Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2013., 21:40   #21
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Okej, ja sam vjerojatno užasno dosadna, ali ako je to 10-15 ljudi s kojima ti je inače zabavno, vjerojatno će ti bit zabavno i ako jednostavno pozoveš ljude bez ikakvih dodatnih komplikacija? A ako ti inače s njima nije zabavno, vjerojatno ti neće biti zabavno ni ako isplaniraš do u detalje šta ćete raditi.
:/ ma ima i toga,nisam rekla,samo sam htjela da napravim nesto drukcije nego inace,malo razbijem sivilo istih partija...nije nam nikad lose..niti sam mislila da nece bit dobar rodjendan ako bude sve standardno jer je drustvo sasvim fino i svi se uvijek zabavljamo...no htjela sam malo promjenit stvari,da se razlikujee
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:43   #22
Možda bude sreće pa vam dođe policija.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 22:19   #23
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Možda bude sreće pa vam dođe policija.
Ne bi trebalo,inace kada netko ima malo glasniji party ostavi obavijest u hodniku od kad do kad ce se odrzati i to se uvijek normalno istolerira.. nije do sada bilo nikavih prituzbi........
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 22:23   #24
Šteta. Probaj ne stavit tu obavijest i najavit stripera policajca.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:55   #25
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Šteta. Probaj ne stavit tu obavijest i najavit stripera policajca.
Ne bih riskirala ,jer kao sto rekoh nije moj stan i ne trebaju mi problemi xD! ...striper mmm....jedino da natjeram decke da se svuku hahaha strip poker xD
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 10:57   #26
Quote:
Luna135 kaže: Pogledaj post
....
Vrijeme: subota ( vecernji i jutarnji sati)
Budzet: ogranicen

Sta da radim?
jel' to ova subota?

ako nije, zbog budžeta možeš goste zamoliti da ne donose poklone nego cugu, a ti osiguraj namirnice pa možete skupa pripremati jelo
ionako svi tulumi završe u kuhinji
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 13:44   #27
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
jel' to ova subota?

ako nije, zbog budžeta možeš goste zamoliti da ne donose poklone nego cugu, a ti osiguraj namirnice pa možete skupa pripremati jelo
ionako svi tulumi završe u kuhinji
Nije ovu
e ovo s cugom je dobra ideja... svidja mi se!
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 22:17   #28
Question ideja za druzenje

Hej Dame ,imate li neku ideju kamo da odvedem svoje kokoske na proslavu rodendana ? Slavit cu 26., i imam divne curke kojima ne trebaju hektolitri alkohola da se zabave. Ono sto bih htjela organizirati je neka malo drukcija vrsta druzenja, tipa dan na nekom Eko imanju ili zenski paintball ili tecaj pravljenja muffina ili ....you get the point :-) nisam.pri nekom.bolesnom budzetu ali.ne.mora biti sad ono 15.kn po.osobi. bilo bi nas 8-10. U Zagrebu zivim al brate mili iam osjecaj da tu nema niceg kreativnog i ne mainstream, ili ako Ima da se slabo reklamira..., please help ! :-)
__________________
Ljudi kažu da ne mogu da prežive bez ljubavi. Šta znam, po meni je najvažniji kisik.
SeLjaNcHiCa LoLiTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 10:30   #29
Quote:
SeLjaNcHiCa LoLiTa kaže: Pogledaj post
Hej Dame ,imate li neku ideju kamo da odvedem svoje kokoske na proslavu rodendana ? Slavit cu 26., i imam divne curke kojima ne trebaju hektolitri alkohola da se zabave. Ono sto bih htjela organizirati je neka malo drukcija vrsta druzenja, tipa dan na nekom Eko imanju ili zenski paintball ili tecaj pravljenja muffina ili ....you get the point :-) nisam.pri nekom.bolesnom budzetu ali.ne.mora biti sad ono 15.kn po.osobi. bilo bi nas 8-10. U Zagrebu zivim al brate mili iam osjecaj da tu nema niceg kreativnog i ne mainstream, ili ako Ima da se slabo reklamira..., please help ! :-)
Pitaj na Vuglec bregu. Tam zna bit zgodno i nije bolesno skupo.

http://www.vuglec-breg.hr/

Pa recimo neke toplice i wellnes. Npr:

http://www.terme-tuhelj.hr/?gclid=CM...FYvnwgodXG0ASw

paintball baš i nije nešto,ali:
http://avenueball.com/termini-i-skol...FUsJwwodRkAAGw

