Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 14:14   #41
Quote:
somenight kaže: Pogledaj post
..Odkuda potreba za tim????
Odkuda tebi potreba za petljat se sa zauzetim dečkom ako je i tebe tvoj varao pa ''znaš kako je to'' ...eh,mlada damo
aurelio85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:48   #42
Quote:
somenight kaže: Pogledaj post
hmm..ajde baš da probam,da vidim kako će završit..nadam se da neću ispast seksualni manijak

a ti si bio u takvoj situaciji pa znaš?!
ma kud ću žensku za čupu vući ak joj je dosta i hoće uteć, pa da me tuži za silovanje
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:50   #43
Quote:
aurelio85 kaže: Pogledaj post
Odkuda tebi potreba za petljat se sa zauzetim dečkom ako je i tebe tvoj varao pa ''znaš kako je to'' ...eh,mlada damo
ženska je ozbiljna studentica i voli utvrditi gradivo, to je tak jasno
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:26   #44
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ženska je ozbiljna studentica i voli utvrditi gradivo, to je tak jasno

i jesam ozbiljna..dok ne dođem u mrak..a čuj
somenight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:27   #45
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ma kud ću žensku za čupu vući ak joj je dosta i hoće uteć, pa da me tuži za silovanje
hhh...mislila sam,dali si ikada imao ljubavnicu pa te je tako rješavala?
somenight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 22:08   #46
Quote:
somenight kaže: Pogledaj post
hhh...mislila sam,dali si ikada imao ljubavnicu pa te je tako rješavala?
a to! nisam imao sreće da naletim na tako nešto
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 01:56   #47
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post

Zašto nisi varala dečka? To ti nije u redu. Neprirodno brate..
sam joj pumpaj glavu tim pizdarijama,onda ce nac ljubavnika i za par dana opa,netko joj objesio macku o balkon i za par dana opa metak,i tko je kriv
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 08:32   #48
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
sam joj pumpaj glavu tim pizdarijama,onda ce nac ljubavnika i za par dana opa,netko joj objesio macku o balkon i za par dana opa metak,i tko je kriv


!!!!!!!!!!!
somenight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 11:11   #49
Quote:
somenight kaže: Pogledaj post
i jesam ozbiljna..dok ne dođem u mrak..a čuj
nisam znao da takve postoje,još uvijek
aurelio85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 01:16   #50
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
opet tražite neka svoja jebena prava
ne trazim svoja prava ,nego samo ista!

Ako su dvi osobe u vezi zasto bi za jednu vazilo nesto a za drugu ne?
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 23:04   #51
Njezna eo jedan mk odgovor - zato što je ova druga muško
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 01:13   #52
Quote:
[♠] kaže: Pogledaj post
Njezna eo jedan mk odgovor - zato što je ova druga muško
Pa neka onda trazi sebi taj musko jos jedno musko za ravnopravnu vezu! ;-))
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 11:31   #53
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Pa neka onda trazi sebi taj musko jos jedno musko za ravnopravnu vezu! ;-))
E sad si "ubola" u ponos muškog kutka
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 00:31   #54
Quote:
[♠] kaže: Pogledaj post
E sad si "ubola" u ponos muškog kutka
moze se samo pogoditi gol ako ti neko dobru loptu servira!
Hvala tebi ♠ za to !
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 17:59   #55
Nema velike razlike izmedu muskaraca i zena. Mozak je kod svakog isti. Muskarci varaju jer su zene drolje i nemaju osjecaj stida i mogu, a zene varaju jet muskarci postaju sve vise drolje i gdje im modni izbor omogucuje da svoje atribute istaknu vise. (Ukartko... muslarci se vise lickaju kako bi bili sto pozeljniji.... drolje).Zivimo u drustvu gdje postoji velika potreba za sepurenjem kod oba spola. Gdje je bitnije biti seksualno pozeljan nego imati druge kvalitete. Brak vise nije moranje nego izbor... sama pomisao kako na svijetu ima 7 milijardi ljudi i da jednim klikom mozemo pricati s nekim na drugom kraju svijeta povecava potrebu za brojem partnera ili partnerica. Dns je zbilja puno lakse doci do seksa a da se taj isti seks ne mora platiti. Nisko samopostovanje i drustvo koje ne vidi cijenu u dostojanstvu navodi ljude prema vecem egu i stvaranju jace seksualne konkurencije. Slabi karakter i nemogucnost zadovoljenja vlastitim zivotom dovodi do toga da je seksualna privlacnost jedino sto ostaje. Sex i avantura postaju izvor srece. Moralne vrijednosti su niske, zanemarivanje odgoja u skolama i kod kuce, i dalje prisutni patrijahalni svjetonazori i velika izlozenost slika o savrsenom seksu... dovode do pretjeranog varanja. Ukratko... odgajani smo da bi bili razmazeni, egoisticni i seksualno altivni... jer to imponora.a u stvatnosti smo jadni i gubimo osjecaj za intimu te svatko tko tezi necem stvarnijem od seksa postaje naivac u ocima drustva... te se stapa u gomili bezkicmenjaka. Sto je lakse nego boriti se sam protiv onog sto je trenutno gotovo ne moguce nadvladati. Svi smo programirani da bi bili kurve. Na zalost.. al eto.
anna94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 18:06   #56
Nema velike razlike izmedu muskaraca i zena. Mozak je kod svakog isti. Muskarci varaju jer su zene drolje i nemaju osjecaj stida i mogu, a zene varaju jet muskarci postaju sve vise drolje i gdje im modni izbor omogucuje da svoje atribute istaknu vise. (Ukartko... muslarci se vise lickaju kako bi bili sto pozeljniji.... drolje).Zivimo u drustvu gdje postoji velika potreba za sepurenjem kod oba spola. Gdje je bitnije biti seksualno pozeljan nego imati druge kvalitete. Brak vise nije moranje nego izbor... sama pomisao kako na svijetu ima 7 milijardi ljudi i da jednim klikom mozemo pricati s nekim na drugom kraju svijeta povecava potrebu za brojem partnera ili partnerica. Dns je zbilja puno lakse doci do seksa a da se taj isti seks ne mora platiti. Nisko samopostovanje i drustvo koje ne vidi cijenu u dostojanstvu navodi ljude prema vecem egu i stvaranju jace seksualne konkurencije. Slabi karakter i nemogucnost zadovoljenja vlastitim zivotom dovodi do toga da je seksualna privlacnost jedino sto ostaje. Sex i avantura postaju izvor srece. Moralne vrijednosti su niske, zanemarivanje odgoja u skolama i kod kuce, i dalje prisutni patrijahalni svjetonazori i velika izlozenost slika o savrsenom seksu... dovode do pretjeranog varanja. Ukratko... odgajani smo da bi bili razmazeni, egoisticni i seksualno altivni... jer to imponora.a u stvatnosti smo jadni i gubimo osjecaj za intimu te svatko tko tezi necem stvarnijem od seksa postaje naivac u ocima drustva... te se stapa u gomili bezkicmenjaka. Sto je lakse nego boriti se sam protiv onog sto je trenutno gotovo ne moguce nadvladati. Svi smo programirani da bi bili kurve. Na zalost.. al eto.
anna94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 18:14   #57
Fala, mislio sam da je uskrnusće nemoguće ali gadno sam se prevario
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 18:59   #58
Ljudi varaju jer ne mogu birat partnere, prihvatiš ono što ti je ponuđeno i trebaš biti sretan s tim.
A pošto ništa ne dobiješ na pladnju, svaku priliku iskoristiš kad ti se pruža....

