Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2009., 18:22   #81
Je li netko vidio roze negdje? Baby pink, hot pink...jos da imaju i uzorak neki
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:25   #82
Imam pitanjce za cure koje su kupile gumenjače, možda će zvučati glupo, ali kako su vam udobne ove čizme? i..jel vam se saftaju noge u njima?
Razmišljam o kupovini(ovih do 150 kn) pa me zanima hoću li ubiti nekoga u blizini kad ih skinem, obično kupujem kožnu obuću
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:43   #83
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
Imam pitanjce za cure koje su kupile gumenjače, možda će zvučati glupo, ali kako su vam udobne ove čizme? i..jel vam se saftaju noge u njima?
Razmišljam o kupovini(ovih do 150 kn) pa me zanima hoću li ubiti nekoga u blizini kad ih skinem, obično kupujem kožnu obuću
neznam jer ih nikad nisam imala, osim ko klinka, al tog dal su mi se noge usaftale il ne se ne sjecam

pa mislim da se nebi trebale, izgledaju mi bas za neku topliju jesen, nikak za hladnije dane i snijeg, (govorim o onima bez krzna unutra) jer je to samo guma i prije mi izgledaju da bi mi bilo zima u njima nego da bi mi se noga preznojila..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:49   #84
U Splitu ih ima u Planike, cijena 199kn i baš ima cool modela, dvoumim se između crnih s rozim cvjetovima i sivih kariranih s rozim detaljima.U Diokoma ih isto bude, imaju neke modele sa životinjama crvene na slona, zelene na krokodila i tako i budu stvarno jeftine,manje od sto kuna.
Kako im se kreće cijena na ebayu?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:50   #85
ja imam:
-sive sa plavim cvjetićima
-svijetlo smeđe na prugice sa ljubičastom linijom iza
-bež poluprozirne sa crvenkastim cvjetićima
-sestra ima tigraste

i sad razmišljam o kupnji rozih ili ljubičastih na ebayu,al su skupeeee

edit:

ima ih svakakvih,od 100,200,250 kuna
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:58   #86
Quote:
Orimajaa kaže: Pogledaj post
-sive sa plavim cvjetićima
-svijetlo smeđe na prugice sa ljubičastom linijom iza
-bež poluprozirne sa crvenkastim cvjetićima
-sestra ima tigraste


daj neke slikice
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 20:28   #87
Da, Orimajaa, slike odma vamo
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 20:32   #88
Seka i ja vidjele danas u Humanica, sarene nekakve. Nisam cijene gledala, oko 200 i nesto kn.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:35   #89
Ove su iz Deichmana, 129 kn i moram priznati da su udobne i puno bolje od onih iz Peka i Cicibana




Slike su malo loše jer su slikane mobitelom
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 17:08   #90
ma gumene čizmice su zakon,ja imam one stare iz borova plave s krznom unutra,čim zahladi vani ili kiša pada,ja hop gumene čizmice na noge
xtina199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 23:55   #91
da li itko ima gumene čizme iz planet obuće???zanima me da li su udobne,kupila sam si jedne u accesorize,ali su mi bile toliko neudobne,da sam se vratila na stare plave a definitivno bi uskoro trebala kupiti nove....
xtina199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 00:08   #92
nemam pojma ni ja... i isto me zanimaju udobnost i toplina, koliko zapravo griju i jesu li samo za kišno vrijeme ili mogu i na snijeg bez da se poskliznem i ubijem u njima?
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 00:14   #93
ja u ovim starima hodam svaki kišni dan i cijelu zimu po snijegu,i nikad mi se nije sklizalo....jedino što su malo pre dječje,pa bi si kupila nove,a te s krznom iz planet obuće su mi zapele za oko.....nema bolje obuće za hladno vrijeme od gumenih čizama,s toplom podstavom,cijelu jesen i zimu samo u njima hodam
xtina199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 00:23   #94
a na ledu? ne, ozbiljno, trebaju mi za posao, a ako padne snijeg moglo bi biti i leda i sklizavo, a bitno mi je da se ne ubijem pri prvoj ledenoj kiši ili poledici, u igri su i fotići, fotografiranje na otvorenom nedjeljom ujutro.

e super, ako imaju podstavu skoknut ću i ja do Planet Obuće da pogledam što ima...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 09:03   #95
Quote:
Viki29 kaže: Pogledaj post

vidjela sam jucer ove gumene dajhmanuše u cc al su mi malo prešarene..

od kud su ove crne s bijelim točkama, to je isto slikano u deichmannu? te nisam vidjela, samo ove šarene ljubičaste..

i bila sam u NY, u cc, pretrazila sam ga jedno 3 puta i nisam gumenjače nigdje vidjela.. di stoje? jel ih tko jos vidio?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 09:07   #96
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
vidjela sam jucer ove gumene dajhmanuše u cc al su mi malo prešarene..

od kud su ove crne s bijelim točkama, to je isto slikano u deichmannu? te nisam vidjela, samo ove šarene ljubičaste..

i bila sam u NY, u cc, pretrazila sam ga jedno 3 puta i nisam gumenjače nigdje vidjela.. di stoje? jel ih tko jos vidio?
bile su s lijeve strane, malo iza blagajni prema unutrašnjosti dućana. možda ih nema više?
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 09:19   #97
a onda ih nema

bile su samo neke gležnjače, fejk uggsice, crne i neki sivi leopard uzorak, a guuzzvaaaa.. skroz do muskog djela.. strasno nesto.. pola tih čizmica je bilo pobacano po podu, a ove cure kaj rade tam samo skaču preko toga..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 11:57   #98
iman ja nedi u garazi unikatne gumene cizme, zute, nisu one jeftine nego prave iz njemacke, udobne su, imaju toplu vunenu postavu iznutra i oblozene su betonom s vanjske strane, sta je i logicno buduci da san ih kupio kasmo nalivali tarace oko kuce
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 23:57   #99
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
a na ledu? ne, ozbiljno, trebaju mi za posao, a ako padne snijeg moglo bi biti i leda i sklizavo, a bitno mi je da se ne ubijem pri prvoj ledenoj kiši ili poledici, u igri su i fotići, fotografiranje na otvorenom nedjeljom ujutro.

e super, ako imaju podstavu skoknut ću i ja do Planet Obuće da pogledam što ima...
daj javi kakvih ima,čujem da su dobili nove modele.....ja sam danas išla do borova vidjet,imaju šarenih,nekakvih s bombonima,probala,i nisu baš udobne....
btw.danas kao da su svi nosili gumene čizme,čak sam vidjela dečka i curu zajedno: ona u sivim s točkicama,a on u zelenim gumenim čizmama;u centru zg
xtina199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 09:12   #100
Quote:
xtina199 kaže: Pogledaj post
btw.danas kao da su svi nosili gumene čizme,čak sam vidjela dečka i curu zajedno: ona u sivim s točkicama,a on u zelenim gumenim čizmama;u centru zg
aaaaaaaaa, di ih samo nađu? i jaaa biiii
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.