Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2006., 13:21   #41
Online vodič kladionica

www.mobysite.com
ovdje mozete razglabati o internet kladionicama, manama i prednostima. Kladionice s najboljim ocjenama uvrsticemo na site.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 13:31   #42
tzu
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 16:46   #43
Mislim da nema!
HRC23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 16:35   #44
www.experttips.net

Experttips.net
Experttips.net is a professional bet-service, with our partners we will help you to take money from bookies easy.

Our team is composed from few, well known european tipsters, every expert for his area. Every tipster has a lot of partners whit which he can discuss his tips and provide you only with best ones.
--------------------------------------------------------------------------------

Tipsters:


Fob - coming from Croatia, probably one of best handball tipsters in Europe at this moment. I will provide you with tips mostly from German, Swedish and Croatian league.

Ive - coming from Croatia, an expert for football, especially for Slovenian, Italian, Croatian and England league. With good contacts in clubs.

Miro - coming from Slovenia, expert for basketball with good insider informations in basketball.

Motus - coming from Serbia, has good insider informations in each sport, especially football.


--------------------------------------------------------------------------------

In our proposal we have two kind of tips:

Expert tips - about 15 tips in one month, with high profit.
Including analysis(reasons) for each tip.

Special tip - tip with some insider information, about 95% succes rate.
Odds over 2.00.
fob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 10:29   #45
Arhiva speciala do danas:

2006, November
Date Match Pick Odds Result
05.11.2006. Zorya Luhansk - Tavria Simferopol 1 2.4 1 - 0 +
04.11.2006. Fulham - Everton 1 2.6 1 - 0 +
03.11.2006. Agovv - Dordrecht 1 2.7 1 - 0 +
02.11.2006. Mlada Boleslav - Panathinaikos 1 2.3 0 - 1 -
01.11.2006. Ufa - Njižnekamsk X 4.2 2 - 2 +

2006, October
Date Match Pick Odds Result
31.10.2006. Levski Sofija - Werder Bremen h (1-0) 2 2.1 0 - 3 +

Danas jos jedan special.... Ukoliko ste zainteresirani javite se na mail
[email protected]
fob is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 10:56   #46
e ne kuzim zakaj je tak skupa ta stranica? i ima li jos koji tip za danas bas bi htio to testirat.
Sinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:27   #47
special tip

A šta meštre ak fulaš taj specijal tip koji košta 2100 kn?Ide sljedeći besplatno ili opet se mora keširati?I veliš 100% točna dojava.Znaći to je namještena utakmica.Malo sam skeptičan,ali nije nemoguće naravno.
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 17:47   #48
Djlomicno je tocno. Decki nisu losi, ali nisu ni blizu 90% kako pricaju. Preskupo je to. Trebas pripremiti barem 10000 kn da mozes njih placati i uplacivati tipove.... Sto nije bas lako u nasim prilikama. Rizik postoji, a lovu ti nitko nece vratiti. Tako se zavrsi u dugovima....
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 17:48   #49
Sve bi ovo stimalo, i ja bi placao, da je 100 kn. Skupili bi ljudi.... ali ovako.... malo je ljudi koji imaju toliko love, a mirno bi ju davali nekome za nesto sto lako moze iznevjeriti.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 00:32   #50
Ovi barem pošalju valjda tip na vrijeme,a čuo sam da oni iz royal beta pošalju,ali prekasno.A za to traže 250 EUR-a.Navodno postoji neka manipulacija sa vremenom slanja mejla.Kao pošalju ti mejl na vrijeme,a on ti stigne prekasno.A šta je još gore,nas par majmuna se skupilo i platilo im tih 250 EUR-a.Popušili smo fino.Navodno je tekma ovaj vikend.Ma ko ih jebe.Mogu me samo jednom zajebat.
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 08:22   #51
ponovo kao dugogodisnji kladionicar mogu reci da jako dobro pazite kome dajete novce da vam kaze neki siguran par jer sam vidio svasta..
evo ovako..placanje parova odnosno cijena vam ovisi o sigurnosti tog para..ako je neki par nazovimo to tako 100% siguran sto znaci da je utakmica namjestena onda pravi bookeri naplate taj par i do 500 eura ( doslovno) ali onda taj par prolazi..
2. ostale "manje" naplate su tzv. insideri ili fiksevi dana sto u prijevodu znaci da osobe koje vam naplate te parove rade samo statistiku, znaci provjere sastave, medusobne rezultate, forme igraca, ozljede, suspenzije i odaberu par koji je taj dan recimo to tako "najsigurniji" i naplate vam ga..ako prode vi ste dobili, on je dobio i svi sretni i zadovoljni..no ako taj par neprode, vi ste izgubili novce na kladionici, novce sta ste njemu platili a on je i dalje na vama zaradio ali vam garantira da vam je onda sljedeci insider ili fiks dana besplatan.. eto pa ko voli nek izvoli..
ja osobno veoma dobro stojim i dobivam na kladionici jer se vec jako dugo kladim a i znam dosta informacija, pogotovo NBA i euroliga su mi favoriti za kladenje gdje sam zadnjih 20 puta 15 puta dobio i 5 puta izgubio i nenaplacujem nikome parove jer jednostavno zelim pomoci ljudima da nas ne prave kladionice blesanima i zgrcu pare i pare na nama naivcima tako da ako netko hoce slobodno cu prosljedivat parove koje ja uplacujem pa ako me netko hoce pratit slobodno moze eto tolko od mene, neka se javi tko hoce, otvorit cemo neki topic..
davorinho10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 13:12   #52
Ovi iz royal beta su digli cifru na 400 EUR-a za taj njihov special tip.To znači da su vjerovatno dobili dosta uplata za prošli tip,pa su se sad malo i razbahatili.Ajd da su digli za 50 eur-a još nekako.Nego su poskupjeli za 150.Prije 250,sada 400.
A kaj je najbolje tipove šalju na knap tj.ne stigneš uplatiti u kladi,jer već blokiraju par.Srećom ja sam uspio uplatiti,ali ostali frendovi nisu bili te sreće.Jedino kaj se možda isplati kad već pošalju taj tip da se okladiš online.Tako je jedan od frendova napravio.Nije stigao uplatiti u našim kladionicama,ali je stigao ovak i uzeo lijepi keš.Onda ne trebaš trčati i moliti se dal budeš stigao ili ne.Imaš pravo davorinho,mogli bi otvorit novi topic vezano u klađenje,"namještenih utakmica" i možebitno plaćanje istih.Ko kaj misli o tome i sl.
Imam osjećaj da se u zadnje vrijeme pojavilo dosta takvih sajtova kaj nude takve usluge(a pogotovo onih koji nude tipove za namještene utakmice).statistike su im dobre ali..Ma ja mislim da je najbolje online klađenje.Kao što rekoh frend nedavno uzeo veliku lovu.
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 00:43   #53
davorinho10, prikljuci se:
http://www.superdobitak.com/forum/index.php?act=idx