Bolje iskoristit kad je vrijeme, nego kasnije kad te cura ostavi, pa ne možeš do pičke koda je od zlata..
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 19:11   #59
Quote:
anna94 kaže: Pogledaj post
Nema velike razlike izmedu muskaraca i zena. Mozak je kod svakog isti.
Ovo je među najglupljim izjavama koje sam ikad pročitao na ovom forumu.

Srećom nakon ovako glupog uvoda i brutalne nepismenosti koja bode za oči samo dok sam skrolao nisam morao čitati dalje.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 23:14   #60
Quote:
anna94 kaže: Pogledaj post
Nema velike razlike izmedu muskaraca i zena. Mozak je kod svakog isti. Muskarci varaju jer su zene drolje i nemaju osjecaj stida i mogu, a zene varaju jet muskarci postaju sve vise drolje i gdje im modni izbor omogucuje da svoje atribute istaknu vise. (Ukartko... muslarci se vise lickaju kako bi bili sto pozeljniji.... drolje).Zivimo u drustvu gdje postoji velika potreba za sepurenjem kod oba spola. Gdje je bitnije biti seksualno pozeljan nego imati druge kvalitete. Brak vise nije moranje nego izbor... sama pomisao kako na svijetu ima 7 milijardi ljudi i da jednim klikom mozemo pricati s nekim na drugom kraju svijeta povecava potrebu za brojem partnera ili partnerica. Dns je zbilja puno lakse doci do seksa a da se taj isti seks ne mora platiti. Nisko samopostovanje i drustvo koje ne vidi cijenu u dostojanstvu navodi ljude prema vecem egu i stvaranju jace seksualne konkurencije. Slabi karakter i nemogucnost zadovoljenja vlastitim zivotom dovodi do toga da je seksualna privlacnost jedino sto ostaje. Sex i avantura postaju izvor srece. Moralne vrijednosti su niske, zanemarivanje odgoja u skolama i kod kuce, i dalje prisutni patrijahalni svjetonazori i velika izlozenost slika o savrsenom seksu... dovode do pretjeranog varanja. Ukratko... odgajani smo da bi bili razmazeni, egoisticni i seksualno altivni... jer to imponora.a u stvatnosti smo jadni i gubimo osjecaj za intimu te svatko tko tezi necem stvarnijem od seksa postaje naivac u ocima drustva... te se stapa u gomili bezkicmenjaka. Sto je lakse nego boriti se sam protiv onog sto je trenutno gotovo ne moguce nadvladati. Svi smo programirani da bi bili kurve. Na zalost.. al eto.
Odlična percepcija socijalnih konstrukata. Slažem se sa većinom rečeno osim utjecaja globalizacije na lojalnost i seksualnu moralnost; moje impresije su da je vjernost individualan precept neovisan o razini civilizacije. Recimo, ljudi jednako varaju u opresivnim kao i u demokratskim društvima, zena u niqabu ako odluči će jednako prevariti kao plavuša iz LA. Dostupnost/izbor vise seksualnih partnera utječe na vjernost muškarca ali ne na zenu, muškarci stavljaju imperativ na kvantitetu, žene na kvalitetu, oim ako ne demonstriraju kompluzivna seks. ponašanja kao nimfomanija ili satirijaza.

Sa introjekcijom, pritiscima društva, mediokritetnoscu, "herd mentality"... se u potpunosti slažem. If you can't beat 'em, join them.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger