Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 14:33   #41
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja imam tu iz Peveca, samo kupila u Mercatoneu ua 1099 kn...

ja prezadovoljna i kako ispegla i koliko mi se smanjilo vrijeme peglanja ...prije peglala svaki 2 dan po barem 20 min, sad peglam jedanput tjedno (5-6 mašina veša) i treba mi manje od sat vremena za sve...
Uuuuuuuuuu- super!!!! Hvala za info!!
Danny1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 00:01   #42
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Meni peglalanje bilo i ostalo tlaka čak i nakon što sam prije 6 mjeseci kupila parnu postaju možda je problem u meni...
Imam sličan problem...mislim da ću taj problem riješiti kad nabavim nekoga tko će peglati... to nije za mene.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:03   #43
Vidim da ima oduševljenih parnom postajom, a vidim da ima i razočaranih.
Nažalost ja sam kao tefalov korisnik jako razočaran jer jedini servis za koji sam dobio info da popravlja i održava tefale nema obični plastični čep za moju 3 godine staru peglu, i sada zbog komadička plastike moram kupovati drugu peglu

I sad sam ja zainteresiran za parnu postaju, moja bolja polovica samo razmišlja kamo bude stavila tu komadinu uređaja ...

Ima negdje neka akcija a da nije tefal u pitanju?
jawahell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 17:32   #44
imam ovu http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...-tefal-gv7250/ i stvarno sam zadovoljna, brzo speglam, osim činjenice da je jako vruće u sobi od silne pare s tim da mi je para na minimumu.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 00:35   #45
tefal

Imam tefalu pro express i meni kao največoj svjetskoj mrzilici peglanaj to je postala najbolja frendica, pegla je MRAK, i toplo ju preporučam svakome.. Vrijeme peglanja se skrati duplo, veš je savršeno ispeglan bez puno muke, jest da je koštala 1800 kunića al sam uzela na 12 rata i to mi je najbolja investicija ikad.. Zagrije se za dvije minute i taman si sve posložiš i možeš počet peglat.. ne kužim kak neko može s njom biti nezadovoljan osim naravno u slučajevima kad nema dijelova na servisu.. toplo preporučam..
Dominika-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 14:02   #46
Pozdrav peglaci
Ako netko zna za kakvu super akciju za glacala, neka slobodno javi. Unaprijed hvala
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 16:24   #47
Mrzim peglanje...i kada mi je krepala pegla prije mjesec dana investirala sam u Bosch parnu postaju (1600kn Elipso, 3100W 320g), prezadovoljna. Doma više nemam veša za peglanje.
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:00   #48
Preporučam svoju novu peglu, odlična je. Bila je na akciji u elipsu, cca 1700kn
http://www.philips.hr/c-p/GC8650_80/...i-silent-steam
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:09   #49
Ja imam Philips običnu peglu na paru i isto mi je super .Koštala je malo manje od 500 kn prije otpr. 2 g. Sada vidim da se nađe za 300 i par kn.Evo je:

https://www.google.hr/search?q=phili...ShwrMyvUZ0M%3A
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 22:32   #50
Pozdrav!

Gledam sada parne postaje...(do cca 1500kn)

Bosch svi hvale al nema opciju automatske temperature(barem klasu koju ja gledam), znači da je jedna postavka za sve tkanine kao kod Tefala i Philipsa...
Da se obazirem na to ili?

Za Tefal sam čitao da odradi dobro posao al da ne klizi baš najbolje i da im nisu baš lagana glačala...

A Philips ljudi dosta hvale za učinkovitost i da su lagane i dobro klize...


Po ovome bih možda trebao ići na Philipsa al mi obično kao proizvođač općenito baš i nisu na listi...
Jer za dosta drugih vrsta proizvoda nisu baš kvalitetni a za Parne postaje nez...


Neki savjet?
kiksich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.