Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2012., 00:59   #61
Dobiti ćeš rezance ili tako nešto....

Naprimjer: http://www.njuskalo.hr/samsung-galax...-oglas-4845211

T-Mobile garancije je 24mjeseca, ne 12.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 03:00   #62
Ne znam zašto svi kupuju preko Njuškala, nema sistem feedbacka kao Ebay ni ništa. :O *paranoična*
Iskustva sa mobitehnologija?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 11:59   #63
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto svi kupuju preko Njuškala, nema sistem feedbacka kao Ebay ni ništa. :O *paranoična*
Iskustva sa mobitehnologija?
Zato ljudi kupuju jer drugdje nemogu... Ili uredaja kojega zele nema kod operatera, ili su cijenom pristupacniji. Sistem feedbacka ti je na aukcije.hr. I nitko ti ne garantira da te tamo nece preveslati. Istina smislili su ziherpay, ali hehe...
Po meni je preko njuskala sigurnija kupovina iz razloga sto prije nego platim mogu osobno pogledati i provjeriti mobitel. Na aukcijama su rijetki koji dopustaju osobno preuzimanje,a kada ih pitate nesto svi odgovaraju preko volje ili su osorni. Nema recepta za sigurno kupovanje, ali svakako je najpreporucljivije osobno i isprobati uredaj prije kupovine.

Sent from my MT11i using Tapatalk
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 23:51   #64
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Zato ljudi kupuju jer drugdje nemogu... Ili uredaja kojega zele nema kod operatera, ili su cijenom pristupacniji. Sistem feedbacka ti je na aukcije.hr. I nitko ti ne garantira da te tamo nece preveslati. Istina smislili su ziherpay, ali hehe...
Po meni je preko njuskala sigurnija kupovina iz razloga sto prije nego platim mogu osobno pogledati i provjeriti mobitel. Na aukcijama su rijetki koji dopustaju osobno preuzimanje,a kada ih pitate nesto svi odgovaraju preko volje ili su osorni. Nema recepta za sigurno kupovanje, ali svakako je najpreporucljivije osobno i isprobati uredaj prije kupovine.

Sent from my MT11i using Tapatalk
Pitanje je bilo retoričko, i normalno da ću više vjerovati nekome tko ima većinom pozitivan feedback. Dosad nisam imala problema preko Ebaya ali čini mi se da bi me"naši"rado zajebali.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 08:44   #65
Ako netko uzme kd ovo smart-phone 1766 neka javi kako proslo jer su mobovi ultra jeftini tako da mi smrdi na neku muljazu
PCSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 08:51   #66
Pa muljaza je, vidi se iz aviona...

Sent from my GT-N7000
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 10:04   #67
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Pitanje je bilo retoričko, i normalno da ću više vjerovati nekome tko ima većinom pozitivan feedback. Dosad nisam imala problema preko Ebaya ali čini mi se da bi me"naši"rado zajebali.
Znam da je bilo retoricko, isto tako je bilo postavljeno kao da trazis odgovor. uglavnom njuskalo funkcionira sasvim na drukciji nacin nego eBay. To je najobicniji oglasnik, svi mogu oglasavati sve. U moru gluposti uvijek se moze naci i nesto posteno. Kazem, nades nesto sto te zanima u svojoj zupaniji, ili blizoj okolici, vec prilikom prvog kontakta mozes zakljuciti mulja li osoba koja prodaje ili ne, pa shodno tome dalje planiras kupnju.

Na aukcijama je prije nesto vise od godine dana "operirao" onaj Sumar. Pokupio je solidnu lovu naivnim kupcima za one dualsim samsunge. Ima toga jos, znaci da ni sistem feedbacka ne znaci bas puno. Istina da je na njuskalu toga vise, ali kako sam naveo mozes prije kupovine pogledati predmet, dok se na aukcijama davanjem ponude obavezes na kupnju prije nego uopce vidis robu koju kupujes.
No, svatko kupuje onako kako mu se cini najbolje. Znam da sve to znas, ali ionako samo glasno razmisljamo



[QUOTE=Juventino85;38793319]Pa muljaza je, vidi se iz aviona...

Sent from my GT-N7000[/QUOTE ]
I ja sam siguran. Oglas gdje nema kontakt telefona mi izgleda toliko neozbiljan da ga uopce ne shvacam kao vrijednog za razmatranje. Stoji da neki ljudi vole komunicirati rade mailom nego telefonom, ali... Ako vec zelis biti ozbiljan u poslu onda ne kuzim zasto nebi i popricao sa potencijalnim kupcem.



Sent from my MT11i using Tapatalk
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 10:18   #68
Ne znam kako možeš pogledati predmet ako prodavač nije iz tvog grada.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 10:50   #69
Pa pogledaj iznad gdje sam napisao da nades predmet koji te interesira u zupaniji u kojoj zivis ili u blizoj okolici. A tko voli mobitele kupovati na nevideno - neka izvoli. Ja ne. Jer meni nista ne znaci stanje 9/10. Razliciti ljudi imaju razlicito poimanje vrijednosti stvari, a tako i razlicito poimanje sacuvanosti istih. Postom mogu kupiti napamet govorim gel masku za mob vrijednosti 50tak kn, ali ne nesto sto vrijedi 100€ i vise. Jednostavno eto ne zelim riskirati prevaru, lom prilikom transporta, nestanak robe iz paketa izmedu tocke a i tocke b... Isplativije je (ako kupujes skuplji mob) sjesti u auto, autobus, vlak... I otici po njega. Je da ce biti skuplje, ali u konacnici je ipak jeftinije jer znas da neces spusiti 2000 kn.

Sent from my MT11i using Tapatalk
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 10:57   #70
[/QUOTE ]
I ja sam siguran. Oglas gdje nema kontakt telefona mi izgleda toliko neozbiljan da ga uopce ne shvacam kao vrijednog za razmatranje. Stoji da neki ljudi vole komunicirati rade mailom nego telefonom, ali... Ako vec zelis biti ozbiljan u poslu onda ne kuzim zasto nebi i popricao sa potencijalnim kupcem.



Sent from my MT11i using Tapatalk[/QUOTE]

Ja isto ako ne vidim kontakt broj ne obracam pozornost na takav oglas, iako niti broj nije neka garancija...



Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 11:57   #71
Je, istina da nije nikakva garancija, ali ipak ako prodavaca nemozes usmeno pitati onih par osnovnih stvari o uredaju koji te interesira onda oglas nije ni vrijedan paznje.

Sent from my MT11i using Tapatalk
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 18:19   #72
jel HTC kupljen preko njuškala sa jamstvom netreba račun u slučaju nekakvog kvara?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 18:23   #73
Ovisi ciju garanciju ima.
Inace kad sam nosio sa zigom od operatera nisu radili probleme a kad sam slao direktno u Agramservis su me pitali racun.



Sent from my GT-N7000
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:32   #74
Da li je itko kupovao mobitel od korisnika pero688?
pecasucidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:52   #75
Frend iz Zagreba ga zna.
"Radi" kao vec duze vrijeme sa mobitelima.

Sent from my GT-N7000
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:23   #76
Znaci tip je ok, nije scam neki?
pecasucidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 11:03   #77
OK je...Ali sto kod njega?
Ima puno provjerenijih prodavaca

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 20:01   #78
Mijenjat cu Xperiu Arc S kao novu +1800kn za XPERIU S.
pecasucidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 20:19   #79
Dobro si mu uletio...

Sent from my GT-N7000
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 11:48   #80
Hoćete da vam ispričam svoje iskustvo s Njuškala?
Prije nekog vremena mi je iznenada riknuo mobi! Bilo je još par mjeseci do isteka ugovorne obveze pa mi rekoše da si kupim nešto preko Njuškala, da je to najjeftinije. I sjela ja za komp, pregledavala ponude i naišla na dobar mob za dobru cijenu! Piše da je korišten, da ima memorijsku karticu i garanciju, majstor je čak nabrojao aplikacije koje je instalirao , stavio je i fotke za koje se vidi da nisu s neta, već su slikane...

Da, ja sam u Zg, a on je bio u Slavoniji, stavio je ime i adresu u oglas. I nazovem ga, priupitam jel mobitel stvarno radi (što ću, to mi je bio prvi put da kupujem preko oglasnika), on obeća da radi, nudi mi da dođem pogledati. Ja velim da smo malo daleko, na što on ponudi da mi pošalje mob pa da mu platim kad ga pogledam, ili pak vratim ako mi se ne svidi. Onda smo se prepirali tko će učiniti prvi korak, meni je bilo neugodno pristati na tu ponudu jer čovjek o meni ne zna ništa pa sam inzistirala da mu prvo uplatim novce, on je i dalje ustrajao da neka mu platim tek kad mi se svidi mobitel... No napokon sam uspjela uskamčiti broj računa od njega, uplatila mu novac (+ neki iznos za poštarinu), mobitel stigao za dva dana točno onakav kakav je bio na slici, da bi me na kraju čovjek nazvao i rekao da sam uplatila previše love za poštarinu, te da mi je vratio kusur na račun.

Ne znam jesam li to imala više sreće nego pameti, ali sa zadovoljstvom svima prepričavam ovu zgodu.
__________________
Reality is overrated.
Jedri mala jedrilica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.