Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2003., 17:44   #1
Bodi

Negdje sam naisla na temu gdje su se spominjale potkosulje i bodi. Ne volim nosit ni jedno ni drugo, ali u ove zimske dane, cura se mora nekak ugrijati.

Ono kaj meni nije jasno je bodi - kak vi to nosite? S gacicama ispod? Bez? Kaj s grudnjakom? Ima ga ili nema?

Ja bez grudnjaka ne mogu, a iako ima bodija sa podrskom, nije mi to dosta, ne osjecam se ugodno i ne stoji kak treba.

A gacice ... hm, ne svidja mi se imat one gumbice na tako osjetljivom mjestu.

Da vas cujem
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 18:10   #2
Ne podnosim bodije ni kanotjerice Smješno mi je to i vidjeti a kamo nositi. Nekad davno sam nosila bodi i isto mi nikada nioje bilo jasno da li uz njega idu gaćice i grudnjak. Jer ako idu, onda to nije donje rublje. Ali ipak sam uredno nosila i gaćice i grudnjak.

To mi je postalo previše odjeće, pa više ne prakticiram.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 18:34   #3
Joj ja isto ne volim bodije i potkosulje,mislim i ne treba mi:
ne volim mnogo robe na sebi i nije mi hladno bez potkosulje
Ali moja mama dobije napad ako vidi da mi je zimi majica kraca,onda vice na mene da nosim bodi.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 21:59   #4
pa kaj se to jos fura negde???????????????
ja sam to nosila prije 10 god...imala sam u svim bojama...grudnjak i taki tak retko imam,znaci bez grudnjaka,ali gacice bas uvjek.tange nis ne smetaju.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:04   #5
Bodi mi je najgluplji komad rublja ikad izmisljen. Radije cu nositi veselu udovicu nego bodi.
Ako je bas jako zima, obucem pamucnu majicu s naramenicama ili tanku pamucnu majicu s dugim rukavima ispod dolcevite npr. Ima ih super u Gap Body.
Ali bodi ne stavljam na sebe. Ma kad vidim ono kopcanje izmedju nogu .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:31   #6
sto je to vesela udovica ?

Ja nosim bodi zimi. Jednostavno jer mi je tesko kupiti dovoljno dugacku potkosulju ( a eto ja bas njih ne volim) - ono sto mi je dovoljno dugacko mi je 3 broja presiroko.

Ostale, kad god se sagnem sve ispadne van

Ne nosim svaki dan ali u one dane kad mi je posebno zima. Nosim obicne pamucne ( bijeli ili crni) oblog izreza - pa se ne vidi ispod odjece i kratkih uskih rukava.

Inace ne znam jel to ovdje ljudi vole nositi ali izlozi su puni - schiesser ih radi jako kvalitetne od finih svilenih do sportskih sa ugradjenim grudnjacima.

E da, i ne smeta mi kopcanje, ima one meke gumbe ko za djecji bodi, ne osjetim ih.

Wolford je ovdje omiljen za bodije malo finije prirode.

evo ih ovdje + klik na body wear.

Ja nosim Toronto string i Bahama string. Samo kad sam ih ja kupovala bili su 100 % pamuk. Ali traju. Imam feeling da cu ih jos 20 godina nositi, uopce im se ne vidi da su puno puta prani.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:35   #7
mrzim bodije!!!
uvijek su mi se nekako neugodno uvlačili među osjetljive djelove.
zimi obavezno potkosulja jer mi je zima po bubrezima. imam fakat raznih, koristim i majice na bretele ili one kratkih rukava.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:37   #8
Ja isto nosim bodije stalno (osim po vrućem ljetu), tanke pamučne bez rukava ili na kratke rukave. Jednostavno sam se na njih navikla i sad mi je nezamislivo biti bez bodija.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:55   #9
I ja imam 2 bodija iz Deutschlanda sam ih dobila i nosim zimi jer isto kao i Winni ne mogu da nadem dovoljno dugacku potkosulju (nasla sam jednu ali 2 broja veca). Sto se tice dugmica koliko god mekani bili ja ipak obucem pamucne gache ispod nekako mi prijatnije.Eto moj skromni dodatak o bodijima.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 23:12   #10
Ajme mrzim osjecaj bodija ili kanotjere ispod majice i jos kad se sve to digne onda poludim. Ja to ne nosim vec godinama al mi mama i onona stalno tupe da moram jer da mi je pol guze vani s tim mojim trapericama. Tako da ja nosim kanotjeru samo kad sam na skijanju jer mi je tada stvarno jako hladno
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 00:07   #11
Vesela udovica je ono s ugradjenim halterima . Ne nosim ja ni to, zezala sam se.
Moja mama isto dobiva napadaje kad se po zimi sagnem pa mi vidi gola ledja. Ali ne hodam tako bas na skijanje ili zimsku setnju, bez brige.