Možeš i provjeriti u nekom hotelu koliko bi došao ovak grupni wellnes+ bazen...
Jednokratni tečaj plesa, recimo.
Ima dosta toga samo se raspitaj.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 16:19   #30
Evo jedna ideja, mislim da je 70 kuna po osobi, nisam sigurna možete li svih 10 tamo ući, ali ako tebi ne pomogne, možda nekom drugom dam ideju
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 17:24   #31
Quote:
SeLjaNcHiCa LoLiTa kaže: Pogledaj post
Hej Dame ,imate li neku ideju kamo da odvedem svoje kokoske na proslavu rodendana ? Slavit cu 26., i imam divne curke kojima ne trebaju hektolitri alkohola da se zabave. Ono sto bih htjela organizirati je neka malo drukcija vrsta druzenja, tipa dan na nekom Eko imanju ili zenski paintball ili tecaj pravljenja muffina ili ....you get the point :-) nisam.pri nekom.bolesnom budzetu ali.ne.mora biti sad ono 15.kn po.osobi. bilo bi nas 8-10. U Zagrebu zivim al brate mili iam osjecaj da tu nema niceg kreativnog i ne mainstream, ili ako Ima da se slabo reklamira..., please help ! :-)
A da se ipak orijentirate na alkohol?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 17:41   #32
26 godina i već kokoške

no svejedno, evo savjet kako možeš nabaviti sokiće da ostane više novaca za muffine.

Zadnje uređivanje JohnnieWalker : 02.02.2015. at 17:50.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 18:30   #33
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
26 godina i već kokoške

no svejedno, evo savjet kako možeš nabaviti sokiće da ostane više novaca za muffine.
Hahaha, poučno i korisno, pohvale za video.
Ja imam par odlicnih ideja i dvije vrlo dobre, ali reci cu ih samo ako budem pozvana.
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 11:00   #34
Quote:
SeLjaNcHiCa LoLiTa kaže: Pogledaj post
zenski paintball
kako se zenski paintball razlikuje od obicnog? gadjate se samo rozom bojom i sljokicama il sta?
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 08:54   #35
Definitivno preporučam Room Escape (Zagreb), odlična adrenalinska zabava za timove. Ako Vas je 8-10 podijelite se u dva tima i rješavate sobu po sobu (2 ih je ukupno) pa usporedite rezultate poslije na piću ili uz finu klopicu.
Moja firma je tamo išla na team building i stvarno nam je bilo super.
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 13:17   #36
Quote:
maliznak kaže: Pogledaj post
drage moje žene, da vas čujem

pričajte mi malo o rođendanima i koja proslava vam je bila najbolja, imam tolko ideja, pošto mi je sad brzo rođendan, ali nikako to sve pokrenut...
Trebaju mi ideje za zabavu od oko 10,15 ljudi oko kojih 20, 22 godine...
dakle mjesto radnje je dom, topli dom..
mada nije bitno, dajte neke ideje, di je vama bilo najljepše, kad i gdje..
da čujem ideje ako imate..
hvala


Kako je to dosadno. Možete npr, objavljivati statuse na fesjbuku i lajkati jedni drugima, inače što radite ali sada pošto ste na okupu da bude malo drugačije; tko duže izdrži bez prevrtanja očima, kikoćenja, podsmijavanja na tuđe statuse, dobije npr nagradu da mu svi na status napišu da je legenda najbolji/a, najmoćniji, preslatka, najljepša. itd....
Djeco draga iziđite napolje, klizajte se po zaleđenom jezeru, otiđite u nepoznatom pravcu i ne vraćajte se par dana, isprljajte se, pušite suhu smreku zamotanu u parče papira...itd.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 12:53   #37
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 12:54   #38
Quote:
maliznak kaže: Pogledaj post
drage moje žene, da vas čujem

pričajte mi malo o rođendanima i koja proslava vam je bila najbolja, imam tolko ideja, pošto mi je sad brzo rođendan, ali nikako to sve pokrenut...
Trebaju mi ideje za zabavu od oko 10,15 ljudi oko kojih 20, 22 godine...
dakle mjesto radnje je dom, topli dom..
mada nije bitno, dajte neke ideje, di je vama bilo najljepše, kad i gdje..
da čujem ideje ako imate..
hvala
Uh što ste odrasli 22 godine,ubilo se.
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:02   #39
Obožavam vlastite i tudje rodjendane.

Ove godine planiram slavit u kuglani koja ima disko kuglu i hranu. Tema će bit "Big Lebowski", naravno. <3

Ne volim slavit doma, jer ne volim da me ometa policija dok slavim. Ne znam zašto, nekako mi to pokvari vibru.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:09   #40
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Obožavam vlastite i tudje rodjendane.

Ove godine planiram slavit u kuglani koja ima disko kuglu i hranu. Tema će bit "Big Lebowski", naravno. <3

Ne volim slavit doma, jer ne volim da me ometa policija dok slavim. Ne znam zašto, nekako mi to pokvari vibru.


Imam tu glupu želju da imam disco kuglu doma, a nikako da si je ostvarim.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.