Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2008., 13:51   #201
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post

uglavnom, zaoblazim ih u velikom luku
Moram priznati da me iznenadila ova prica, jer vec godinama kupujem kod njih i nikada problema. U kojoj je to trgovini bilo? Na Iblerovom ili u Teslinoj? I kakav je nakit bio (srebro/zlato)???
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 13:54   #202
Quote:
Aggie kaže: Pogledaj post
Moram priznati da me iznenadila ova prica, jer vec godinama kupujem kod njih i nikada problema. U kojoj je to trgovini bilo? Na Iblerovom ili u Teslinoj? I kakav je nakit bio (srebro/zlato)???
na iblerovom, bijelo zlato

ali sto je najgore od svega to su bile obicne, jednostavne, serijske nausnice
ne pricamo o nekim teskim umjetnickim minijaturama unikatima koje je tesko izraditi/popraviti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 14:04   #203
Svašta. Ali dobro, dobila si pare natrag
I drugi put nemoj čekati mjesec dana
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 14:06   #204
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Svašta. Ali dobro, dobila si pare natrag
I drugi put nemoj čekati mjesec dana
sad sam i ja nesto naucila
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:07   #205
Cure, trebam savjet.
Kupila sam 10.12. kožne čizme i jučer sam skužila da su se odlijepile. Nošene su jako malo u tih par dana, dva puta na kavu i to do auta i možda još jedan dan. Idem ih danas vratiti, al problem je da u dućanu više sigurno nemaju takve moj broj a i ne bih ni uzele iste jer je očito da su nekvalitetne. Ja bih najrađe da mi vrate novce, al mislim da će to ići malo teže...

E da, na kutiji piše da su za suho vrijeme i naravno da i promaču, al ja ih hoću vratiti zato što su se raspale i ne želim nikakve popravke jer malo su mi preskupe da bi se raspale za tjedan dana.
Imate kakvu ideju kak da dobijem novce?
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:16   #206
dodjes i trazis imas na to pravo.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:20   #207
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
dodjes i trazis imas na to pravo.
Pretpostavljam da imam pravo, al mislim da mi neće dati nego da će mi predložiti da ih oni poprave ili zamjene za neke druge. Znam da paničarim unaprijed, al tisuću kuna mi nije malo.
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:33   #208
Quote:
jennifer kaže: Pogledaj post
Cure, trebam savjet.
Kupila sam 10.12. kožne čizme i jučer sam skužila da su se odlijepile. Nošene su jako malo u tih par dana, dva puta na kavu i to do auta i možda još jedan dan. Idem ih danas vratiti, al problem je da u dućanu više sigurno nemaju takve moj broj a i ne bih ni uzele iste jer je očito da su nekvalitetne. Ja bih najrađe da mi vrate novce, al mislim da će to ići malo teže...

E da, na kutiji piše da su za suho vrijeme i naravno da i promaču, al ja ih hoću vratiti zato što su se raspale i ne želim nikakve popravke jer malo su mi preskupe da bi se raspale za tjedan dana.
Imate kakvu ideju kak da dobijem novce?
Ja bi otisla u onaj ured u Ilici (ne znam je li to udruga za zasitu potrosaca ili nekaj drugo) i njih pitala koja su ti prava u ovom tvom slucaju. Da se znas postaviti ako te pokusaju otpiliti u prodavaonici.
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:58   #209
Quote:
jennifer kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da imam pravo, al mislim da mi neće dati nego da će mi predložiti da ih oni poprave ili zamjene za neke druge. Znam da paničarim unaprijed, al tisuću kuna mi nije malo.
pa nemas druge nego otici i vidjeti... ne znam sto ovdje ocekujes odi i trazi svoje novce nazad. glupo je bez ikakve osnove pretpostavljati ishod situacije.

za pocetak procitaj cijelu temu
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 16:23   #210
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
pa nemas druge nego otici i vidjeti... ne znam sto ovdje ocekujes odi i trazi svoje novce nazad. glupo je bez ikakve osnove pretpostavljati ishod situacije.