Uclanis se, pa dodjes na pf Moji Listici, pa se prikljuci "Zicer dana" serijalu. Novo-pokrenuto, ako znas 1 par koji prolazi, 30 sec ti uzme vremena. Prolaznost je odlicna, odaziv isto. Ja vodim, takodjer moderator i tamo. Ima i dio za kosarku, za nba, gdje vec ima experata, pa se pridruzi. I tamo je svima cilj dici lovu.

Ovaj podforum nije za "kladjenje" kao takvo, svi pokusaji u tome smjeru, pa i moj, nisu dugo zivjeli zbog male posjecenosti. Ovdje se odrzava visegodisnja tradicija sportskog natjecanja forumasa, i drago mi je da tu sudjelujem, pa se pridruzi ovdje rekreativno, a tamo za lovu.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 23:34   #54
prijavio se na forum,baš da pogledam ko i na www.betandget.net,sve ste pogodili za danas.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 14:11   #55
Cool

Ukoliko želite prave tipove probajte http://goldinsidertips.tblog.com/ dečke znam od prije i jako su dobri. Trenutno imaju promociju tako da će dati par jakih basplatih tipova. Nemate što izgubiti !!!
betboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 18:23   #56
Pa betboy da probamo ne.
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 15:08   #57
Quote:
betboy kaže:
Ukoliko želite prave tipove probajte http://goldinsidertips.tblog.com/ dečke znam od prije i jako su dobri. Trenutno imaju promociju tako da će dati par jakih basplatih tipova. Nemate što izgubiti !!!
pa reci koji tip besplatno??neda mi se meilati im,paramedic jesi im mejlao za danas???
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 16:10   #58
Jučer im mejlao,ali nisu niš odgovorili.Nisam baš uvjeren previše
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 16:16   #59
Quote:
Paramedic kaže:
Jučer im mejlao,ali nisu niš odgovorili.Nisam baš uvjeren previše

si igro što danas,ja ne razočaram sam u petka dobio i izgubio 1 par zajebo me rukomet a 1,10 koeficijent a i sam sam si kriv jer sam trebo neš drguo igrati

www.betexplorer.com

statistike tu obično gledam i mislim što igrati jučer igro po statistici i sve spušio.

@ledo

za tu stranu već svi znaju.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 16:16   #60
Dobio mail.,ali tekma počela u 4.Kilmarnrnock 1.Škotska liga.
Royal smo već riješili.Dobili smo na njihovom prošlim tipu ne?
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.