Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2013., 13:44   #21
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Platiti ces overweight u avionu? Jesi li kalkulirao koliko ce te to kostati? Vrlo lako ces platiti 500-600 eura za dvije extra torbe.
sve placa buduci poslodavac

a i nasao sam novi model - cargo slanje, ispada samo 2,5e po kili i ide od 45kg na vise

bar mi je tak objasnila gosopoda u cargo centru
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 13:56   #22
mosesh li podjeliti ime firme sa svekolikim pucanstvom foruma hvala
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 04:23   #23
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
mosesh li podjeliti ime firme sa svekolikim pucanstvom foruma hvala
vidim da je stara tema ali mene i ovo zanima
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:34   #24
vidim i ja da je stara tema, ali imam vrlo konkretno pitanje, pa ako netko može pomoći bila bih zahvalna

ovako, sin i snaha u srpnju sele na Cambridge...on tamo dobiva posao i doktorat i smještaj na koledžu

e sad, naravno da to sve puno košta, oni doduše nemaju namještaja koji treba seliti....ali ako idete gledati....tu je brdo kompjuterske opreme (nisu to obični kompjuteri ili laptopi nego zvijeri jer se mali time bavi i nema teorije da to tamo kupuje ponovo), pa onda posteljina, prekrivači, jastuci, suđe, brdo robe...

šta da radim? kako da im to prebacimo?

ima li netko neki savjet?

hvala
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:47   #25
https://www.eurosender.hr/?mod=store...ages=1&lang=hr
Samo se odaberite težinu paketa ili paletu (240kg)
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 23:40   #26
Ja sam se u DE preselio s par velikih DPD paketa. Bilo je prilično jeftino.
https://www.dpd.com/hr
juanito is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 09:04   #27
društvo, hvala vam puno.....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:09   #28
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
tu je brdo kompjuterske opreme (nisu to obični kompjuteri ili laptopi nego zvijeri jer se mali time bavi i nema teorije da to tamo kupuje ponovo), pa onda posteljina, prekrivači, jastuci, suđe, brdo robe...
bogami ja otvorio ovo prije 3 godine, davno bilo
mi smo na kraju imali 4 palete i nekih 700kg stvari
dobro,ipak je tad mladi sin bio jos beba pa smo i kinderbet furali i 2 autosjedalice, kompjutere, cca 60kg lego kockica...

iz osobnog iskustva - posteljina, prekrivaci, jastuci, sude... - jeftinije izade da kupe sve novo nego da salju iz HR

zena kad je robu pakirala (jer sam ja otisao prije ostatka familije) je cca 70% nasih stvari ostavila u HR - zacudit ce se kad vide koliko toga ni ne nose a stoji u ormaru
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:17   #29
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
bogami ja otvorio ovo prije 3 godine, davno bilo
mi smo na kraju imali 4 palete i nekih 700kg stvari
dobro,ipak je tad mladi sin bio jos beba pa smo i kinderbet furali i 2 autosjedalice, kompjutere, cca 60kg lego kockica...

iz osobnog iskustva - posteljina, prekrivaci, jastuci, sude... - jeftinije izade da kupe sve novo nego da salju iz HR

zena kad je robu pakirala (jer sam ja otisao prije ostatka familije) je cca 70% nasih stvari ostavila u HR - zacudit ce se kad vide koliko toga ni ne nose a stoji u ormaru
ma da ja pakiram vjerojatno bi bilo 3 puta više....al eto imam sreće pa imam snajkicu iz snova....brate racionalnog djeteta, da ne povjeruješ....ali iapk neke stvari moraju uzeti

s druge strane, glupo mi je da kupuju jer sad imaju duplo....jedan dio je kod nas doma jer mali još studira (završava), a drugi dio imaju u stanu u drugom gradu, znači sve duplo....kog vraga da radim s tim svim?

svejedno, hvala vam....mislim da će to snajkica spakirati racionalno....ah, obožavam ju.....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 15:38   #30
Pozdrav,

Ima netko iskustva sa slanjem stvari za Kanadu? Preporuka nekog pouzdanog za slanje?
Nebi imao puno stvari, najvise mi je za radni kompjuter (razlog sigurnog i pouzdanog slanja), mozda par knjiga, nesto dodatne robe koja ne stane u kofer i nesto sitno osobnih stvari i to je to.

Puno hvala na svakoj informaciji!
keyi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 22:24   #31
https://www.eurosender.com/hr/standardne-usluge-slanja
__________________
nema odmora dok traje obnova
Bek Antignana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 22:25   #32
Quote:
Maxica kaže: Pogledaj post
https://www.eurosender.hr/?mod=store...ages=1&lang=hr
Samo se odaberite težinu paketa ili paletu (240kg)
__________________
nema odmora dok traje obnova
Bek Antignana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 18:21   #33
Quote:
Bek Antignana kaže: Pogledaj post
Hvala na infomaciji ali i i ja sam vidio taj link iznad u postovima. Koliko vidim na njihovim stranicama oni šalju samo po europskim zemljama.
keyi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.