Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2003., 00:52   #21
Ruksak..i nis drugo ne priznajem....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 00:14   #22
koju torbu imate

nego, kakve, cije, dizajnerske slike...kakve nosite imate, zelite, prodajete. ...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 00:31   #23
nosim obicne torbe,trenutno neku benetton,imam par iz h&m,nike ruksak...nije da ne bi htjela neku ludu ili koznu,ali najcesce one kostaju preko 1000 kn a to je cifra koju mi ne pada na pamet izdvojiti za torbu
nego,ima neka ajla hebib koja je bila par puta u cosmu koja radi super torbe,zna li netko nesto o njoj?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 00:41   #24
ajla

cula sam za nju...mislim da je bila negdje internet stranica...probat cu je nac pa cu javit.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 00:44   #25
to bi bilo divno,ja samo znam da ima mail,i svojedobno sam vidjela u dezmanovom prolazu izlog,ali je ubrzo nestao,valjda ga zakupljuju mjesecno.ak nades obavezno javi.hvala
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 00:44   #26
Nemam ih puno...3
jedna je oker boje sa kombinacijom da se nosi kao rusak i preko ramena,druga je sarena na kocke u bojama Salvatore Feragamo,a treca je Louis Vuitton ona sa grafitima crno-bijela.

Sve tri su kupljene prije 3 godine,pa je vrijeme da se pocastim novom.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 01:14   #27
uh...
-najdraža:crna benetton od plisa koju vec imam nekoliko godina, lijepa, praktična i stane nezamislivo puno stvari.
-pa jedna siva cudnog oblika koju sam nasla u nekom dućanu u Parizu
-jedna mala okrugla i dlakava koju nosim na cupavi zimski kaput
-mala kožna za elegantnije kombinacije (ta nije cesto u upotrebi)
-eastpack ruksak
-mala pletena za ljeto
-velika pletena, isto nosim samo ljeti
-sisleyev ruksačić koji se ne nosi na ramenima, nego onako poprijeko
-i ne mogu se vise sjetit
Kad tome dodam još i sestrine koje vrlo rado koristim i mamine koje posudim tu i tamo, vidim da ih fakat imam PREVIŠE.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 11:54   #28
lv

iamm preslatku louis vuitton st.jacques torbicu zelenu. obozavam je. imam i neku iz miss selfrigea traper...imam i nike ruksak...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 15:20   #29
Imam ih svakakvih - velikih, malih, debelih, mršavih, jeftinih, skupih, šminkerskih, sportskih..svih boja i veličina.. da imam mozga koliko torbica gdje bi mi bio kraj
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 16:48   #30
Ja si kupila beneton torbu prije neki dan, srednje velicine, crna. bas mi je lijepa. Sad cu je nositi dok se je debelo ne zasitim.
Inace bas nisam luda za torbama (ja sam friki za druge stvari)
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2003., 00:49   #31
taskice

kakve nosite?
kakve volite i namjeravate kupiti za ovu sezonu?

ja obozavam taske,zimi velike,ljeti-sto manje to bolje..ali ih obozavam.sad sam nedavno kupila dvije majusne za ljeto i mislim da ce to biti to za ovu sezonu.mala svjetlo smeda jednostavna od jelenje koze sa nekim sitnim lancicem na sredini,i jedna-zna se-leopardic...za nove sandale.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2003., 09:38   #32
Re: torbe

Quote:
LaTiTeA kaže:
Ajmo... kakve torbe furate?

Velike? Male? Crne? Crvene? Sarene?

Zapravo me zanima kakve torbe nosite za izlaske, onak, subotom navecer. Ok, po danu mogu furati torbetinu ko da idem na plac, ali sa takvom torbetinom izaci navecer van mi je malo bedasto (nemam pojma zasto).

Evo, kakve vi nosite za izlaske?

