Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2012., 19:50   #21
Preporuka mi treba

Tražim već neko vrijeme neku kratku mudru izreku za tetovažu. Želio bih nešto šro bi nekad u budućnosti moglo poslužiti kao misao vodilja, ohrabrenje ili sl.
Npr. Imperare sibi maximum imperim est - Vladati sobom najveća je vlast. Nešto da nije duže od ovoga..
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:15   #22
Quote:
davorko kaže: Pogledaj post
Tražim već neko vrijeme neku kratku mudru izreku za tetovažu. Želio bih nešto šro bi nekad u budućnosti moglo poslužiti kao misao vodilja, ohrabrenje ili sl.
Npr. Imperare sibi maximum imperim est - Vladati sobom najveća je vlast. Nešto da nije duže od ovoga..
"stavi si to mami u cušpajz, a ne meni u usta" istetovirano na čelu sigurno će ostaviti neizbrisiv utisak na svakog.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:19   #23
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
"stavi si to mami u cušpajz, a ne meni u usta" istetovirano na čelu sigurno će ostaviti neizbrisiv utisak na svakog.
A čovjek ti lijepo rekao -Ne predugo.
Znači izbrisati slova: si, to,mami, u cušpajz,a,ne.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:31   #24
a ja sam mislil da sam samo ja bedast
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 02:03   #25
Quote:
lg_freak kaže: Pogledaj post
Pozdrav decki (i babe,znam da vas ima tu )..namjerno sam temu stavil tu a ne u drustvo pa bi molio da i ostane jer me fakat zanimaju vasa misljenja.

Brijem si tetovirat nekaj napokon,nes manje jer nemam pare za veliki tattoo pa ajd savjet od vas kaj imate tattoo..kaj stavit i na koji dio ruke nes malo od 400-500 kn?? Nekaj tipa slova...

Ak ne bute dali ok savjete idem po iPhone umjesto tetovaze
Istetoviraj broj "42" na dlan.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:34   #26
Majko mila.
Ovo je na razini klinki kaj dođu u Tattoo studio pa si idu malo prolistat kaj će si stavit. Možda zvjezdice ili leptirić? Jebla te tetovaža koja nema neku simboliku u tvom životu.
__________________
''Don't mistake my kindness for weakness. I'll choke you with the same hand I fed you with.''
MalaLara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:34   #27
iskreno, ne bih se tetovirao ni za brdo karamela. i ne, ne mogu skužiti poriv za 'ukrašavanjem' tijela na taj način, iako sam pokušavao.


al nema veze, svatko neka ima svoje zadovoljstvo
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:44   #28
ja mislim da bi trebao/la istetovirati.. hm... tetovažu?
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 10:30   #29


Cim bude para, ovo ide na prsa.
Kečer II is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 17:41   #30
Quote:
davorko kaže: Pogledaj post
Npr. Imperare sibi maximum imperim est - Vladati sobom najveća je vlast. Nešto da nije duže od ovoga..
Ovo je baš moćno
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:55   #31
Dragi forumaši


najljepše Vas molimo da izdvojite 20tak minuta za ispunjavanje online upitnika u sklopu istraživanja koje provode studenti Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta. Bilo bi nam drago kad biste postali dio ovog, za nas važnog, a za Vas moguće zabavnog, koraka koji nas vodi bliže diplomiranju.

Upitnik se nalazi na sljedećem linku: http://limesurvey.srce.hr/index.php?sid=16133&lang=hr

U upitniku ima i nekih pitanja o tetovažama i piercinzima pa bi vam to moglo biti dosta zanimljivo