za pocetak procitaj cijelu temu
Ništa ne očekujem nego sam samo htjela čuti da sam u pravu.
I pročitala sam cijelu temu.
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 18:05   #211
Quote:
jennifer kaže: Pogledaj post
Ništa ne očekujem nego sam samo htjela čuti da sam u pravu.
I pročitala sam cijelu temu.
postavi se ostro i trazi novac nazad
to je tvoje pravo s obzirom da je proizvod, ocito, neispravan
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 18:41   #212
zna li tko pouzdano postoji li kakva mogućnost zamjene robe ako je račun izgubljen? mislim pravno i zakonski gledano, ne jesu li trgovci spremni zamijeniti robu (to je očito )
roba je plaćena karticom, dakle, može se dobiti nekakva potvrda o plaćanju, ali neće sadržavati podatke o kupljenoj robi...
PopStevo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 18:57   #213
Quote:
PopStevo kaže: Pogledaj post
zna li tko pouzdano postoji li kakva mogućnost zamjene robe ako je račun izgubljen? mislim pravno i zakonski gledano, ne jesu li trgovci spremni zamijeniti robu (to je očito )
roba je plaćena karticom, dakle, može se dobiti nekakva potvrda o plaćanju, ali neće sadržavati podatke o kupljenoj robi...
Mozes, samo moras imat barem potvrdu o placanju u tom ducanu! Uglavnom, sva roba se moze zamjeniti u roku od 6mj od dana kupnje, moze se traziti i povrat novca ili zamjena za nesto drugo!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:16   #214
povrat novca mozes traziti samo ako je roba neispravna ili ako imas lijepe oci... inace samo pali zamjena
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:24   #215
Joujou, može link ili kratki zaključak tvoje borbe sa zlatarnom Pratila sam to kao najzanimljiviju sapunicu, ali mi se čini da sam propustila kraj
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:31   #216
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Joujou, može link ili kratki zaključak tvoje borbe sa zlatarnom Pratila sam to kao najzanimljiviju sapunicu, ali mi se čini da sam propustila kraj
na prosloj je starnici, zadnji post.... pod brojem 200
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 21:31   #217
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
povrat novca mozes traziti samo ako je roba neispravna ili ako imas lijepe oci... inace samo pali zamjena
a ovisi o ducanu. Ja sam na proljece uspjela vratit cipele kupljene mjesec dana prije i dobit lovu. A u Vero mode sam isla vratit majicu manje od 24 sata nakon kupnje i morala nesto drugo uzet...
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 21:42   #218
Quote:
Aggie kaže: Pogledaj post
Ja bi otisla u onaj ured u Ilici (ne znam je li to udruga za zasitu potrosaca ili nekaj drugo) i njih pitala koja su ti prava u ovom tvom slucaju. Da se znas postaviti ako te pokusaju otpiliti u prodavaonici.
bila ja već nekoliko puta u udruzi potrošača...imaš sva prava kao kupac...oni ti se ograde s tom etiketom na kutiji di piše za suho vrijeme.. samo da u slučaju ako se to nekome dogodi da se odljepi ili promoči da imaju neku zastitu a ustvari nemaju nikakva prava s tom etiketom... mom dedi su se nedavno nove čizmice potpuno smočile... i deda sav jadan došao doma..mi uzeli čizme i u dućan..i zenska nama da lijepo piše da je za suho vrijeme..i moja mama njima -a jel? pa udruga potrošača baš ne kaže tako...ili zamijenite ili dolazim s udrugom sutra! i zenska zamijenila..drugi dan smo došli po to! samo se treba znati postaviti i to je to
__________________
♥ 10.9.2011.♥
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 23:20   #219
evo, ja ću ispričati svoje iskustvo od početka prosinca ...
kupila sam si uske hlače, tako piše na etiketi, u biti tajice...
u dorothy perkins...nije mi se dalo isprobavati, i kad sam došla doma, obučem ih i one mi prevelike..
idem sutra dan zamijeniti za manji broj, a meni teta veli
da je pospremila tajice
ja, kao tele zbunjena ponovim za njom "pospremila"?
ne kužim, ponavljam...
a ona meni, pa sad imamo sniženu robu, pa sam onu novu pospremila...i nek si ja uzmem nešto drugo...
a ja zapela za tajice, i velim da hoću manji broj...i na kraju
ona bezvoljno ode do skladišta i saopći mi da je samo ostao br. 44,a da 40 nemaju...
sva je sreća što sam sasvim slučajno na mexx-ovom odjelu naletjela na slične, ali malo skuplje...no, dobro...
uglavnom je poanta da kod vraćanja odjeće treba biti uporan i bezobrazan, jer su ponekad prodavačice totalno neljubazne i u stanju su otkantati ako nisi uporan..
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 23:20   #220
Quote:
arlenna kaže: Pogledaj post
bila ja već nekoliko puta u udruzi potrošača...
di je to u ilici(na kojem broju)?Ak mi zatreba jednog dana
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.