikad mi ne bi palo napamet da odem čitati ili surfati na mob u spavaću na fotelji. I moraju imati dnevnu sobu i family room. Djeca moraju imati igraonicu, ali i dj.soba mora biti bar 14 kvadrata da imaju mjesta...Za šta ako imaju igraonicu?
Da, blizanci su mi super! Njih redovno gledam.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:42   #734
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Meni Perfecta Dreams ima odlicne te visoke krevete... Ja sam zapela za ovaj model, samo je cijena malo paprenija: https://perfecta.hr/krevet-new-york-...detail1278_788

Druga opcija je ovaj, on mi je cak bolji radi veceg spremnika ispod: https://perfecta.hr/krevet-nokturno-...detail1279_790
Mislim da taj NY ima nećakinja od muža
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:44   #735
Fora ti je soba, Pirga!

Izgleda mi minimalistička, how do People do It?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:46   #736
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
A tek njihove kuhinje. I beskrajne radne plohe... sve da bi izvadili vrecicu iz skrinje i stavili u mikrovalnu
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:09   #737
Lud narod, ti Ameri.

Sad baš puno ljudi iz mog okruženja posjećuje USA i svi se slažu oko toga da je dobro otići vidjeti da bi cijenio di živiš.

A gledala sam jedan dan neku emisiju o nekakvim skrcima, valjda. Jedna obitelj nije bila baš strašno extremna, ali ovi drugi

Žive u nekoj prikolici u šumi, ali koriste samo pola da ne troše struju na svjetla i grijanje pa pale one petrolejke i spavaju svi u jednoj sobi u istom krevetu, roditelji i dva tinejdžera
Al najbolje mi kupanje, jedan za drugim u istoj vodi u kadi
Ili brisanje guzice s lecima
A jedu vjeverice i još neke šumske životinje, pohane
Nije da nemaju, kaže žena, nego ne žele potrošiti

I onda im stiže kćer u goste, s mužem i djecom. I kaže ova mužu, kao, kamo ćemo s njima, sad ćemo potrošiti za tih par dana ko za nas cijeli mjesec na struju i hranu, A za kupanje tek... Pita muž da kako to misli? Kaže ona - Pa znaš kakva je, neće se ona htjet kupat poslije nas

I onda joj lijepo složili kadu vani, A pošto je ruzinava i na rupe, oblozili je nalijonom

Bolestine i gotovo.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:17   #738
Trebala bih malu pomoc, a imam osjecaj da cete sigurno znati.
Dakle, svojedobno je jedna od forumasica stavljala slike svog stana. Ako se ne varam stan na moru, zute tegle za cvijece na balkonu. I moj osobni vrh bijela kuhinja, cini mi se crni zid umjesto plocica i neka predobra slika - apstraktna plava s srcem.
E sad, tko je to i moze li netko podijeliti sliku njene kuhinje sa tom slikom?
Zapravo je prijateljica u procesu zavrsetka svoje kuhinje pa bih joj tako rado pokazala kako bi joj to tako dobro sjelo.
Hvala
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:25   #739
Quote:
skarabej kaže: Pogledaj post
Trebala bih malu pomoc, a imam osjecaj da cete sigurno znati.
Dakle, svojedobno je jedna od forumasica stavljala slike svog stana. Ako se ne varam stan na moru, zute tegle za cvijece na balkonu. I moj osobni vrh bijela kuhinja, cini mi se crni zid umjesto plocica i neka predobra slika - apstraktna plava s srcem.
E sad, tko je to i moze li netko podijeliti sliku njene kuhinje sa tom slikom?
Zapravo je prijateljica u procesu zavrsetka svoje kuhinje pa bih joj tako rado pokazala kako bi joj to tako dobro sjelo.
Hvala
Ovo mi sve vuče na Xanthe- inu kuhinju

Evo:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=191
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 03:33   #740
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ovo mi sve vuče na Xanthe- inu kuhinju

Evo:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=191
To je to!! Hvala puno puno :klap::klap:
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.