Budite toliko dobri pa proslijedite link svojim frendovima.
Puno hvala!
Majk Tajsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 22:19   #32
Pošto Majk nudi link na nekaj, palo mi na pamet, napravi tetovažu qr koda sa linkom na svoj facebook profil
Pa nek te komadi uslikavaju mobom
Tarles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 15:01   #33
Ako ne znas sta bi tetovirao bolje nemoj nista, ili sacekaj nesto sto bas zelis da nosis citav zivot na sebi.....pozz
floke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 17:50   #34
Istetoviraj se na deltoidnom kao i moj frend pa nemoj nositi majice kratkih rukava jer "nisi nabildan"
Mene to ne privlači, ali ako več ideš sa tako nečim stavi sebi onaj okrugli piercing kroz nos, ne budi pi*ka.
Ass Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 22:58   #35
pa ovo jos postoji hahaha
majko mila, kakvi odgovori ...
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 03:27   #36
Quote:
Ass Violator kaže: Pogledaj post
Istetoviraj se na deltoidnom kao i moj frend pa nemoj nositi majice kratkih rukava jer "nisi nabildan"
Mene to ne privlači, ali ako več ideš sa tako nečim stavi sebi onaj okrugli piercing kroz nos, ne budi pi*ka.
Znale su face stavljati svoje brojeve mobitela na spojlere od nabrijanih golf duja

Jesi ti Freak završio sa aJfonom ili si se umrljao?

EDIT: Hvala osobi sa psihologije koja je stavila link, tek sad vidim koliko sam zapravo u k
Ass Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 22:21   #37
Quote:
Ass Violator kaže: Pogledaj post
Znale su face stavljati svoje brojeve mobitela na spojlere od nabrijanih golf duja

Jesi ti Freak završio sa aJfonom ili si se umrljao?

EDIT: Hvala osobi sa psihologije koja je stavila link, tek sad vidim koliko sam zapravo u k
umrljah se
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:46   #38
ima opet na kolektivi kupon od 315kn popusta za tetoviranje u el diablu..

pa ak kome treba.. ja sam si uzeo, steta sto se 2 ne mogu kombinirati za vece tetovaze..
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:02   #39
Obožavan tetovaže.Iman dvi i sad ću stavit još jednu,ako buden imala love i drugu(ništa mi ne govorite....iman već još jednu u planu).Svaka naravno ima neko svoje značenje i o njoj i mistu san dobro razmislila.

Iskreno i mene nervira šta svak stavlja tetovažu,često samo da je se stavi.

Osim šta je meni to super,meni je i seksi

p.s.jedna je na leđima ,ispod vrata..druga na zglobu.Ništa me nije bolilo.Ko da me neko grebucka s noktima.
__________________
:D

Zadnje uređivanje irus : 14.02.2013. at 13:08.
irus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:24   #40
Samo se nemojte prvi put tetovirati na mjestu koje ne možete sakriti. Znači ni slučajno na šake, podlaktice, vrat, ili glavu. To stvarno ružno izgleda na onima koji nisu čitavi istetovirani.
I manju tetovažu bi stavio negdje na torzo, noge ili nadlakticu. Izbjegavao bi leđa jer će te možda jednog dana tamo poželit stavit neku veću tetovažu. Velika je pogreška nešto malo istetovirati nasred leđa.

Natpise i citate je teško dobro istetovirati, makar se to vama činilo najlakše. I to bi vam trebao biti baš, baš zadnji izbor. Umjesto "volim te Martina" je bolje istetovirati srce i reći Martini da je to za nju, umjesto natpisa na latinskom je bolje istetovirati neki rimski simbol, i katolički, ovisno o citatu. Tekst se koristi oprezno i jedino ako se ne možete slikom izraziti.
Ako baš morate imati citat onda morate odabrati veći font, najbolje je koristiti velika štampana slova, i za Boga miloga okrenite tekst u pravom smjeru.

Ovo je primjer najlošije tetovaže koju netko može napraviti: > link <
Tekst je naopako okrenut. Vidi se loša tehnika tetoviranja. Font je loš, premal, pregust, nikako nije za tetovaže. Ukratko: to nitko osim te osobe sa slike ne može pročitati ni skužiti. Svima ostalima to izgleda ko velika mrlja ili neka kožna bolest.
DokSpavam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger