Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2010., 13:30   #41
Eto vidis!Socijalni
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:33   #42
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Eto vidis!Socijalni
ili socijalistički hehehe
moj je isto socijalan al je fakat dobar...pa ipak, što se tiče MPO, uvik mu moram doć spremna, točno moran znat šta mi treba i koliko i kad jer on to neće znat...tribaš doktorirat il si najebo
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:38   #43
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
ili socijalistički hehehe
moj je isto socijalan al je fakat dobar...pa ipak, što se tiče MPO, uvik mu moram doć spremna, točno moran znat šta mi treba i koliko i kad jer on to neće znat...tribaš doktorirat il si najebo
Jel ti to pričaš o mom socijalcu.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:40   #44
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Jel ti to pričaš o mom socijalcu.
Svi su oni isti...Dr opće prakse su još gori. Oni samo znaju recepte i uputnice pisat(i za to te nekad pošalju specijalisti)...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:40   #45
Eto vidis!
Ja sam te dvi ture popila nisam isla na uz ni nist...
Onda sam citala na forumu i vidla da to nije u redu da svast moze bit i kad sa isla po trecu turu ljepo mu rekla da se nemoze on sa mojim jajnicima igrat tako i da ocu uz...
I dogovorili se da dodjem 12ti dan da vidimo dogadjal se sta...
I jbga u medjuvremenu sam zatrudnila,sreca!
Mozda bi i u prvoj turi klomica uspjelo da sam se seksala ko u ovoj drugoj turi cesto...Al bila nesto bolesna,prehladjena,nije mi se dalo....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:53   #46
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
ili socijalistički hehehe
moj je isto socijalan al je fakat dobar...pa ipak, što se tiče MPO, uvik mu moram doć spremna, točno moran znat šta mi treba i koliko i kad jer on to neće znat...tribaš doktorirat il si najebo
E pa mene to najviše i nervira ja moram doć tamo i inzistirat na uputnicama i određeno tražit, oštrim tonom. S time imam najviše problema jer nisam oštra na jeziku, samo se povučem k'o ovca, zato i jesam na jeeee* u životu! A kad dobijem uputnicu onda moram na forumu doznati koji dan se koji hormon vadi i sl. jer on nije ni A reko
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 16:27   #47
Evo nešto o Femari, odgovor dr. R zašto se ne uzima češće od Klomifena. Doduše, pisano je 2007.g. možda se mišljenje i promijenilo.

Zapravo, mene živcira zašto nitko od doktora ne priča o nuspojavama tih lijekova . I to ne mislim na trenutačne, već dugoročne nuspojave.

To je kao i s liječenjem raka- kljukaju te citostatcima,a ako preživiš, nitko ti ne kaže da će te patiti npr. štitnjača i kosti. Trebaš biti sretan što si izvukao živu glavu.

Tako i ove kojekakve stimulacije, usredotoče se na oplodnju, a možda bi trebali upozoriti žene što im to znači za budućnost.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 23:45   #48
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
pe preko recepta je bio 20 kn kutija-prije 4 godine kad sam ja išla na inseminacije...jel moguće da je toliko poskupio?
Je,nažalost je tako. Nema dobavljača i zato mogu nabijati astronomske cijene. A što se tiče recepta,više ne ide na recept. Da ga ima kao prije u ljekarnama,koštao bi 51 kn. Ali ovako... A jbg,što se mora,mora se! Ništa mi nije teško za malog
Naughty Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 21:48   #49
Prodajem 3 kutije Klomifena i 50 kom ovulacijskih trakica! Javite se na pp.
Naughty Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 07:39   #50
hitno mi treba klomifen, da li ima netko kutiju viška? hvala
petra_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:30   #51

i meni bi trebao Klomifen. jel ima ko za prodati?
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:17   #52
Meni ostala jedna kutija Klomifena, pa tko se prvi javi na PP, poklanjam.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 00:13   #53
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Meni ostala jedna kutija Klomifena, pa tko se prvi javi na PP, poklanjam.
a meni će sigurno trebati, ali prvo moram napraviti kontrolne briseve, ma nadam se da ću ga naći u ljekarnama okolnih država (BiH ili CG) to mi je sve tu tako blizu, možda da ipak daš to nekom kome treba odmah, Zafrini npr.
Nadam se da će se neka cura već javiti
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 00:16   #54
newbiee, pa kaj tebi nije rekao doktor da klomfena ima znam da si to pisala

edit: zafri, čini mi se da si pisala da imaš problema s debljinom endometrija, jedna od nuspojava klomifena je stanjenje endometrija. daj zatraži drugo mišljenje prije nego kreneš s klomifenom
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 09:26   #55
Jong, ima Klomifena u ljekarni na VV, tamo sam ja uzela. Ali meni ostalo višak jedna kutija, a ne treba mi, pa zašto da netko kupuje, a meni bezveze stoji.
Inače, već je dodijeljen.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 22:08   #56
Ja sam klomifen nabavila bez problema u ljekarni u Draškovićevoj,nazvala i teta mi rekla da dođem poslije posla i čak me pitala koliko mi kutija treba, a mama mi ga sad nabavila u Herc i to 3 kutije i dolje su 24 kn komad,tako da se nadam da mi neće sve 3 trebat,odmah ih dijelim!!!
Athica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 22:19   #57
jel ima neko tko ima PCOS dijagnozu i to ciste na oba jajnika i anovulatorne cikluse i tanak endometrij? a da je dobio terapiju Klomifenom? kako su se dalje odvijale stvari? jel uspjelo doći do kvalitetne ovulacije? bebe?

ja ću također probati nabaviti u jednoj ljekarni, ali još sutra ne stignem, nikako.. kaos na poslu
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 22:41   #58
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
jel ima neko tko ima PCOS dijagnozu i to ciste na oba jajnika i anovulatorne cikluse i tanak endometrij? a da je dobio terapiju Klomifenom? kako su se dalje odvijale stvari? jel uspjelo doći do kvalitetne ovulacije? bebe?

ja ću također probati nabaviti u jednoj ljekarni, ali još sutra ne stignem, nikako.. kaos na poslu
Zadnja 2 ciklusa mi je endometrij bez klomifena10 dc bio 6,5, i ja sljedeći ciklus uz klomifen(prvi put da ga koristim) počnem jest ko sumanuta ananas i sok od cikle piti,da bi 11 dc endometrij bio 9,5
e sad jel od tog sveg,nemam pojma,znam samo da je ginićka bila oduševljena,a meni se želudac okreće na ciklu i ananas,i upravo sam smazala punu zdjelu
Athica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 00:35   #59
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
jel ima neko tko ima PCOS dijagnozu i to ciste na oba jajnika i anovulatorne cikluse i tanak endometrij? a da je dobio terapiju Klomifenom? kako su se dalje odvijale stvari? jel uspjelo doći do kvalitetne ovulacije? bebe?

ja ću također probati nabaviti u jednoj ljekarni, ali još sutra ne stignem, nikako.. kaos na poslu
ja imam tu dijagnozu i 2 puta sam pila Klomifen, i prvi put kvalitetna ovulacija (hiperstimulacija) i biokemijska, a drugi put nekvalitetna kasnija ovulacija.
Oba puta mi je endometrij bio lijepo zadebljan, trolinijski. E sad, jeli to zato što SVAKI DAN pijem vrkutu ili ... ne znam
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 07:55   #60
Quote:
Atica2 kaže: Pogledaj post
Zadnja 2 ciklusa mi je endometrij bez klomifena10 dc bio 6,5, i ja sljedeći ciklus uz klomifen(prvi put da ga koristim) počnem jest ko sumanuta ananas i sok od cikle piti,da bi 11 dc endometrij bio 9,5
e sad jel od tog sveg,nemam pojma,znam samo da je ginićka bila oduševljena,a meni se želudac okreće na ciklu i ananas,i upravo sam smazala punu zdjelu
baš sok od cikle ili može biti i samo cikla (kao salata)?
znači da se ananasom i ciklom može endometrij poboljšati...

Quote:
Nana_dbk kaže: Pogledaj post
ja imam tu dijagnozu i 2 puta sam pila Klomifen, i prvi put kvalitetna ovulacija (hiperstimulacija) i biokemijska, a drugi put nekvalitetna kasnija ovulacija.
Oba puta mi je endometrij bio lijepo zadebljan, trolinijski. E sad, jeli to zato što SVAKI DAN pijem vrkutu ili ... ne znam
nije te prvo gin uputio na neki postupak ili nešto da se riješiš postojećih cisti?
jel jako boli ta hiperstimulacija? (jer znam kako bole ciste koje već imam, a sad da ih se još napravi... )

a treći put nisi bila na klomifenu? meni je gin rekao da se daje u tri faze
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.