Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 16:41   #161
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post




Ego, baby.
Igra moći, da budemo točniji...
https://www.youtube.com/watch?v=mvy4YH9--Vw
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:43   #162
Prividna, kratkotrajna moć.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:45   #163
Ne znam samo koliko se to može nazvati igrom moći.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:54   #164
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Prividna, kratkotrajna moć.
Svaka igra prije ili kasnije završi, užitak je dok traje..

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ne znam samo koliko se to može nazvati igrom moći.
Kako ne može.. hoćeš primjera koliko hoćeš.. lova, status, izgled, priča, pojava, dominacija u krevetu, bdsm...čak ni ne mora biti sexa, bitno se zaigrat..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:42   #165
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Svaka igra prije ili kasnije završi, užitak je dok traje..
Igra jel, znači i infantilnost ima ulogu. Nije da nisam to već zaključio, ali dobro je kad pacijent sam potvrdi.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:57   #166
Ja ne znam koji kurac toliko komplicirate, zene su iste kao prije 20, 30, 50 god. Samo su se pristupi promijenili, ostale su submisivne kao i uvijek. Lijene guzicetne nikad ne preuzimaju odgovornost, osim za posteritet. Aj i to je okej
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:10   #167
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Igra moći, da budemo točniji...
https://www.youtube.com/watch?v=mvy4YH9--Vw
Naravno, sve se vrti oko moći. Ljepota je moć, seks je moć. Netko zeli biti manje netko vise mocan, ali uglavnom svi tezimo nekom progresu. Razina moci je proporcionalna drustvenom statusu.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:11   #168
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
taman posla da zavirujem u gaće nekom tamo beti koji nije lovac
samo alfe za mene, molim lijepo

a parola ti ne ide uz lajfstajl oženjenog koji traži sa strane
A staj ako alfa nema nista u gaćama, jel ga onda primas?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:23   #169
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
hvala, baš si srce


ako dijele skrbništvo tjedan-tjedan, onda da.

ali ako žena ima skrbništvo, puno je drugačije.
čak i ako je sve idealno, da otac zaista viđa djecu prema sudskoj odluci ili čak i više od toga, djeca uglavnom spavaju kod mame, ona ima slobodan svaki drugi vikend.
a u mnogim slučajevima nije tako idealna situacija.
sad uzmi još u obzir i mogućnost da žena radi u smjenama, i da kad dijete spava kod tate, ona uglavnom šljaka.

a kad djeca porastu dovoljno da mogu biti sama doma, već je stara baba
a stas se i ti bunis sad, jel ti napravijo dicu? Mislis da je dobru kvalitetnu kitu lako nac? Da se nisi udala, neb imala dicu i sad bi izlazila ko stara krampaca po barovima, birtijama itd. Suti i odgajaj dicu. A kita ce naic kat tad
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:56   #170
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Igra jel, znači i infantilnost ima ulogu. Nije da nisam to već zaključio, ali dobro je kad pacijent sam potvrdi.
Tebi svaki kurac stvarno treba crtat. Najprije infantilnost ti je u glavi. Drugo, jesi kad cuo da je zivot predstava u kojoj svatko nosi svoju masku. Trece, biseru, kad izlazis van na date koji kurac glumis frajera, koji kurac se kesis i kreveljis kao majmun kako bi ju zabavio da ti da picke. Zasto se ona napuca ako ne zato da pokaze da je dobra prilika? Novost za tebe, za godinu dana ako ostanete skupa skuzit ces da prdi, smrdi, podriguje i sere u solju kao i ti, ranije nece jer je procitala da se to ne radi a ne zato jer ne bi htjela, doslo joj je i prvu vecer al bi reko vidi seljanke pa zato nije. Kad seljanku, pardon djevojku odvedes u banku po kredit za stan nasmijat ce ti se zgodna sluzbenica jer joj je to posao, glumi da ti mazne lovu i stavi uteg oko vrata. I kad tu svoju sevis glumis da ti je predigra napeta, u suprotnom ce bit suha i nes moc stavit kurac. A kad mislis da se volite i zagrlis je u postelji dok dica spavaju molis boga da sutra ne dobijes mozdani i da ne izgubis sve sto imas, pa nije luda da svoj zivot unisti zbog tebe nepokretnog u kolicima. Ako mislis da je ovo grub opis, mislis to zato jer te mama naucila da se fino izrazavas pa i tu nosis masku. Dobro dosao u zivot, jel sad kuzis sto je igra,biseru!
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:20   #171
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
a stas se i ti bunis sad, jel ti napravijo dicu? Mislis da je dobru kvalitetnu kitu lako nac? Da se nisi udala, neb imala dicu i sad bi izlazila ko stara krampaca po barovima, birtijama itd. Suti i odgajaj dicu. A kita ce naic kat tad
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:19   #172
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Tebi svaki kurac stvarno treba crtat.
Odlično hvala, nisam dalje od ovog pročitao čuvam ostatak posta za jutarnju kenjažu al koliko si nadrobio moglo bi biti i za dvije-tri.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:10   #173
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
sox, ne primjećuješ koje su reakcije na tvoje upise?

