Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 17:49   #2661
Da li će na Timeline-u ostati iste postavke privatnosti koje sad imam?
Ako su mi prijatelji skriveni, da li će to i dalje tako ostati?
I sve druge objave koje su sakrivene, s kim sam se sprijateljila i koje mi se stranice sviđaju npr.?

Da li tamo u opcijama privatnosti postoji "samo ja"opcija za vidljivost?
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 18:31   #2662
dali se fejs moze ikako hakirat!?
SlimShadyFilip is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 18:40   #2663
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako svakom novom promjenom ljudi prave ovakve grupe i njima ne postižu apsolutno ništa. Ljudi shvatite već jednom, fejsbuka boli moje korisničko ime za vaša mišljenja.
JohnD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 19:10   #2664
Quote:
JohnD kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako svakom novom promjenom ljudi prave ovakve grupe i njima ne postižu apsolutno ništa. Ljudi shvatite već jednom, fejsbuka boli moje korisničko ime za vaša mišljenja.
U nadi je spas!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 19:33   #2665
ja ne razumijem vas ?? Ako vas je sada sramota da ljudi gledaju ono što ste pisali 2008 , kako vas onda nije bila sramota to pisat, wtf, koji je vaš problem??
fr77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 20:41   #2666
zna netko sta znaci :S na fejsu!?!
SlimShadyFilip is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:12   #2667
Quote:
fr77 kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem vas ?? Ako vas je sada sramota da ljudi gledaju ono što ste pisali 2008 , kako vas onda nije bila sramota to pisat, wtf, koji je vaš problem??
Nije da se sramim svojih statusa nego mi je užasno glupo da sad svatko u sekundi može vidjet kaj sam ja pisala prije 2-3 godine. Nema mi logike nikakve
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:29   #2668
Ponekad mislim da se fejs želi uništiti sam od sebe. Ovaj timeline je nešto najgore što su mogli izmisliti, nije mi jasno zašto misle ako budu konstantno mjenjali izgled i slična sranja da će privuči više ljudi. No, ipak, ovo je najgore i toliko bizarno da je nevjerojatno ---> http://www.net.hr/tehnoklik/page/201...5/0212006.html
Houndon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:22   #2669
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nije da se sramim svojih statusa nego mi je užasno glupo da sad svatko u sekundi može vidjet kaj sam ja pisala prije 2-3 godine. Nema mi logike nikakve
Pa slažem se da nema nikakve logike, da govoriš da se ne stidiš onog što si pisala , a tak ti neviđeno smeta što će to sad netko pročitat ?? :P
fr77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 02:09   #2670
Ljudi ajde molim vas pomognite ako je neko imao isti problem odnosno zna rješenje, kaad se idem ulogirat nakon točne šifre i korisničkog imena otvori mi se slijedece(nakon toga se mogu jedino odjavit):


Form Submitted
Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause.
kikiriki3010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 17:28   #2671
kak se sakrije lista prijatelja? to uopce ne sljaka, j sam stavila "only me" i onda mi kazu da ih i dalje vide. iiiii, kako funkcionira onaj neki limit : Limit the Audience for Past Posts


thanks
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:14   #2672
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nije da se sramim svojih statusa nego mi je užasno glupo da sad svatko u sekundi može vidjet kaj sam ja pisala prije 2-3 godine. Nema mi logike nikakve
I ti tako u sekundi možeš doći do toga 'sramotnog' i izbrisati to.

btw. dajte mi vi koji ste u panici zbog sramotnog sadržaja od prije par godina primjer tog nečeg 'sramotnog'

ne razumijem šta bi to toliko sramotno trebalo biti da se idu praviti novi profili
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:14   #2673
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Da li će na Timeline-u ostati iste postavke privatnosti koje sad imam?
Ako su mi prijatelji skriveni, da li će to i dalje tako ostati?
I sve druge objave koje su sakrivene, s kim sam se sprijateljila i koje mi se stranice sviđaju npr.?

Da li tamo u opcijama privatnosti postoji "samo ja"opcija za vidljivost?
Meni je ostalo sve skriveno kao na starom
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:17   #2674
Quote:
Houndon kaže: Pogledaj post
No, ipak, ovo je najgore i toliko bizarno da je nevjerojatno ---> http://www.net.hr/tehnoklik/page/201...5/0212006.html
Pa kad bolje razmisliš i nije.
Čim takve 'samoubilačke' poruke ideš iznositi u javnost to je zbog toga što želiš da te neko spriječi.

E,sad...to što će dosta ljudi tu tipku zloupotrebljavati...to je glupo
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:19   #2675
Quote:
SlimShadyFilip kaže: Pogledaj post
dali se fejs moze ikako hakirat!?
Možeš ako si haker
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:26   #2676
What's wrong with you? Već ti preko 10 postova objašnjavam zašto mi to smeta i da ne želim da mi ljudi to čitaju a ti i dalje pitaš zašto mi smeta
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 19:14   #2677
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
What's wrong with you? Već ti preko 10 postova objašnjavam zašto mi to smeta i da ne želim da mi ljudi to čitaju a ti i dalje pitaš zašto mi smeta
Pa navedi mi primjer nečega čega te sramota

npr. neki status tipa-'Napila sam se k'o stoka sinoć i ispovraćala pred kućnim pragom' ili tako nešto

je li to?




ja imam samo videe od prije par godina i ono 'srecan rodjendan' postove od prijatelja,statuse pišem svake prestupne (i obrišem ih nakon par dana) pa mi nije jasno kakve sramotne stvari imaju ljudi na FB
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 19:44   #2678
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
kak se sakrije lista prijatelja? to uopce ne sljaka, j sam stavila "only me" i onda mi kazu da ih i dalje vide. iiiii, kako funkcionira onaj neki limit : Limit the Audience for Past Posts





thanks
Uredi profil, prijatelji i obitelj, pokraj prijatelja odaberi "samo ja". I radi

Ovo drugo ne znam, ali meni se više ništa na zidu ne vidi


Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Meni je ostalo sve skriveno kao na starom
Tnx, meni je ustvari samo bitno da je zatvoreno za one koji mi nisu prijatelji, da nije ono da ponovo moramo postavke mijenjati.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 00:18   #2679
molim vas pomoc..upravo sam skuzila da mi se netko logirao na fb, al nije mi lozinku mjenjao - samo lajko gomile budalastina. uspjela sam promjenit lozinku al bi mjenjala i onaj mail s kojim se ulogiravam. jel se to moze?

promjenila bi ja na mailu lozinku al tamo mi je promjenjeno sigurnosno pitanje i ne znam sta dalje..mail imam na net.hr.

molim vas pomozite..
sedamdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 15:59   #2680
Koliko sam te shvatio, ti nemožeš ući u mail koji trenutno imaš na fejsu za login, zar ne? Ako je tako onda napravi novi mail i osiguraj ga bolje nego ovaj prijašnji mail. Uđi u Fejs i promjeni lozinku te dodaj novu mail adresu. Kada dodaš tu novu mail adresu ukloni onu staru. Inače, pogledaj malo mjere sigurnosti na fejsu veoma su korisne ako ih se pridržavaš.
Houndon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.