Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2009., 16:40   #681
da li je istina ????? facebook-news

da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil
dunja23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 16:49   #682
Quote:
dunja23 kaže: Pogledaj post
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil
moras se joinati u onu grupu "saznaj ko ti gleda profil"
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 18:19   #683
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
moras se joinati u onu grupu "saznaj ko ti gleda profil"
jesam ali nis mi ne izbaci jesi ti probal s tom grupom
dunja23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 20:58   #684
Pozdrav, imam jedan problem, registrirao sam se na facebook i nakon sto sam htio ponovno napravit login mi pise invalid email,primjetio sam da net freemail ima nekih poteskoca sa serverom,je li to mozda problem?

hvala
JDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 21:22   #685
Quote:
dunja23 kaže: Pogledaj post
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil
We're adding something that many of you have asked for — the ability to control who sees each individual piece of content you create or upload. In addition, we'll also be fulfilling a request made by many of you to make the privacy settings page simpler by combining some settings.

Prema posljednjim novostima to bi trebalo biti dostupno uskoro, pa sad kad bude bude.

Ali joinajnje onih grupa ti neće pomoć, to samo budale joinaju.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 21:43   #686
Quote:
dunja23 kaže: Pogledaj post
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil
Kako su ljudi blesavi pa to je strašno
davorin85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 21:57   #687
Mnogo je postova pod ovom temom pa je najvjerovatnije bilo ovo pitanje al posto nemam vremena i zivaca sad trazit napisacu

Jednog finog lepog kisnog dana odlucio sam se ija regat i postat clan fejsa, no...

Kad sam na onoj padajucoj listi birao godinu rodjenja slucajno sam umjesto 1991 kliknuo na neznam tocno koju godinu, ugl 2000 ineka, i brzinski klikno "dalje" ili sta vec. E tad je vec bilo kasno za ispravljanje. Sada mi se samo pojavljuje neko crveno upozorenje, pise "Ne zadovoljavate kriterije za registraciju na Facebook." (najvjerovatnije misli na te godine). E problem lezi u tome sto nemogu se nikako sada regat. Uvjek mi to na pocetnoj stranici pise i nemogu nikako register il sing up. Restartiranje modema ne pomaze. Narode pomagajte
Megathron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 23:06   #688
to se i meni dogodilo...odi na neki drugi komp npr kod susjeda i probaj s nekim drugim i emailom i problem rijesen .... barem sam ja tako rijesio
__________________
Ni kriv, ni duzan.
godfather ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 12:02   #689
Zna li itko koji bi mogao biti ili što bi mogao biti problem mog onemogućenog ulaska u igricu Fisville?
Ja već tjedan dana u tu igricu ne mogu ući. Ja sam mislio da je problem u igrici, al' kad sam pitao frenda može li on ući, kaže da, bez ikakvog problema
Ja inače imam 3 browsera, IE, Mozillu i GC, a browser u koji svakodnevno ulazim je GC tako da preko tog često idem na Face, brži je no? I sad kad god uđem u igricu Fishville, makar čekao do besvijesti mi se ovako pojavi:
http://img24.imageshack.us/img24/4697/jjjjjuu.png
I neće dalje učitati da ga hebeš
Uđem u Mozillu, odem na Fejs, uđem u igricu i bez problema učita i uđe u igricu za 3 sec.
Mozillu ne mogu smisliti, ne sviđa mi se, inače računalo dijelim, nije moje, tako da svatko ima svoj browser preko kojeg ulazi na net
Moj je međutim GC, pa se moram svaki put prebacivat na Mozillu zbog te jebene igrice xD
Malo sam si ovisan o tim fejs igricama xD
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 16:47   #690
kako da napustim stranicu neku...znaci ne grupu nego stranicu??
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 23:53   #691
i ja sam ovisna o nekim igricama na fejsu ne mogu si pomoci
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 01:30   #692
imam pitanje u vezi facebooka. Prije rušenja windowsa kada sma na facebooku ili općenito negdje pisao poruku za svaku rijeć koja nije pravilno napisana bih mi bila ta rijeć podvučena crvenom crtom. Nakon što sam ins. nove windowse toga više nema kako mogu ponovno to aktivirati, inaće koristim google creme kao internet preglednik. HVALA.
__________________
you'll never walk alone .,.

http://budisvoj1.blog.hr/
tomekveliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 05:22   #693
Quote:
dunja23 kaže: Pogledaj post
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil
kako naivno

tomekveliki-to je i meni prije bilo sada više ne :S
__________________
why so seriuos?
Sunshine. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 07:51   #694
imam pitanja pa ko zna neka pomogne: na faceu napravim neku stranicu tako da ostali mogu postat fanovi e sad...to mi vide samo frendovi kada im pošaljem,al ima tu neki; promote with an advert...??sto je to? to se placa..ja cu platit al me sad zanima kako to funkcionira,jel ima dva nacina placana..nekuzim
mazdaboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 00:28   #695
Kako da sakrijem broj prijatelja?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 05:37   #696
Imam dva pitanja;
1) Zašto kada se pretražuje unutar facebook ne nalazi moj profil
( imam upaljeni u opcije sigurnosti - traži - svi i da mogu tražilice me naći,) također ni google ne nalazi profil
2) dobio sam obavijest da me je jedna osoba prihvatila za prijatelja na e-mail, ali kada idem na profil - prijatelji - svi tamo je nema u popisu, čak ni kao frend request pending. Kad idem ponovno na njen profil opet traži da ju dodam za prijetelja.

Molim ako netko zna u čemu je stvar?
7000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 07:26   #697
Failbook suxa malo reć' . Napravljen da bi se moroni mogli registrovat' , i naravno radi Facebooka je povećan postotak frauda na Internetu. Jer tol'ko sad ima registrovanih fejk profila koje su napravili neki wannabe hakerčići kojim "pecaju" ove debile koji ne mogu nać' curu IRL. Pa se registruju na tim social network sajtovima. Pogotovo sad na Failbooku pali onaj scam , oko webcam ... Kao doda te "djevojka" na msn. I hoće da uradi webcam, al' ono priča tipični ENGRISH jezik. to jes' Indijsko-Engleski. Tol'ko grešaka da ni najveći papak sa Bjelašnice ne bi tol'ko napravio grešaka. like; " hun, i'll get naked on cam pls register on this site it's important to me pls hun " ... <_<

Al' očito ima debila koji padnu na taj scam. Social network sajtovi nisu donijeli ništa dobro. Ni Dernek.ba ni Facebook , ni mySpace ... etc
Jason is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 17:12   #698
eh, sad kad su sjebani ovi privacy things... zanima me kako maknit da se na mom profilu ne prikaze da sam lajkala neciju sliku, pisala na neciji wall i sl.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:22   #699
Nakon što su pred tjedan-dva,
imali onaj neki reset sigurnosnih postavki na Facebooku,
događa mi se da ne mogu vidjeti ničiji pa ni svoj profil.
Mogu vidjeti NASLOVNICU (ali samo nakon što se ulogiram, poslije više ne),
i mogu vidjeti FRIENDS LISTU i PORUKE.
Ali ničiji profil.

Ima li itko kakvo rješenje?? Tnx
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 16:52   #700
danas je moj stari u komp stavio neku novu grafičku...i sad mi na fejsu..kad netko komentira plavo bude uokvireno..kao šta je bilo kod starog fejsa....nie mi bijelo ..i neznam..živcira me to...sad dali je to zbog nove grafičke...ili..jer svim drugima koe sam pitala njima je normalno..?..i jel moguće to promijenit..ako tko zna..?
viky15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.