Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2007., 14:00   #81
Quote:
Lara :) kaže: Pogledaj post
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 17:51   #82
slažem se!!!!!ja sam visoka 178 i nosim potpetice,zašto ne,al nie lipo kad cura ima predobre duge noge i još s potpeticom,ko bombonćić...znam žensku šta je visoka 184 pa nosi take jer ima jaaaaaaako visokog momka
vOlIm PeSeKe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 17:53   #83
mislila san da san visoka 180 al su mi krivo rekli...eeee
vOlIm PeSeKe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 19:20   #84
ja nisam bas nesto posebno visoka, imam 173... volim pete, posebno one od 10 cm. zapravo manju petu niti ne nosim. koji put se osjecam ko caplja u njima, no to me ne sprecava da ih nosim , ali samo za izlazak vikednom. radnim danom nosim kežuel obucu.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 19:31   #85
I a sam negdje 174, a stikle(cizme ) volim uz suknje (krace pogotovo).
jedino ne volim tanke i previsoke stiklice, jer sam par puta lomila zglobove, pa postoje vrlo velike sanse da krivo stanem , ne osjecam se sigurno u njima

Ali, noge ljepse izgledaju u njima, zasto ne
Puno je gore vidjet curku, bez obzira koliko je visoka, kako ne zna hodati u stiklama
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:15   #86
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
I a sam negdje 174, a stikle(cizme ) volim uz suknje (krace pogotovo).
jedino ne volim tanke i previsoke stiklice, jer sam par puta lomila zglobove, pa postoje vrlo velike sanse da krivo stanem , ne osjecam se sigurno u njima

Ali, noge ljepse izgledaju u njima, zasto ne
Puno je gore vidjet curku, bez obzira koliko je visoka, kako ne zna hodati u stiklama
ajme ja bas danas gledan koje dobre cipele na nekoj curi, samo sta ju nisan pitala di ih je kupila a ona se digne i pocne hodat. to ne da je bilo nabadanje nego hodanje po jajima a peta je oko 8 cm visoka i debela, pa mislin...
nema mi gore nego vidit curu koja ne zna hodat u stiklama . e i cura koja pusi a ne zna

enivej, ja san 173 i nosin stikle bez problema i iman viseg momka ne virujen da bi ih bas nosila da je momak manji od mene.
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:56   #87
Quote:
vOlIm PeSeKe kaže: Pogledaj post
ja san visoka 180...al opet mi je ponekad crnjak obuć štikle pogotovo ako iden s ekipon cura koe su visoke 165....al obožavan visoke pete...i lipše mi je vidit visoku zgodnu curu s dugin nogama...heh...

ja sam isto visoka 180 cm i danas sam imala stiklu od 8 cm. fotkale smo se poslije kave i moja glava nije stala u sliku.
hocu reci, nosim stikle bez beda.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 15:18   #88
Ja imam 170... i dugo su mi "frendice" nabijale komplekse kak sam visoka,kak imam premršave noge,kak ovo,ono..a sve jer su one bile 1,50 i debele..
Duuugo, baš zbog njihovih komentara nisam htjela nosit ni suknju ni visoke pete,ali sad.. Nosim uvijek za van štikle s max. petom od 8-10cm.. Jer u višoj ni ne mogu hodat! I baš mi je lijepo vidjet vitku curu u štiklicama...
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 15:53   #89
meni je super vidjeti curu u stiklama, neovisno o njenoj visini, samo ako zna u njima hodati. ali se pored visokih cura u stiklama osjecam ko mali patuljak . jer sam ja 163 i rijetko nostim stikle, a i kad ih nosim, max nekih 6-7cm...
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 19:42   #90
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
akmo ekipo! Plavuša visoka 176cm! volim nositi stikle i necu ih prestati nositi ali cula sam razno razne uvrede od iskompleksiranih patuljaka pa ajmo da vas cujem! hehe!
ja sam 178 pa nosim peturine.. ali sve manje i manje. To znači da će te počet opsjedati mali liliputanci od tipova.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:48   #91
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
akmo ekipo! Plavuša visoka 176cm! volim nositi stikle i necu ih prestati nositi ali cula sam razno razne uvrede od iskompleksiranih patuljaka pa ajmo da vas cujem! hehe!
Ne zamaraj se glupostima! I ja sam visoka 175 cm i sa guštom nosim visoke pete!
EmaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:42   #92
Ja sam visoka 177 cm i ne nosim štikle iz samo jednog razloga: "stršim" u društvu.
Tak mi je lijepo čitati vaše postove,čak sam počela misliti da sam jedina koja ne nosi štikle radi visine.
U mojoj bližoj okolini, među društvom te ljudima sa posla ja sam najveća (jedan kolega veći od mene).
Kad gledam i srećem ljude po hodnicima u firmi večinom su niži od mene ...
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:18   #93
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
akmo ekipo! Plavuša visoka 176cm! volim nositi stikle i necu ih prestati nositi ali cula sam razno razne uvrede od iskompleksiranih patuljaka pa ajmo da vas cujem! hehe!
mislim, nosi ti štikle, zaboli te kurac za to kaj ljudi pričaju.
al kakve jebene veze ima boja kose sa štiklama?
__________________
~ Da l' ti išta još znači ako čuješ da dolazim u zabranjeni grad...Da ti kažem da te volim, zadnji put da izgovorim to, da mi tijelo gori kao što nikad nije gorilo ~
Pneumatska bušilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:51   #94
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
Joj, a nisam vam rekla kako sam bila zla dok sam bila mladja.
Tako meni neki pokusavali da nabiju komplekse... I kao roda i tako te pizdarije.

i ja se tu naljutim i kad god bi mi prisao neki nizak lik... Prvo ga fino odbijes, on se obicno oseti uvredjenim, i pocne da podjebava (govrim o malim iskompleksiranim ljudima)... i kad sledeci put pita kad cemo na kafu ili nesto slicno ja mu kazem "CIM PORASTES". Bas sam bila zla......
wow, ti si moj idol
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:55   #95
Quote:
Cat_drive kaže: Pogledaj post
ja sam tek ove godina počela nositi šuze na petu, visoka sam 1,74, uglavnom to je kompleks u našim glavama, a ja sam sada na 5cm maksimalno, ali odvažit ću se ja....
ti si sigurno jedna od tih zlocestih iskomplesiranih patuljaka... visina ti je ispod prosjeka
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 00:08   #96
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
ja sam visoka 176 i zao mi je sto nisam bar jos 3, 4 cm visa, zato su mi sve stikle od 10 do 14cm(nosim broj 40), inace u stiklama sam 24/7 ne mogu se zamislit u ravnom, i obozavam visoke cure,
a imas nick patuljka
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:38   #97
Thumbs up

ok....ja sam rekorderka onda....

visoka sam 188 i uredno nosim štikle i do 10cm
fala bogu,dečko mi je visok preko 2 metra pa mi uopće nije bed, dapače
ekipa zna dobacivat kad sam sama, u stilu, kakvo je vrijeme gore....
idealan odgovor: smrdi po patuljcima
međutim,kad sam s dečkom, nitko ne dobacuje, ali definitivno plijenimo pažnju...

zaključak: nosite štikle ako se u njima super osjećate....bez obzira na visinu
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 13:58   #98
I ja sam visoka i nosim pete!
Sve su žene lijepe, i niske i visoke, ali imam osjećaj da je konačno došlo naše vrijeme...sada su visoke IN
__________________
Sve je na prodaju...
Zaara is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:16   #99
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
visoka sam 188 i uredno nosim štikle i do 10cm
Ajme, to je meni malo nakaradno. Niti mi je lijepo niti sexy. Ja sam 182 cm i totalno ne vidim apsolutno niti jedan razlog zašto bi mi se sviđalo da hodam po gradu ko div u petama od 10 cm. A ne znam ni zašto bi se drugima sviđalo
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:24   #100
Quote:
Parah. kaže: Pogledaj post
Ajme, to je meni malo nakaradno. Niti mi je lijepo niti sexy. Ja sam 182 cm i totalno ne vidim apsolutno niti jedan razlog zašto bi mi se sviđalo da hodam po gradu ko div u petama od 10 cm. A ne znam ni zašto bi se drugima sviđalo
zašto ne ako se curi to sviđa i ako ima visokog momka,ne vidin razlog zašto ih ne bi nosila... ...ja san 1,80 pa nosim pete oko 7 cm i mislin da je to skroz ok...šta kažete...
vOlIm PeSeKe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.