Te kao tanke potkosulje s dugim rukavima iz Gapa su jako uske i dugacke, ja sam dosta visoka i meni nisu prekratke.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:27   #12
Volim i nosim bodije, uglavnom zimi.

Potkošulje ne nosim nikad (osim par crnih od mikrofibre koje izgledaju kao majice bez rukava, s kratkim ili dugim rukavima), a prijanjaju uz tijelo poput bodija, pa mi to paše.

Ispod pamučnih bodija nosim i gaćice i grudnjak. Ispod finijih bodija koji izgledaju kao donji veš i imaju pojačanje za grudi, grudnjaci se ne nose. Međutim, takve si rijetko priuštim jer obično to pojačanje nije dovoljno jako za moje grudi, a nikako ne izgleda kad se ispod takvog bodija (neki ga zovu i "korzet", no korzet je i nešto sasvim drugo) nosi grudnjak.

Ono što tražim već dvije godine je crni sportski (pamučni) bodi s tanga stražnjim dijelom... Bezuspješno.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:28   #13
Ne volim bodije...uzhasno me nervira ta "spojenost" a josh vishe nekakve kopchice i botunici izmedju nogu.

Nisam zimogrozna i od rublja nosim samo najneophodnije.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:35   #14
.. kanotjera? .. sta je to?

.. ne nosim bodije, ne nosim potkosulje.. ako mi je hladno onda ispod stovecimamgore obucem obicnu tanku pamucnu majicu s kratkim rukavima il bez rukava.. a i to ne radim jako cesto...
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:32   #15
bodije ne nosim. ne volim ono kopčanje dole. pre više posla kad se ide u wc
kompletići kanotjerice i gaćice to da. baš mi je postao gušt kupovat takve fora kompletiće
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:42   #16
Kanotjera je potkošulja po domaći u Primorju
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:53   #17
ja ne podnosim bodije...

po zimi nosim potkosulje od mikrofibre...prijanja uz tijelo, ne lijepi se za odjecu...grije fino...imam lijepih kompletica s gacama...u raznim bojama, s cvjecem , bez cvjeca
ne podnosim kad su mi gola leda...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:59   #18
Sjećate li se poč. '90-ih, kada su se nosili oni čipkasti bodiji ali na van, kao majice?! Body je zapravo odjevni predmet koj prekriva veći dio tijela, jedino su noge gole. Ono što sam ja nekada nosila, jer sam imala zaista velike cice, su zapravo korzeti. Ispod njih sam nosila tanke gaćice. Jedan mi je rekao da sam mu u tome sva nekako klizava ko srdela. No, to zaista grije.
Danas više ne bih ni mrtva stavila to na sebe, kao ni potkošulje. Dobijam napade živčanosti kada imam npr. odvratne hulahopke na sebi (zašto uvijek moraju biti tako uske u struku, za koga??), pa i ispod tankih košuljica kao i debljih pulovera ne nosim ništ osim grudnjaka. Navikla sam.
No, mislim da bodiji fino mogu oblikovati figuru u punijih žena.
Zašto ti Primorci imaju tako čudne termine?
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 13:06   #19
Čudni ljudi, čudni termini maristella btw. imaš PM već danima, vidim da ne otvaraš
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 13:23   #20
Quote:
just Sandy kaže:
Volim i nosim bodije, uglavnom zimi.

Potkošulje ne nosim nikad (osim par crnih od mikrofibre koje izgledaju kao majice bez rukava, s kratkim ili dugim rukavima), a prijanjaju uz tijelo poput bodija, pa mi to paše.

Ispod pamučnih bodija nosim i gaćice i grudnjak. Ispod finijih bodija koji izgledaju kao donji veš i imaju pojačanje za grudi, grudnjaci se ne nose. Međutim, takve si rijetko priuštim jer obično to pojačanje nije dovoljno jako za moje grudi, a nikako ne izgleda kad se ispod takvog bodija (neki ga zovu i "korzet", no korzet je i nešto sasvim drugo) nosi grudnjak.

Ono što tražim već dvije godine je crni sportski (pamučni) bodi s tanga stražnjim dijelom... Bezuspješno.
slazem se sa Sandy, ispod pamucnih bodija nosim donji ves ( tange i grudnjak )

Nego ovo sto trazis sam ja kupila pocetkom godine, Wolford ih ima i vjecni su, ali nazalost cijena ( oko 100 € )

Nego, ja moram nesto nositi ispod vunenih pulovera, prava vuna, ona grublja, me pika.

I misljenja sam da lagani tanki pamucni bodi ne moze nikome uljepsati figuru.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.