Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 00:00   #3421
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
kupila sam Cosmel baš zbog preporuka s foruma isto zbog mrlja od uraslih dlaka i zbog mrlja na ramenima i ništa mi nije pomoglo
Koliko si dugo i često koristila mlijeko?
Anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:15   #3422
Potrošila sam jednu bočicu, ne znam koliko dugo, barem mjesec dana. Ramena i gornji dio leđa sam mazala svaki dan jednom ili dvaput, nikakve promjene nisam vidjela. Što se tiče uraslih dlaka na nogama, tu nisam bila toliko redovito, mazala sam svaki drugi dan, i pilingirala se često. Nisam kupovala drugu bočicu jer nikakve pomake nisam vidjela
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 18:37   #3423
I moje iskustvo s cosmel mlijekom je isto kao od Suncice, imala 1 bocu ali nije bilo nikakvih pomaka na bolje
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:19   #3424
Cure, bas mi je zao Meni je fakat mlijeko puno pomoglo da se rijesim hiperpigmentacija i uraslih dlaka, mazala sam noge jednom dnevno. A do ljeta sam koristila losion za pristice na dekolteu i ledjima i stvarno mi je puno pomogao.
S druge strane, Cosmelova Vit C krema za lice mi je bila zivi uzas al to je offtopic.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:25   #3425
Pozdrav

Zna li netko gdje se u Zagrebu može kupiti Afrodita AHA pjena za umivanje?
Old Brown Shoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:55   #3426
Quote:
Old Brown Shoe kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Zna li netko gdje se u Zagrebu može kupiti Afrodita AHA pjena za umivanje?
Mislim da to imaju u Afrodita shopu (u Vlaškoj mislim da je jedan ).
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:45   #3427
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Mislim da to imaju u Afrodita shopu (u Vlaškoj mislim da je jedan ).

Hvala Vidim sad da imaju i u frankopanskoj pa ću pogledati
Old Brown Shoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 01:29   #3428
cure, da li je normalno da na poceku koristenja kreme koja sadrzi bha+aha stanje kože bude gore? koliko traje taj period...mažem jedno tjedan i po i svaki dan nesto novo izbija...cini mi se kao da imam vise problema nego kada sam krenula koristiti kremu, konkretno radi se o filorgi sleep&peel
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:13   #3429
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
cure, da li je normalno da na poceku koristenja kreme koja sadrzi bha+aha stanje kože bude gore? koliko traje taj period...mažem jedno tjedan i po i svaki dan nesto novo izbija...cini mi se kao da imam vise problema nego kada sam krenula koristiti kremu, konkretno radi se o filorgi sleep&peel
Naravno da je u redu! Ta divna faza se popularno zove "purging". Meni je bilo prestrašno, ali samo na dijelovima lica koji su mi inače problematični. Neki sretnici to, koliko znam, nemaju. I trajalo mi je cca 2 tjedna full i onda se počelo smirivati. Inače kožni ciklus obnove traje oko 4 tjedna pa je sve što je tom trajanju ok. Preživjet ćeš i onda će bit super
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:28   #3430
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Naravno da je u redu! Ta divna faza se popularno zove "purging". Meni je bilo prestrašno, ali samo na dijelovima lica koji su mi inače problematični. Neki sretnici to, koliko znam, nemaju. I trajalo mi je cca 2 tjedna full i onda se počelo smirivati. Inače kožni ciklus obnove traje oko 4 tjedna pa je sve što je tom trajanju ok. Preživjet ćeš i onda će bit super
ajme, hvala, utjesilo me malo probudim se jutros i opet pristicina na bradi. jedino sto me brine sto meni dolaze svuda a inace fakat nemam bas problema s kozom, tu i tamo nesto u vrijeme pms-a. izbijaju mi sada na stara ali i na nova mjesta.. kremu sam prvenstveno počela koristi vise kako bi ju zagladila i ujednačila...
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:43   #3431
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ajme, hvala, utjesilo me malo probudim se jutros i opet pristicina na bradi. jedino sto me brine sto meni dolaze svuda a inace fakat nemam bas problema s kozom, tu i tamo nesto u vrijeme pms-a. izbijaju mi sada na stara ali i na nova mjesta.. kremu sam prvenstveno počela koristi vise kako bi ju zagladila i ujednačila...
Ja isto nisam imala pristice ali sam imala puno zatvorenih komedona, i onda mi se to jednostavno sve otvorilo i nabubrilo. Nešto se povuklo, nešto sam rascackala... No ne mora ziher znacit da je i tebi to, mozda ti nesto ne odgovara kozi. Baci pogled na topic Skintegra, baš se spominje purge
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 02:00   #3432
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ja isto nisam imala pristice ali sam imala puno zatvorenih komedona, i onda mi se to jednostavno sve otvorilo i nabubrilo. Nešto se povuklo, nešto sam rascackala... No ne mora ziher znacit da je i tebi to, mozda ti nesto ne odgovara kozi. Baci pogled na topic Skintegra, baš se spominje purge
ja sam sve rasceprkala, izgledam gore nego ikada pricekat cu jos tjedan dana, ludim

ali da i ja inace imam vise tih zatvorenih komedona i mitisera, ko ce ga znati...samo da prođe vise
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:57   #3433
u međuvremenu sam napravila pauzu jer doslovce nisam molga izaci iz kuce i sada je sve splasnulo i zaraslo. vjerojatno nije bila najbolja ideja ali sto dalje? da ponovim ili odustanem
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:58   #3434
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
u međuvremenu sam napravila pauzu jer doslovce nisam molga izaci iz kuce i sada je sve splasnulo i zaraslo. vjerojatno nije bila najbolja ideja ali sto dalje? da ponovim ili odustanem
Ili odustani ili promijeni proizvod ako misliš da su ti aha/bha potrebne
Jesi li proučila sastav? Možda ima nešto što te iritira... http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_46e6221871.html
Meni je drago što nisam odustala, ali u to vrijeme sam bila na godišnjem odmoru pa sam si mogla dopustiti takva biti doma
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 07:18   #3435
Jel mi moze netko preporucit s kojim proizvodima da krenem, a da ssdrze AHA kis ili je bolji niancinamid?
Imam 22 god i lice mi je na obrazima loše. imam mrlje smede-crvenkaste od pristeva i akni. Sve je manje sunca, pa bih taj tretman htjela probati prije proljeca
anatomass is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:26   #3436
Exclamation

Quote:
anatomass kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko preporucit s kojim proizvodima da krenem, a da ssdrze AHA kis ili je bolji niancinamid?
Imam 22 god i lice mi je na obrazima loše. imam mrlje smede-crvenkaste od pristeva i akni. Sve je manje sunca, pa bih taj tretman htjela probati prije proljeca
Najbolje kombinaciju oba sastojka.
Za Aha probaj Paulas choice aha gel/lotion 8%
Ako imas cistilicu za lice dobrog ph mozes odmah ako ne cekaj cca 30min pa stavljas aha proizvod pa pusti sa odradi 30 40min i zatim ides dalje sa rutinom.
Jedna meni jako dobra stvar je Guam glikolna maska 1 do 2x tjedno(imas je u Lavanda mia ljekarnama npr)
No obavezno neki spf stavljaj sad jesen zima kad sunce nije jako je sasvim ok spf u puderu ili bb kremi.
Dobre recenzije ima.i Ordinary aha bha maska no za pocetak ti je mozda malo jaka ako nisi dosada koriatila kiseline.
Preporuka za cistilicu Cosrx ph cleaner
Imas vise info na temi azijska kozmetika
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:55   #3437
Quote:
anatomass kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko preporucit s kojim proizvodima da krenem, a da ssdrze AHA kis ili je bolji niancinamid?
Imam 22 god i lice mi je na obrazima loše. imam mrlje smede-crvenkaste od pristeva i akni. Sve je manje sunca, pa bih taj tretman htjela probati prije proljeca
Vrlo nježna AHA ti je Cosrx AHA power liquid
I slažem se s andycom za čistilicu.
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:05   #3438
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Vrlo nježna AHA ti je Cosrx AHA power liquid
I slažem se s andycom za čistilicu.
Moje preporuke uvijek nekako zavrse na aziji
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:41   #3439
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Najbolje kombinaciju oba sastojka.
Za Aha probaj Paulas choice aha gel/lotion 8%
Ako imas cistilicu za lice dobrog ph mozes odmah ako ne cekaj cca 30min pa stavljas aha proizvod pa pusti sa odradi 30 40min i zatim ides dalje sa rutinom.
Jedna meni jako dobra stvar je Guam glikolna maska 1 do 2x tjedno(imas je u Lavanda mia ljekarnama npr)
No obavezno neki spf stavljaj sad jesen zima kad sunce nije jako je sasvim ok spf u puderu ili bb kremi.
Dobre recenzije ima.i Ordinary aha bha maska no za pocetak ti je mozda malo jaka ako nisi dosada koriatila kiseline.
Preporuka za cistilicu Cosrx ph cleaner
Imas vise info na temi azijska kozmetika
Korisim La Roche Posay Redermic R s retinolom doslovno svakodnevno i hijaluronsku u EL Advanced Night Repair, pa nenam jel mi gel prelabav. Jel si mogu naruciti tester? Nikad nisam narucivala sa superskin.hr.
Stoje cistilica?
anatomass is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:48   #3440
Quote:
anatomass kaže: Pogledaj post
Korisim La Roche Posay Redermic R s retinolom doslovno svakodnevno i hijaluronsku u EL Advanced Night Repair, pa nenam jel mi gel prelabav. Jel si mogu naruciti tester? Nikad nisam narucivala sa superskin.hr.
Stoje cistilica?
Mislis u smislu prelegan ?
Taj gel ili lotion zavisi sta uzmes je ionako tretmanski.Nakon ides dalje sa rutinom.Retinol bi ja izbjegavala u istoj veceri iako ovaj sta koristis nije nesto jak no mozda bolje njega ujutro.EL mozes nakon tog aha.
Cistilica u smislu sredstva kojim cistis lice gel za umivanje tocnije je ovaj Cosrx sta sam ti napisala.
Mislim da imas samplove na superskin za naruciti
Imas i tak aha gel od 30ml oko 80kn je i to ti je oko mjesec dana koristenja
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.