Ja si planiram kupiti jednu onako, duguljastu. Dovoljno dugacku i dovoljno unutra siroku da mi stanu ravne cipele u nju (psssst! nemojte nikome reci )
a jesi me nasla, meni su torbe slabost

Furam razne.
Odjeca moze biti umjerena ali torbice moraju biti lude
Zadnja kupljena je od tirkiznog perja i pase samo na jedan moj outfit ( bijeli ) i to kad sam preplanula ali akd sam ju vidjela
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2003., 18:33   #33
Ah, mojoj je Martensovoj oslabil čičak, nakon 10 let uporabe , a pošto tu ima dost džepara, sad furam neku Kiplingovu, crnu,s milion pretinaca i rajfešlusa, ali ima lokot.
Inače, za van malu crnu samtastu, s placa u W.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2003., 18:36   #34
ja furam novi jedan od novijih puminih mmodela onak polukruznog oblika bijela sa crnim rubovima i sa puma znakom s jedne i natpisom sa druge strane
strasna je
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 00:31   #35
nosim samo ruksak, iako imam par tih zenskih torbica, al na kraju te samo doma skupljaju prasinu i kaj je najgore stalno dolazim u napast da ih jos nakupujem, i onda ipak i dalje nosim ruksak i po danu i navecer
__________________
malo sunca u hladnoj vodi
histeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 05:19   #36
Ja sam nedavno kupila strasno slatku lila clutch torbicu za vecer. Skroz je beaded i ima neki cvjetasti motiv na sebi.
Najbolje je to sto je bila ultra jeftina. Cini mi se da sam platila 10tak funti.
A ne bi ni usla u ducan da nisam vidjela u magazinu da Minnie Driver ima takvu bijelu torbicu i pisalo je da je iz Accesorize. Ja unisla i vidi vraga stvarno torbica tamo. U svim bojama. Bas mi je super.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:39   #37
Ja en znam tko je ovdje lud, Vi ili ja. Bit će da sam ja

Imam samo 3 torbice. Jedna je trapezasta crna od gamoša sa velikom kopčom i to furam po zimi. ( 100 kn )
Druga je iz Australie, seka kupila pa ne znam koliko kosta, onako duga rucka, do guze, pliš, na klokana koji je trodimenzionalan i prišiven. Obožavam torbu, ne prođe dan kad je stavim a da mi netko ne kaže da je dobra
I u subotu sam kupila novu. 220 kn. Platnena, crna, za ljeto. Malena, ali opet stane sve što mi treba u nju. Onako na rame se stavi. Ima unutra nekakvu crvenkastu šarenu podstavu koja je duža, pa se vidi na torbici...ne znam kako da to objasnim

I to bi bilo to.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:42   #38
kaj bi bila luda ?

Samo ti torbice nisu strast

A sigurno ti nekaj drugo je, nisi ni ti bez grijeha
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2003., 02:10   #39
Meni su te torbe i torbice prava muka. Nikada ne mogu naci ono sto mi se svida - ili je preveliko( a ja sam sitna ), ili premalo ( nista stati unutra), ili krive boje ili krivog oblika ili krive cijene ( citaj: previse nula )
Ja racunam da mi treba jedna crna kozna, ne za svaki dan ali ne ni vecernja i dovoljno velika.
Onda jedna za navecer tj vise njih ovisno o garderobi i godisnjem dobu.
Pa jedna za svaki dan zimska i ljetna.
Pa se osjecam kriva kad kupujem kozu, a zivcana kad me kisa uhvati s nekom platnenom i sve mi promoci..
Komplicirano, zar ne?
pomagajte drugovi...
Inace, najdraza mi je ljetna borsa od morske trave ili slame od neke Kaminski zenske, s prekrasnim drvenim,tamnosmedim dugmetom
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2003., 02:52   #40
Volim kozne torbe, platnene totes, imam i par vecernjih. Omiljene: Kate Spade.
U zadnje vrijeme nosim samo crni Baby Bjorn ruksak.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.