Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 19:31   #1
Moje nepopularno mišljenje

Potaknuta temom s misterija o reklami za Dove gdje se žene presvlače i prelaze iz crnkinja u bjelkinje želim izraziti svoje nepopularno mišljenje i potaknuti vas da iznesete svoje*


1. Ide mi nakurac rasizam i što se sve okreće na rasizam i sve je rasizam, spominjanje crnca je rasizam i sve ikad je white privilege. Jebite se.

2. Vječna, vječna kuknjava o tome kako je država u kurcu. Svugdje. Na portalima, bilo gdje na internetu, uživo. "U ovoj birtiji je kava loša" - "TO JE ZATO ŠTO DRŽAVA IMA POREZE I NAMETE I NEMOŠ NIŠTA LJUDI SE SELE BLA SRA DRŽAVA TODORIĆ KOLINDA omg neki ljudi nisu bili na moru 3 godine Neki ljudi ne mogu na skijanje kakav je to život kad si nemoš kupit ni patike najk er za 1200kn". Odjebite s tim dosadnim negativnostima i kuknjavama i izvadite glavu iz guzice.

3. Volim McDonalds.



*po potrebi može biti tutićasta tema, ali bilo bi lijepo kad ne biste moralizirali i pokušali nekoga nagovoriti na svoje razmišljanje
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 19:38   #2
Štagod da se problematizira ili pokušava popraviti, javi se skupina koja utvrdi da je država u kurcu a mi se bavimo psima, arheologijom, zdravom hranom, you name it.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.10.2017., 19:39   #3
meni idu na kurac muški trollovi i psihijatrijski slučajevi na žk-u i njihovo toleriranje. baš evidentno mrze žene, većinom zbog sjebanih obiteljskih odnosa, bilo da ih je mater sjebala bilo bivša žena ili većinom oboje

zbog takvih mi se zgadio forum. na koju god temu dođem prosipaju jal, mržnju i negativnu energiju.

u RL nikad nisam upoznala taj profil muškarca, tj možda i jesam ali nisam imala bližeg doticaja tj nisu mi se tako ispovjedali. totalno nova perspektiva od koje boli glava
NiktaX is offline  
Old 10.10.2017., 19:41   #4
Evo, ona žena što je ubila sebe i dvoje djece, komentar ispod:

Quote:
Da su zivjeli u civiliziranoj zemlji, sumnajm da bi se ova tragedija zbila...




Da, u drugim državama se ljudi ne ubijaju i ne vrše samoubojstva i ubojstva, to ima samo u hrvackoj
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 19:41   #5
http://knowyourmeme.com/memes/unpopular-opinion-puffin

Afrika možeš si i to i u meme pretvoriti.
lyrabelacqua is offline  
Old 10.10.2017., 19:42   #6
ne kužim ljude koji bi prije spasili psa, nego dijete (ona priča sa zgradom u plamenu).
fuj is offline  
Old 10.10.2017., 19:43   #7
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Štagod da se problematizira ili pokušava popraviti, javi se skupina koja utvrdi da je država u kurcu a mi se bavimo psima, arheologijom, zdravom hranom, you name it.
A da, to isto.

Članak o otvorenju bio-bio trgovine.
Komentari:
a) otvarate to, a narod se iseljava
b) šta će nam to, narod više ne jede krompir na pole SVE SE ZABORAVLJA IZUMIRU STARI OBIČAJI pederi uništavaju sve

Kako ne krepaju od tolike žuči ti komentatori.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 19:47   #8
Ženemajkekraljice koje na apsolutno svaki naputak stručnjaka o djeci komentiraju "I nas su tako pa evo svi živi i zdravi"
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 10.10.2017., 19:49   #9
ovo niš nisu nepopularna mišljenja.
fuj is offline  
Old 10.10.2017., 19:51   #10
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ovo niš nisu nepopularna mišljenja.
Kako gdje.

Recimo, na mom fejzbuku reći nešto onako o rasizmu je skoro pa suicid, a reći da volim mcdonalds je u ostalom okruženju potpuni suicid.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 19:56   #11
jel smijemo i o nepopularnim stvarima koje radimo? super tema, inače.
isadora w. is offline  
Old 10.10.2017., 19:59   #12
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
3. Volim McDonalds.
A kaj ti nisu bolji oni pravi hamburgeri po Zagrebu?
Ne za ozbač, oni veliki da se najedeš kak se spada. Meni su ti iz Mca premali.
malin is offline  
Old 10.10.2017., 20:02   #13
zato uzmeš 3 iz meka i jedan pomfri. da, mek je odličan po ukusu. imam u blizini i onaj bio eko organic hambi, ali taj je neznatno veći od mekdrekovog a košta 5 puta više.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 10.10.2017., 20:07   #14
moje nepopularno misljenje:


1. tajenje od muza koliko sta je placeno od odjece.

cemu?


2. pravljenje debila od vlastitih muzeva u stilu- ma ne mogu njega poslati malomu na roditeljski sastanak.

why? ne kuzi hrvatski?


3. delirij oko gledanja utakmice.

gle, modric tebe ne bi gledao.
mari_2011 is offline  
Old 10.10.2017., 20:10   #15
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
3. delirij oko gledanja utakmice.

gle, modric tebe ne bi gledao.
Ja sam jednom dobila lekciju da nisam pravi domoljub jer nisam znala da tu večer Hrvatska igra u nekom sportu protiv nekoga. A fakat nisam jer nemam tv i nekad te informacije jednostavno ne dopru do mene. A samo sam nevino pitala "Kakva utakmica?".
lyrabelacqua is offline  
Old 10.10.2017., 20:10   #16
malo mi čudna ideja tržišta koja "ispravno" određuje vrijednost svega
ne vjerujem u to
mantisa is online now  
Old 10.10.2017., 20:11   #17
moje nepopularno mišljenje. ne volim peglat. pogotovo košulje. jedva svoju opeglam
NiktaX is offline  
Old 10.10.2017., 20:14   #18
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom dobila lekciju da nisam pravi domoljub jer nisam znala da tu večer Hrvatska igra u nekom sportu protiv nekoga. A fakat nisam jer nemam tv i nekad te informacije jednostavno ne dopru do mene. A samo sam nevino pitala "Kakva utakmica?".


da, bogohuljenje ... mislim, kako ne znas

i ja sam taj seljak koji ne zna kad je neka tekma, osim ako mi netko
ne dobaci.


onda cak nekad dan nakon tekme, prelistam novine na netu,
i najgore mi je kada iz naslova ne mogu zakljuciti jesmo li mi pobjedili ili netko drugi.


ono, naslov u stilu:

srna je dao sve od sebe za odlucujucu utakmicu.
1. jel srna dao gol pa smo pobjedili?
2. jel srna dobio lakat u oko i zavrsio na klupi pa smo izgubili?
3. jel srna pogodio stativu pa smo izgubili?
4. jel srna dodao nekome loptu i taj netko je u zadnjoj minuti dao gol pa smo pobjedili?
5. jel srna dodao nekome loptu i taj netko je fulao gol u zadnjoj minuti pa smo izgubili?


ono..ne kuzim.
mari_2011 is offline  
Old 10.10.2017., 20:16   #19
Je li ovo zamisljeno kao ova tema s Kokosinjca? https://www.forum.hr/showthread.php?t=910435
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 10.10.2017., 20:20   #20
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
malo mi čudna ideja tržišta koja "ispravno" određuje vrijednost svega
ne vjerujem u to
Ne znam baš za "vrijednost svega", ali, recimo, neko umjetničko djelo, npr dva poteza kistom, jedan crvene, drugi crne boje... Tko određuje njegovu vrijednost? Tko je mjerodavan da kaže to vrijedi toliko i toliko? Njegova vrijednost se očituje u tome koliko je netko spreman to platiti. Ja to tako shvaćam.
kim deal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.