jesi razmišljao da malo odmoriš od foruma i pisanja dok ne poradiš na sebi?
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:47   #174
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Odlično hvala, nisam dalje od ovog pročitao čuvam ostatak posta za jutarnju kenjažu al koliko si nadrobio moglo bi biti i za dvije-tri.
Jesi se iskenjao ili još drkaš u krevetu?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:10   #175
Nije trebalo, prošlo je glatko gotovo za par sekundi. Džabe si se raspištoljio.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:57   #176
Pročitao uz kavu, ne znam kaj si mi htio nacrtati pa meni je od davnina poznato da se ljudi bez mozga i bez pravilnog odgoja ponašaju iracionalno. Sve što si napisao sam prerastao kad sam imao 15 godina. Neke stvari i ranije.

Al imam jebenu intuiciju, znao sam da je post sranje.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:21   #177
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Pročitao uz kavu, ne znam kaj si mi htio nacrtati pa meni je od davnina poznato da se ljudi bez mozga i bez pravilnog odgoja ponašaju iracionalno. Sve što si napisao sam prerastao kad sam imao 15 godina. Neke stvari i ranije.

Al imam jebenu intuiciju, znao sam da je post sranje.
Pogrešno, da si dovoljno odrastao ne bi neprestano visio po ovom podforumu, da imaš intuiciju ne bi se pravio glup, a fino odgojeni ljudi ne kače kurac javno po forumima..

Više neću, idem na marendu..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:52   #178
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pogrešno, da si dovoljno odrastao ne bi neprestano visio po ovom podforumu, da imaš intuiciju ne bi se pravio glup, a fino odgojeni ljudi ne kače kurac javno po forumima..

Više neću, idem na marendu..
1. nemaš pojma koliko vremena provodim na ovom forumu i točan odgovor nije neprestano, a koliko ti je ta prozivka licemjerna ne trebam detaljno obrazložiti dovoljno je vidjeti broj i duljinu postova
2. nemaš pojma koliko je izazovno praviti se glup uz ovoliku konkurenciju prirodno talentiranih
3. nemaš pojma što znači riječ javno čim ju primjenjuješ na privatni (zaključani) dio foruma

Savjetujem ti marendu s puno cinka jer on je esencijalan za kognitivne funkcije, pošto demonstriraš nedostatke u tom segmentu.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:11   #179
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
1. nemaš pojma koliko vremena provodim na ovom forumu i točan odgovor nije neprestano, a koliko ti je ta prozivka licemjerna ne trebam detaljno obrazložiti dovoljno je vidjeti broj i duljinu postova
2. nemaš pojma koliko je izazovno praviti se glup uz ovoliku konkurenciju prirodno talentiranih
3. nemaš pojma što znači riječ javno čim ju primjenjuješ na privatni (zaključani) dio foruma

Savjetujem ti marendu s puno cinka jer on je esencijalan za kognitivne funkcije, pošto demonstriraš nedostatke u tom segmentu.
Ne da mi se, a nema ni potrebe..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:15   #180
A micek mali.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger